Центр образования «Оптима»
4.7
4.9
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Центр образования «Оптима» – первая в Украине дистанционная общеобразовательная школа, получившая автономную лицензию на обучение детей в дистанционном формате. Школа работает с 2014 года. 

Мы выдаем все без исключения справки, как в обычных школах. Учась в «Оптиме», школьники получают документы государственного образца: после 1 класса – сертификат о достижениях, после 4 класса – свидетельство о получении начального образования, после 9 класса – свидетельство о получении базового среднего образования, после 11 класса – свидетельство о получении полного общего образования (аттестат), в других классах – табель.

Обучаться в дистанционной школе можно из любого уголка мира по индивидуальному графику, на своей скорости восприятия, без каких-либо ограничений. У нас нет учебных кабинетов, где дети работают в классно-урочной системе. Наши ученики учатся из дома или любого другого места, где есть компьютер или ноутбук с доступом к интернету.

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
08.03.2019
Щиро дякую усьому колективу школи! Ми прийшли до Вас перелякані, роздратовані, ми думали, все - кінець, ми втрачаємо дитинуАле з Вами, наші дорогі вчителі, засновники, директори - ми забули всі проблеми, наче страшний сон. По-перше, спокійний та ніжний голос дівчинки-менеджера: коли ми були у розпачі, я, наприклад, слова не могла промовити без сліз, вона терпеливо, хвилина за хвилиною втішала і заспокоювала, ми говорили по півгодини щодня Коли моя дитина вже була учнем Вашої школи, ми досить тяжко проходили адаптацію, вже хотіли забирати документи (дедлайн застали у самому розпалі)), невідповідність оцінок і знань дитини з попередніх шкіл), Ви вселили мені і Миколі ВІРУ у власні сили, віру у те, що попри все - Ви з нами, не лишите у біді! І ми справилися, ми перемогли! Закінчили перший семестр 7-го класу на відмінно! По-друге, дитина покращила своє здоров‘я. Спокій! Ось Ваш і наш девіз! Зараз, спокійно спілкуючись з Робертом, вирішуючи будь-які мілкі проблемки, я пишаюся тим, що ми - одна команда!!! Дякую всім вчителям: і Снісару Сергію Миколайовичу за терпіння і цілодобовий зв’язок, і Гранковській Маргариті за терпіння до мене особисто, і вчителю фізики за ніжні слова до моєї дитини, і нашій дорогій «хімічці» Буяло Тетяні!!! Всіх і не перезвеш! Всі Ви чудові! Дякую і низький уклін! Однозначно рекомендую Оптіму всім мислячим батькам! Ставайте Оптімістами разом із Вашими дітками, дитинство таке коротке, як, у принципі, і життя. Так чому втрачати його через недоспані ранки, важкі портфелі, купу непотрібної інформації? Зробіть свій вибір на користь Оптіми і Ви не пошкодуєте48 484 коментарі9 поширень
Читать далее
Шановні організатори, педагогічний колектив і всі причетні в роботі школи "Оптіма" - висловлюємо повагу і вдячність!Навчання й успішне закінчення школи пройшли неймовірно комфортно, цікаво, чітко організовано!Це дійсно особлива школа, школа - Мрії, школа-Незалежності, школа-Свободи!Саме тут можливе поєднання і втілення в життя найкращих людських почуттів, а саме дружби, особистого удосконалення, цілеспрямованості, відповідальності, об'єктивності, самоконтролю! Можливості вдосконалювати свої знання, розвивати здібності, прагнути гармонії!Дякуємо прекрасним педагогам, що пройшли з нами шлях дитинства, дорогу шкільного життя. Велика цінність даного учбового закладу в цінності його педагогів, в їх вмінні поєднувати класичні і сучасні методи в навчанні, допомогти, заохочувати і мотивувати.Ви справжні професіонали і дійсно оптимісти!Щасливі що обрали саме школу "Оптіма" і отримали дійсно якісну освіту.Дякуємо вам щиро, високо цінуємо і безмежно любимо! Подальшого процвітання і невичерпних можливостей!З повагою Анастасія, Юрій та Вікторія Нагорні.1 1
Читать далее
Школа "Оптима" - это школа будущего, в которой нам посчастливилось учиться уже сейчас. Это школа - где, прежде всего, живёт любовь к детям, где работают исключительно талантливые педагоги, поистине профессионалы своего дела! Наша дочь в 10 классе, перешла в Оптима из традиционной школы прямо посередине учебного года и ни на минуту не пожалела о своем решении. Теперь ее жизнь наполнена интересными занятиями, спортом, интересными тренингами и курсами . Появилось время жить и учиться с интересом! Дочка просто счастлива, а с ней счастливы и ее родители! Спасибо огромное всем учителям за творческий и объективный подход к детям, а администрации-огромная благодарность за создание такой школы и ее совершенствование. Всем родителям искренне рекомендую школу "Оптима", школу, где действительно ценится, прежде всего, личность каждого ребенка, школу, где главнее ребенка, нет никого, школу, куда хочется возвращаться! С уважением и любовью, Елена Поддубная
Читать далее
5
22.05.2018
Найщиріші вітання з Вінниці!Син навчається у школі "Оптіма" другий рік. Зараз він у 8 класі.Ініціатором переходу до дистанційної школи була я, сину ідея дуже сподобалась, а чоловік довго не міг зрозуміти, як таке можливо. Після перших батьківських зборів він заспокоївся і тепер при кожній можливості ділиться зі знайомими інформацією про нашу школу.У сьомому класі було багато хвилювань. Звикаючи до нового формату навчання, син частенько виконував завдання з улюблених предметів на кілька уроків вперед, а складніші відкладав "у довгий ящик". Я хвилювалася чи достатньо розкриті теми і чи засвоюється матеріал, який читається "як з підручника". Низький уклін педагогам школи за професіоналізм, уважність та непересічні захоплюючі пояснення. Відчувається, що кожен вчитель живе своїм предметом, володіє методикою саме дистанційного навчання та з повагою ставиться до учнів.Син прекрасно почуває себе без щоденної тисняви і задухи у міському транспорті, без триярусної шкільної форми у спеку, без спазмів голоду у черзі до шкільної їдальні на такій малій перерві)))У його житті крім навчання є час для капоейри, плавання, графічного дизайну, читання книг, подорожей, спілкування з однолітками, що мають такі ж захоплення. За все це велика вдячність нашій школі, її засновникам і колективу. Так тримати! Ви - найкращі!1 1
Читать далее
5
04.09.2021
Оптима - не просто школа! Оптима - центр, в котором собраны профессионалы премиум класса!Обратившись в данную школу, Вы больше никуда не захотите. Это я Вам как мама ученика говорю!1 - уважение к личности ребенка!!!2 - компетентность и профессионализм администрации и учителей!!3 - удобная и понятная система с уроками!Школа постоянно проводит конкурсы, дополнительные курсы, семинары, встречи, подготовку к ДПА и ЗНО!Недавно пришло оповещение об английском с носителем языка, программировании, обучении 2д и 3д- графике! И так интересно было, а сейчас просто супер!Я выражаю огромную благодарность всем, кто трудится в Оптима- мы видим и ценим каждую минутку Вашей работы!Всем родителям настоятельно советую - почитайте о школе, пообщайтесь с администрацией и родителями учеников, а может быть и с самими учениками и Вы почувствуете разницу!Счастливое детство есть, оно идет рука об руку с школой Оптима!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Упоминания о школе в интернете
Ниже предоставлены ссылки на материалы о Центр образования «Оптима»
Что могут предложить семьям дистанционные школы? Чем отличается обучение в профильной дистанционной школе от обычной? На эти и другие актуальные вопросы ответила генеральный директор первой лицензированной в Украине дистанционной школы "Оптима" Мария Милецкая.
Всі школи України із запровадженням карантину перейшли на дистанційну форму навчання. Хтось із цим впорався, хтось – провалився. Тим не менш, є в Україні такі навчальні заклади, які видавали атестати в результаті дистанційного навчання ще до світової пандемії. Зараз можна спостерігати за тим, що все більше шкіл отримують ліцензії саме для онлайн-навчання. Як працюють такі школи, чим відрізняється робота вчителів і навчальний процес для учнів?
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38 (067) 599-37-23
+38 (050) 740-90-18
info@optima.school
Тбіліський провулок, 4/10, Київ, Україна
+38 (067) 400-84-55
info@optima.school
вулиця Гетьмана Полуботка, 6, Чернігів, Чернігівська область, Україна
+38 (067) 333-91-87
info@optima.school
вулиця Січових стрільців, 13, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
+38 (067) 339-92-48
info@optima.school
вулиця Космонавта Беляєва, 4, Мукачево, Закарпатська область, Україна
+38 (067) 339-92-41
info@optima.school
вулиця Громницького, 1, Тернопіль, Тернопільська область, Україна
+38 (067) 233-41-16
info@optima.school
площа Шандора Петефі, 28, Ужгород, Закарпатська область, Україна
+38 (067) 333-91-87
info@optima.school
вулиця Городоцька, 128, Львів, Львівська область, Україна
+38 (067) 163-13-18
info@optima.school
вулиця Подільська, 124, Хмельницький, Хмельницька область, Україна
+38 (067) 161-09-46
info@optima.school
улица Малая Бердичевская, 16а, Житомир, Житомирська область, Україна
+38 (067) 177-95-67
info@optima.school
вулиця Велика Арнаутська, 61, Одеса, Одеська область, Україна
+38 (067) 6425226
info@optima.school
проспект Гагаріна, 77, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
+38 (067) 176-91-35
info@optima.school
проспект Миру, 36, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
+38 (067) 176-91-33
info@optima.school
вулиця Магістратська, 160, Вінниця, Вінницька область, Україна
+38 (067) 111-97-05
info@optima.school
вулиця Буковинська, 3, Рівне, Рівненська область, Україна

Написать Центр образования «Оптима»

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение