Категории курсов
Первый Кембриджский образовательный центр
4.9
4.8
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Первый Кембриджский образовательный центр — первая образовательная компания в Украине, которая интегрирует основы международного тестирования в процесс обучения английскому языку. 

Это значит, что наши курсы разработаны всемирно признанными специалистами в сфере английского языка — University of Cambridge English Examinations. Любой курс английского языка, будь то занятия в группах или индивидуальные занятия английским, английский с нуля, деловой английский, изучение английского для детей, стандартный, размеренный или быстрый курс английского языка — оправдает ваши ожидания.

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
19.06.2022
I've been mastering my upper-intermediate level with Marina Bogachova by taking two courses at Grade. Both offline 👩🏻‍🏫 and online 👩🏻‍💻 lessons are interesting, interactive and inspiring. Marina is exactly that type of teachers who finds time for individual approach to each student. As a result, close to the end of my studying I felt the freedom practicing English 🇬🇧 independently everywhere at work 🏋🏼‍♀️. I also became open for such great opportunities as passing job interviews with the companies from the European Union 🇪🇺.
Читать далее
5
19.06.2022
З впевненістю можу сказати, що це найкращі курси з вивчення англійської мови, на яких я коли-небудь займалась. Дізналась про GRADE, коли шукала центри (школи), які здійснюють підготовку до Комбриджських іспитів. Записалась на курс FCE Preparation, який був 4,5 місяці. Викладачем нашим була Тамара Корзаченко. Це неймовірно професійний викладач, яка знайшла підхід до кожного учня в групі. Її поради при складанні такого роду іспитів і загалом по вивченню англійської мови є безцінними та допомагають зробити аналіз над помилками, які переслідували вже дуже давно. Атмосфера в класі була легкою (навіть в онлайн режимі це відчувалось) та позитивною!На жаль, у звязку з карантинними обмеженнями наш офлайн курс первели в онлайн формат, але це зовсім не вплинуло на якість донесення матеріалу. Завжди упереджено ставилась до онлайн занять, але після такого прецеденту змінила свою думку! Тому, скористаюсь нагодою і рекомендуватиму онлайн курси від Grade.Бажаю усім такого викладача, як Тамара Корзаченко! Ваш рівень володіння мовою значно підвищиться. Але не варто і забувати про самостійну роботу і роботу над помилками.Задоволена підготовкою до іспиту протягом курсу та вже скоро буду здавати сам іспит FCE.P.S. не менш цікавими є і спікінг клаби в центрі. Теми, які підіймаються для обговорення є корисними для персонального вокабуляру з мови.На цьому планую не зупинятись і вдосконалювати свою мову і надалі в GRADE! :)
Читать далее
5
19.06.2022
Я навчався в Grade Education Center майже рік.На першом етапі навчання я відвідував курс B1+.2: Intermediate Progressive (викладач Hakan Senelt) і був більш ніж задоволений результатом після завершення курсу. Вдалось вдосконалити всі основні навички, особливо Speaking. Уроки були структуровані, цікаві та досить динамічні. Кількість студентів в групі була не великою і Hakan встигав приділяти увагу кожному.Далі я вирішив здавати IELTS, тому записався на курс підготовки IELTS Weekend (викладач Наталя Рижова). Варто зазначити, що моєю метою було здати IELTS на 6.0 і на початку курсу здавалось, що це не реально, але завдяки Наталі і систематичні підготовці вдалось здати на 6.5. На заняттях ми приділяли увагу кожній секції (Listening, Reading, Writing та Speaking), виконували велику кількість пробних завдань, розглядали стратегію виконання кожного типу завдання, що в подальшому дуже допомогло. Кожного разу окрім домашнє завдання ми мали написати Writing task №1/2 і викладач після перевірки давала детальний feedback. На останньому занятті ми написали пробний тест майже в реальних умовах та і результат був майже таким, який я отримав на реальному IELTS.Після короткої перерви, хоча я і отримав необхідний сертифікат IELTS, я вирішив освіжити знання і записався на курс Brush Up Upper Intermediate (викладач Аня Єфімова). Попри літню пору, Аня не давала нам розслабитись на заняттях. Кожного заняття ми розглядали великий об'єм матеріалу, заняття були досить динамічними і ефективними на мою думку. Окрім стандартних домашніх завдань, кожного уроку ми повинні були знайти цікаві новини на англомовних ресурсах і на уроці їх обговорювали. Тепер це стало для мене цікаво і корисною звичкою.Також хочу зазначити, що в Grade проводять різноманітні клуби на вихідних ( Grammar Clubs, Speaking Club) де можна освіжити свої знання, вивчити щось нове та поспілкуватись з цікавими людьми.Хочу щиро подякувати Grade Education Center, а особливо Ані Єфімовій, Наталі Рижовій та Hakan Senelt за цю неймовірну подорож в світ англійської мови і хочу всім, хто вирішив вивчати англійську, порекомендувати цей навчальний центр, тому що Grade is great!
Читать далее
I took a CPE preparation course delivered by Natalia Luchytska in Grade Centre in summer 2018 and I found it immensely useful as well as enjoyable.The lessons were logically structured to help us, students, accumulate the lexis of the C1 level and to practise using it while completing the exam tasks. We were given a clear explanation of complicated grammar structures and were encouraged to use them in oral and written speech. We were able to develop our reading, listening, speaking, and writing skills to the appropriate degree of complexity, taking into account the structure and the requirements of the exam in question. The teacher provided us with detailed information about the assessment criteria for each band, paper and task type, which, together with understanding the format and demands of the exam, offered us the insight into the strategy of preparing for and taking CPE.For me the course lasted only four weeks out of eight, because I applied for it after it had already started. Still, amazingly, within these four weeks, I was able to learn a lot of useful stuff in English, to find out a great deal about the exam, and, importantly, to define my strengths and weaknesses in different task types and to elaborate a strategy for overcoming the existing difficulties. What’s more, after only a month of studying, I managed to successfully pass the trial version of the exam at the end of the course with A for reading and listening, and C for speaking and writing!For this result, I am tremendously thankful to our teacher, Natalia Luchytska, who, showing an astonishing combination of knowledge and patience, intelligence and easy-goingness, exactingness and friendliness, was always there for us to support, to explain, to motivate and to have fun with. I insistently recommend taking the course with this teacher for those who are planning to take CPE and need to improve their language skills and learn the structure of the exam.
Читать далее
5
19.06.2022
Школа, яку мені порекомендували друзі, повністю задоволений. Викладач Наталя Іншина, професіонал, тактовна, заняття проходять в чудовій атмосфері.Щодо онлайн занять, я думаю це те, чого не вистачає на постійній основі, тому школі на мою думку потрібно подумати над їх впровадженням. В сучасному світі багато людей обмежені в часі, працюють вдома, онлайн заняття це вихід, більш того, завдяки технологіям вони абсолютно не відрізняються за зручністю від класних. Це також зробить школу доступною для студентів з інших міст. Теж важливим є комфортна тривалість курсу та навчвання за чіткою програмою. Хотілось би, щоб школа переглянула використання підручників Speakout, вони містять помилки, як на мене матеріали видавництва Cambridge якісніші.
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Курсы
Вы можете посмотреть 12 курсов представленных - Первый Кембриджский образовательный центр

Курс английского для детей

Средний
36 часов
Онлайн, офлайн
Киев
У детей, которым нужно больше времени на выполнение задания, будет достаточно практики, чтобы усвоить материал, а у тех, кто учится быстро, будет возможность углубиться и лучше подготовиться к экзаменам. Дети с разным темпераментом и концентрацией смогут успешно усвоить материал

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 24
Часов 36
Месяцев 2
Периодичность 3 раза в неделю
Тип обучения Онлайн, офлайн
Город Киев
Трансляция Прямой эфир
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для школьников
Уровень подготовки Средний
Видео о курсе
Чему вы научитесь на данном курсе?
  • После окончания курса английского языка все наши ученики сдают экзамен Cambridge Assessment English и получают бессрочные международные сертификаты от Кембриджского университета, которые подтверждают уровень владения языком: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools или B1 Preliminary for Schools
Читать подробнее о программе курса

Курс общего английского для взрослых

Профессиональный
81 часов
Онлайн, офлайн
Киев
Полный курс, за который вы сможете полностью усвоить новый уровень английского. Развитие всех языковых навыков: говорения, чтения, письма и аудирования. Совершенно все уровни: от Английский для начинающих (А1) до Английский для профессионалов (С2)

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 54
Часов 81
Месяцев 5
Периодичность 3 раза в неделю
Тип обучения Онлайн, офлайн
Город Киев
Трансляция Прямой эфир
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых
Уровень подготовки Профессиональный
Чему вы научитесь на данном курсе?
  • Развитие всех навыков: говорение, чтение, аудирование, письмо. Уровни: от A1 (Beginner) до C2 (Proficiency)
Читать подробнее о программе курса
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38 044 580 33 00 
+38 063 580 33 00
+38 095 580 33 00 
+38 098 580 33 00
вулиця Ярославів Вал, 13/2б, Київ, Україна

Написать Первый Кембриджский образовательный центр

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение