Категории курсов
Generation Z
4.1
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Generation Z (GenZer) - it-кластер для дітей та підлітків нового покоління. 

Наші викладачі допоможуть вашій дитині перетворити свої здібності та захоплення у професію мрії. Саме тут ваша дитина зможе просто і захоплююче освоїти нові напрямки в комп'ютерній сфері, дізнатися масу корисної інформації і знайти нових друзів-однодумців, з якими навчання пройде неймовірно весело і цікаво!

Сучасна методика викладання, новітнє технологічне та програмне забезпечення, висококваліфіковані наставники та заняття, які будуються на практиці - саме те, що потрібно для успішного старту в ІТ.

Ми пишаємося тим, що 85% наших студентів приходять до нас за рекомендаціями від знайомих та із задоволенням відвідують заняття! 

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
Сын был на 2 занятиях по разработке игр. Впечатления зашкаливают, мечтает стать разработчиком, говорит что нашел общий язык с преподавателем. Вобщем в полном восторге.Не знаю на счёт других курсов, а Разработку игр рекомендую.
Читать далее
Чудова школа по комп'ютерній грамотності для дітей! Багато цікавих курсів, на яких ваші діти мають змогу розвивати свої здібності і таланти.До речі, з Нового року вони відкривають курси для дорослих. Сама планую записатися на заняття і всім рекомендую!
Читать далее
Після відвідування відкритих занять з різних предметів обрали курс програмування квадрокоптерів. І не промахнулися :) Викладач Юрій - справжній професіонал, і у викладанні матеріалу, і у підході до дітей. Та й організація навчального процесу на високому рівні - менеджери 24/7 на зв'язку з будь-яких питань. Рекомендую👍
Читать далее
Сын прошёл несколько курсов, остался очень доволен. Очень хороший учительский состав, интересные программы. Школа оборудована должным образом. Рекомендуем!
Читать далее
1
16.02.2021
Майже рік моя донька Софія займається в цій школі ,курс «Комп‘ютерна грамотність і скрейч».Кожну суботу чекає як свято:) Обожнює свого викладача Миколая,подобається атмосфера в школі,багато чого навчилася ,в кінці курсу батькам демонструють проекти і презентаціі,ми дуже задоволені навчанням,дякуєм всій команді школи!!!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38 (096) 874 35 35
+38 (063) 151 35 35
вулиця Маршала Тимошенка, 21/19, Київ, Україна

Написать Generation Z

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение