Курси IT English в LOGOS
3
4.8
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Щороку з’являються нові технічні розробки в сфері ІТ, вдосконалюються мови програмування, однак отримати актуальну інформацію, як правило, вдається лише англійською мовою. Слухачі нашого курсу отримають практичний досвід грамотного перекладу текстів технічного спрямування, що допоможе їм завжди залишатися в курсі основних подій у сфері інформаційних технологій, читати статті та блоги провідних спеціалістів мовою оригіналу та швидко впроваджувати цікаві новинки в свою власну роботу.

Додатковим стимулом поглибити свої знання з англійської мови для програміста може стати можливість отримувати консультації на іноземних форумах. Не секрет, що саме на таких ресурсах можна знайти найбільшу кількість корисних порад щодо вирішення складних завдань у програмуванні. 

Якщо ви володієте англійською на рівні Elementary, але хочете навчитися легко оперувати граматичними конструкціями та вільно читати технічну літературу, наш курс призначений саме для вас. Відомо, що вивчення будь-якої ділової тематики іноземною мовою буде ефективним лише при роботі з контекстом, тому наші викладачі використовують саме таку методику вивчення ділової англійської.

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
27.07.2021
Читать далее
5
17.05.2021
Читать далее
5
30.10.2020
Читать далее
Читать далее
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38 (067) 990-37-93
info.lgs.lviv@gmail.com
вулиця Івана Франка, 61, Львів, Львівська область, Україна

Написать Курси IT English в LOGOS

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение