Категорії курсів

Про школу

Как Учебный центр, мы поможем тебе получить знания и практические навыки, необходимые для того, чтобы начать успешное сотрудничество с Nix solutions. Многие из тех, кто сейчас работает вместе с нами, начинали с прохождения стажировки, постигали тонкости профессии под руководством экспертов и становились неотъемлемой частью нашей команды, продолжая свое развитие вместе с NIX.

Прохождение обучения здесь даст тебе:

  • отличный старт в IT-сфере: мы готовы сотрудничать с талантливыми студентами, не имеющими практического опыта;
  • опыт разработки и тестирования программного обеспечения: обучение проходит в условиях, приближенных к «боевым», и курируется нашими экспертами;
  • опыт командной работы: ты познакомишься с отличными разработчиками и тестировщиками, которые с радостью поделятся с тобой своими знаниями;
  • возможность посмотреть изнутри, как работает один из ведущих разработчиков ПО на рынке Украины;
  • работу мечты в NIX по завершении обучения.
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Центр обучения NIX

Курс Business Analysis Education

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Курс розрахований на тих, хто серйозно зацікавився бізнес-аналізом, але ще не має практичного досвіду. Зате має прагнення розібратись у розробці вимог до ПЗ, знайомий із сучасним світом веб-, десктоп та мобільних додатків, а також володіє англійською. На курсі ти набудеш усіх необхідних навичок для роботи бізнес-аналітиком. Кожна тема містить блок теорії (статті, відео, лекції) та практичне завдання зі своїми термінами та критеріями якості. Виконавши завдання, студент дістає доступ до наступного модуля або займається обробкою фідбеків за попереднім. Наголос робиться на повноті та актуальності набору навичок. Адже тільки опанувавши всі численні техніки та сучасні інструменти, можна стати професійним аналітиком і зуміти провести проєкт від початкової ідеї до впровадження та комерційного успіху. За виконання кожного завдання студент дістає оцінки, які формують його підсумковий результат. З найуспішнішими проводиться співбесіда на вакансію в NIX. Найважливіше та найцікавіше в курсі — це максимальна наближеність до реальних завдань. У процесі навчання робота ведеться над справжнім проєктом із практики компанії. Після завершення навчання кожен студент отримує готовий пакет документів, який можна було б надіслати реальному замовникові та команді розробки для реалізації якісного продукту.
Початковий, Середній
320 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Навчання Angular

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Програма розрахована на студентів та розробників-початківців. Вона дає можливість набути теоретичних знань та практичних навичок із розробки JavaScript і поглиблено вивчити фреймворки Angular під керівництвом експертів компанії.
Початковий, Середній
96 годин
4 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Отзывы о компании NIX - Вакансии | DOU
Во время учебы увидела одно из видео Никсов в ютуб — про возможность пройти у них обучение. Загорелась этой мыслью!))
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (057) 784-06-00 +38 (067) 674-47-95
вулиця Каразіна, 2, Харків, Харківська область, Україна