Категорії курсів

Про школу

Є люди, які змінюють світ своїми мріями, такі як Ілон Маск.

Наша ціль: дати поштовх таким людям, знайти їх і допомогти повірити в себе та свої мрії, аби вони вели наш світ в технологічне майбутнє. Аби кожна людина мала можливість отримати якісну освіту та зробити свій інноваційний вклад в історію. Змінювати та вдосконалювати світ через людей.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи ІТ-школа CURSOR

Курс FRONT-END basic

7 568 грн.
с трудоустройством
Даний курс- це базовий курс, який допоможе досконало освоїти верстку, адаптивність, роботу з Git/Github, Bootstrap та jQuery. Завдання курсу - дати достатню кількість знань та практики, аби працевлаштуватись на базову позицію "верстальщика", а також полегшити вхід в більш складніші технології Front-End розробки. Після курсу ви володітимете достатнім рівнем знань для повноцінної роботи trainee HTML&CSS developer, а також зможете значно швидше осовоїти JavaScript, React, інше.
Початковий
32 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс PYTHON basic

8 717 грн.
с трудоустройством
Даний курс - це базовий курc для тих, хто хоче поринути у світ Python розробки, розібратись з системою Linux, Git/Github, основи Python та asyncio. Завдання курсу - дати хороші практичні та теоретичні знання з Python та інших необхідних технологій для подальшого розвитку в Python розробці. Після курсу у тебе будуть хороші навички створення нескладних програмних рішень за допомогою Python.
Початковий
32 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 067 5241273