Категорії курсів

Освітній хаб міста Києва

На сайт школи

Про школу

Соціальний інноваційний проєкт "ОСВІТНІЙ ХАБ МІСТА КИЄВА" є структурним підрозділом КНП "Освітня агенція міста Києва" Київської міської державної адміністрації.

Місія Освітнього Хабу міста Києва - забезпечити системну реалізацію концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning) на території міста Києва, надавши можливість всім охочим безкоштовно отримати або покращити «м'які навики» (soft skills), які потрібні кожному і наразі є вкрай затребувані на ринку праці.

Проєкт створює реальну можливість українцям реалізувати себе у своїй країні, зупинивши масовий відтік громадян України за кордон у пошуках кращої долі.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Освітній хаб міста Києва

Курс антикризовий менеджмент у публічному управлінні

Доступна розстрочка
Курс складається з 6 модулів, кожен з яких містить інтерактивний scorm-урок та відео-урок. Scorm-уроки крім теоретичного матеріалу містять багато кейсів, які надають можливість слухачам поринути в реалії кризових ситуацій у публічному управлінні та обрати свій варіант дій в умовах невизначеності.
Професійний
1 місяць
online
Перейти на сайт курса

Курс бізнес-аналітика (у форматі SCORM )

Доступна розстрочка
Мета курсу - дати базове уявлення про суть та сфери застосування бізнес-аналітики, компетенції та інструменти роботи фахівця. Бізнес аналітик одна з наймолодших професій, що набирають популярності в Україні. На курсі ми розглянемо ключові обов'язки та зони відповідальності бізнес-аналітиків, обговоримо, з якими складнощами зазвичай стикаються бізнес-аналітики і те, як їх уникати. Дізнаємося про перспективи кар'єрного зростання в даній професії.
Початковий
1 місяць
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
проспект Перемоги, 38, Київ, Україна