Категорії курсів

Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир"

На сайт школи

Про школу

Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир" було створено в 1999 р. Ми є одними з лідерів в сфері курсового навчання та проведення тренінгів, маючи мережу навчальних центрів у багатьох регіонах України. Нами активно впроваджуються сучасні інноваційні методи навчання та супроводу діяльності підприємств. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють істотно підвищити якість освоєння навчальних матеріалів.

Основні напрямки навчання на курсах: бухгалтерський, податковий і управлінський облік, комп'ютерний облік з використання програми "1С", створення та просування сайтів, комп'ютерні технології та програмування, бізнес-курси і тренінги. Всі курси і тренінги мають практичну спрямованість. На відміну від інших навчальних центрів, ми не тільки навчаємо, а й надаємо підтримку тим, хто пройшов у нас курс навчання.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Навчально-консалтингове підприємство "Орієнтир"

Курс бухгалтерский и налоговый учет + 1С (BAS)

3 900 грн.
По окончании наших бухгалтерских курсов Вы должны уметь вести полный учет на небольшом предприятии как главный бухгалтер и полноценно работать с программой '1С:Бухгалтерия'.
Початковий
3 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс 1С:Бухгалтерия для Украины 8

3 700 грн.
По окончании наших бухгалтерских курсов Вы будете уметь вести полный учет на небольшом предприятии как главный бухгалтер и полноценно работать с программой '1С:Бухгалтерия'.
Початковий
2 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 096-717-00-52