Категорії курсів

Центр вивчення та сертифікації польської мови “ІМ-іноземна мова”

Заснований на 5 відгуках
На сайт школи

Про школу

Наш центр польської мови ІМ перший серед закордонний осередків навчання польської мови у світі, що отримав Ліцензію Міністерства освіти Республіки Польща (28/DWM/2020) на проведення міжнародних екзаменів з польської мови для дітей та дорослих на рівні А1 (a1), А2 (a2), В1 (b1), В2 (b2) , С1 (c1), С2 (c2)

В ІМ-іноземна мова – справжнє польськомовне середовище. Головний критерій якості і постійної присутності польської мови у нашому Центрі завжди були, є і будуть викладачі з Польщі – носії мови, поляки за національністю. Саме вони привітно спілкуються із нашими студентами. Ми працюємо з учнями на різних рівнях вивчення польської мови – від А1 (нульовий) до С1 (професійний). Ви можете розпочати навчання з нами із самого початку або вже продовжити вивчення польської мови. У нас є власна бібліотека з польською літературою – журнали, газети, польські книги, всі необхідні навчальні матеріали, а також регулярно організовуються перегляди фільмів польською мовою. Ми намагаємось, щоб кожному студенту було комфортно у нашому Центрі польської мови: і у навчанні, і у спілкуванні між собою. 

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Maryna Pototska
5
29.06.2022
Мій син почав вивчати польську мову. І показником ефективності роботи викладача і мого студента були події після 24 лютого - мали швидко переїхати в іншу країну та продовжити навчання вже в польській школі. Отриманих знань вистачило, щоб навчатися і успішно закрити рік. Дякую викладачу. Продовжуємо навчання до наступного рівня B2.
Весь відгук
Kristina Hvozdynska
5
12.07.2019
Професійні викладачі та гарна організація онлайн навчання. А якщо додати бажання вивчати мову, то за п'ять місяців буде результат. Дякую Вам і бажаю успіхів!
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Центр вивчення та сертифікації польської мови “ІМ-іноземна мова”

Курс польского языка для детей

12 800 грн.
Курс предназначен для детей от 11 лет, которые желают изучать польский язык по разным причинам: переезд на постоянное место жительства или учебу в Польше. Курс длится от 8 месяцев до 2 лет (80/160 часов) на один уровень. Все зависит от того, насколько качественно ребенок сможет освоить язык за первые 8 месяцев. Если в конце 8 месяцев у ребенка построится уровень В1, то можно на следующий год свободно начинать уровень В2. Если ребенок не освоил уровень В1, то продолжаеться работа над укреплением данного уровня. Курс имеет лицензию Министерства образования Республики Польша 28/DWM/2020. Занятия ведут преподаватели польских университетов
Початковий
online
Перейти на сайт курса

Курс польский на продвинутый уровень С1 и С2

12 800 грн.
Курс предназначен для желающих изучить польский язык с нуля до уровня В2 (средний уровень) и сдать экзамен по польскому языку В2. Для начинающих с «нуля» — 240 занятий; для начинающих с В1 — 160 занятий; для начинающих с В2 — 80 занятий. Для подтверждения уровня необходимо сдать тест на уровень В2 в нашей компании или предоставили Государственный сертификат РП. Курс имеет лицензию Министерства образования Республики Польша 28/DWM/2020. Занятия ведут преподаватели польских университетов
Початковий
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (050) 227 83 76 (Telefon/Viber) +38 (093) 133 68 16
проспект Відродження, 24, Луцьк, Волинська область, Україна