Категорії курсів

Навчальний центр «Мережні Технології»

Заснований на 14 відгуках
На сайт школи

Про школу

Навчальний центр «Мережні Технології» компанії TechExpert надає послуги в сфері навчання та сертифікації IT-фахівців починаючи з 1997 року. За ці роки ми навчили тисячі студентів, провели безліч навчальних заходів: тренінгів, семінарів, конференцій та Полігонів.

Спектр наших послуг постійно збільшується – відкриваються нові напрямки, розширюються існуючі, розробляються авторські курси та впроваджуються нові формати навчання.

На базі Навчального центру «Мережні Технології» діють Pearson VUE® Authorized Test Center Select і Certiport Authorized Testing Center.

Авторизований тестовий центр Pearson VUE Select єдиний центр з подібним статусом в Україні.

  • доступні іспити для IT-фахівців за напрямками Microsoft, Linux, Cisco, HP, Symantec, Oracle, Juniper та інші
  • іспити Professional Certification, серед них: GMAT (Graduate Management Admission Test), CIMA (Chartered Institute of Management Accountants), IIA (Institute of Internal Auditors), HRCI (HR Certification Institute), NSCA (National Strength and Conditioning Association), IAPP (International Association of Privacy Professionals) та інші

В авторизованному тестовому центрі Certiport ви можете скласти іспити з програм Microsoft Office та отримати сертифікацію MOS.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Ольга Пантелеева
2
28.07.2023
Як воно, коли ти не створюєш щось своє, а повністю копіюєш у інших? Чомусь ваш новий лендинг (https://nt.ua/academy/qa/nta-qab) повністю нагадує сайт DAN IT -https://dan-it.com.ua/uk/program/kiev/front-end/
Весь відгук
Алла Аверьянова
5
26.05.2021
В 2019 году проходила обучение на курсе по администрированию Linux. За 5 дней курс очень насыщенный информацией, полезными основами (которые можно применить практически к любому дистрибутиву). Главная особенность в том, что почти весь курс основан на практике. Знания с данного обучения пригождаются мне по сей день.Проходила обучение очно и на половину удаленно (по причине болезни). Никаких нареканий на удаленной формат обучения нет.Отдельное спасибо инструктору Андрею Булга… See more
Весь відгук
Vlad Ishchenko
5
25.05.2021
В ноябре 2020 года обучался на курсе Cyber Security Fundamentals. Курс состоял из 2 частей - для менеджеров и практическая часть для инженеров.Для меня, как для менеджера, курс был очень полезен: предоставили чёткую информацию о современном понимании информационной безопасности, кибербезопасности; указали напраления, в которых можно и нужно развиваться, учитывая сегодняшние реалии цифровызации. Во время курса студентам приводили реальные примеры, ситуации из жизни, как прост… See more
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Навчальний центр «Мережні Технології»

Курс Адміністрування ролі Web Server (IIS) в Windows Server

Слухачі отримають фундаментальні знання та навички для налаштування та управління Internet Information Services. В курсі розглядаються підтримка web-додатків, безпека сервера та супровід продуктів, що використовують IIS, як-от Exchange та SharePoint.
Професійний
40 годин
0.17 місяців
online, offline
Перейти на сайт курса

Курс Програмування в HTML5 з JavaScript і CSS3

Курс надає знання та навички розробки web-додатків та додатків для Windows Store з використанням стеку технологій HTML5/CSS3/JavaScript, створення на HTML5 програмних компонентів та структур для цих додатків. Розглядаються принципи побудови програмної логіки, визначення та використання змінних, написання циклів та розгалужень, побудови інтерфейсів користувачів, обробки та зберігання даних, які вводяться, розробки структурованих додатків на базі HTML5/CSS3/JavaScript. Передбачена велика кількість практичних робіт з використанням Visual Studio 2012 на платформі Windows 8.
Професійний
40 годин
0.17 місяців
online, offline
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+380 (44) 596 00 78 +380 (50) 352 68 64
вул. Дегтярівська, 48, Киев, Украина