Категорії курсів

Підлітковий акселератор Ampli

Заснований на 59 відгуках
На сайт школи

Про школу

Ampli — підлітковий освітній акселератор. Ми з’єднуємо підлітків та експертів зі сфери ІТ, дизайну та підприємництва. Два рівні складності та підприємницький модуль дають можливість почати працювати з реальними проєктами та замовниками ще в процесі навчання, попрактикуватись проходити співбесіди у компанії та дізнатись, як заснувати свою справу. Випускникам рівню Advanced ми знаходимо інтернатуру та/або навіть першу роботу в наших компаніях-партнерах у сфері IT, дизайну та ін.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Ann Skorospelova
5
21.08.2023
Донька щойно завершила курс веб-дизайну в Амплі, враження найпозитивніші. По-перше, викладачі із золотим терпінням, дуже переймаються зрозумілістю подачі, їм не байдуже, що залишилось з почутого в пам'яті учня. По-друге, софт скілз це справжня віддушина, вдячна за такий підхід до підлітків, и коли їхні проблеми проговорюютьчя зі спеціалістами і орієнтують дітей на конструктив. По-третє, це можливість зрозуміти, чи ця спеціальність підходить тобі, або ти мав про неї хибні уяв… See more
Весь відгук
татьяна порошина
5
31.07.2023
Доброго дня!Хочу висловити подяку за захоплююче навчання та корисні знання.Нікіта вчиться на курсі GameDev,він дуже мотивований і з задоволенням відвідує заняття.Особиста подяка пану Сергію за терпіння та особистий підхід до кожного студента,що він майже цілодобово на зв‘язку!Дякую команді Ampli та сподіваюсь на подальші успіхи!
Весь відгук
Ксения Клейнос
5
22.06.2023
Замовляли верстку соціологічного звіту про Бердянськ у Соні. При тому, що бюджет у нас був обмежений, Соня зробила все вчасно, якісно і гарно! Залишились задоволені результатом роботи.
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Підлітковий акселератор Ampli

Курс Графічний дизайн

10 300 грн.
Графічний дизайн — онлайн курс для підлітків 13-19 років, який навчить мислити поза рамками і візуалізувати ідеї. Курс охоплює максимально широкий діапазон тем і професійних знань у самих різних областях дизайну, таких як: брендинг, айдентика, іконки, фотографіка, інфографіка, ілюстрація, типографіка та основи дизайн мислення. Поряд – приклад заняття в онлайн підручнику
Початковий
84 годин
6 місяців
online
Перейти на сайт курса

Курс GameDev

13 200 грн.
Найкраще застосування навичок, отриманих в комп`ютерних іграх – курс для підлітків 11-19 років дає обширний погляд на программування в розробці ігор – Game Development. Ми створимо 8 ігор, якими можна буде поділитись; пройдемось від ідеї до готового продукту. Вивчимо основи психології поведінки гравця і навчимось програмувати. Познайомимось з Game Design: як створювати і проектувати геймплей, керувати емоціями гравця і його інтересом до гри. Нашими основними інструментами у створенні ігор буде Unity і C#, які є неймовірно затребуваними на ринку. Вивчимо основи програмування з C#, які можна використовувати не тільки у Game Dev. Познайомимось з створенням графіки, навчимось проектувати інтерфейси і використовувати 3D анімації. Дізнаємось принципи Level Design, фізичного двіжка, системи світла, будем працювати з звуками, частинками і камерами. Навчимось збирати свої проекти під MacOS, Windows, Android і IOS.
Початковий
84 годин
6 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 094 8320596
вулиця Голосіївська, 13г, Київ, Україна
+38 094 8320596
вулиця Угорська, 12е, Львів, Львівська область, Україна