Категорії курсів

Про школу

Optima Academy – це найкращі викладачі та сучасні авторські курси для дітей, дорослих і вчителів.

Наші новітні програми допоможуть освоїти нову професію, спробувати себе у творчому напрямку, підвищити свій рівень знань безпосередньо зараз.

Усі курси Optima Academy – унікальні, ми використовуємо лише авторські програми та різноманітні можливості сучасних мультимедіа.

Тут немає неактуальної чи нецікавої інформації – тільки корисні та потрібні заняття, з якими дорослі та малеча набудуть нових навичок і «прокачають» hard / soft skills.

Курси створені не для умовної «освіти у вакуумі», а для реального життя, яке вирує тут і зараз.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Optima Academy

Курс Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

13 500 грн.
Курс підготовки до ЗНО з української мови та літератури від Optima Academy – якісна підготовка до тестування. Курс розрахований на випускників шкіл і всіх, хто хоче успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Заняття відбуваються у форматі онлайн та офлайн, спрямовані на ефективне повторення навчального матеріалу та систематизацію знань. Уроки відбуваються в мінігрупах, що дає змогу приділити максимум уваги кожному учаснику та забезпечує індивідуальний підхід.
Початковий
96 годин
9 місяців
online
Перейти на сайт курса

Курс підготовки до ЗНО з математики

13 500 грн.
Курс підготовки до ЗНО з математики від Optima Academy орієнтований у першу чергу на випускників шкіл, проте підійде для всіх, хто бажає вступити до українських вишів. ЗНО з математики – одне з обов’язкових, тому до складання тестування необхідно якісно підготуватися, повторити програму та систематизувати знання за 5-11 класи, вивчити пропущений матеріал. Підготовка до ЗНО з математики проводиться в невеликих групах, формати – онлайн або офлайн.
Початковий
96 годин
9 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Дистанционная школа «Оптима»
Дистанционное обучение в 1-11 классах средней школы. Центр образования «Оптима» - первая в Украине дистанционная школа, получившая автономную лицензию на обучение детей в дистанционном формате и предоставляющая возможность ученикам 1-11 классов получить качественное дистанционное образование.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (066) 104-19-19 +38 (067) 104-19-19
Тбилисский переулок, 4/10, Киев, Украина