OKTEN SCHOOL
4.9
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

OKTEN SCHOOL (в минулому Okten Web University) — школа програмування на базі ІТ компанії BigBird, де розробники, які мають вже більше 100 проектів за плечима, передають свій досвід майбутнім випускникам. Ставайте одним з них.

Починаючи з 2016 року ми відточували наші методи навчання і знайшли найбільш дієвий спосіб, який дає можливість студентам опановувати програму краще і в більшому об'ємі:

 • Лекційний матеріал подається окремо. Це дає змогу зосередитись на ознайомленні з ним не відволікаючись на виконання будь-яких дій.
 • Практичні заняття проходять в окремі дні і включають завдання по попередній лекції. При цьому, частина завдань не містить абстрактних умов. Це дає змогу чітко закріпити пройдений матеріал. Але є завдання, які змусять вас розвиватись, оскільки будуть вже більш абстрактними, і їх виконання буде залежати від вашої уяви.
 • Як результат поєднання попередніх фактори ви опануєте теоретичну частину, закріпите її на практиці в двох різновидах завдань.

Під час створення програми навчання ми спирались на новітні технології та рекомендації наших партнерів, щоб після закінчення навчання ви могли швидше влаштуватись на роботу.

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
04.09.2021
Привет тем, кто читает этот отзыв. Что могу сказать за OktenWeb: все мы знаем, что обучаться можно и самому, но сколько вы времени потратите на поиски нужных и правильных обучающих материалов, да и после того как найдете - будете наступать на "подводные камни" это 100% в OktenWeb же вы пропустите все эти недостатки самостоятельного обучения, вы существенно ускорите свой путь к уровню знаний, с которыми уже свободно можно пробиваться в компании или фриланс. Очень огромный плюс ко всему этому, что преподаватели которых вы там встретите - будут ультра веселыми, адекватными, с очень простой и интересной подачей материала, как бы ты не тупил, никто на тебя даже не пискнет(кому-то больше тренировок, кому-то меньше) в OktenWeb это понимают все. Но, друг, не забывай, как бы тебе кто не объяснил материал - его нужно пропустить через себя, что бы свободно использовать умения, которые обрел, инными словами практика практика и ещё раз практика. К этому всему не могу не сказать, какое в OktenWeb к вам отношение, вам пойдут на встречу всегда, что бы вы не попросили и не предложили, вас всегда выслушают и помогут, и сделают это максимально качественно и быстро. Есть теннистый стол, опять же - можно поиграть, чем не круто)) Негативных аспектов нет - всё очень круто, удобно, весело, коммуникабельно, полезно. Твёрдая 5-ка
Читать далее
5
04.09.2021
Ця школа - найкраща !рік назад, я припустилась помилки, і мені довелось відвідати інший навчальний заклад, бо дівчинка менеджер, з якою я розмоаляла, забила мені голову "в нас краще... в нас працевлаштування..." та іншим непотрібом на який я зреагувала, і це було дарма, бо нічого такого не було і близько, і знань не дали, і на питання не відповідали, вся група залишилась незадоволенною.А в октенвеб після курсів по javascript, які я відвідувала, мене порекомендували до rolique. І спрпва в тому, що Сергій (це наш викладач) прямо при нас набрав директора rolique і запитав, чи йому потрібні розумні кадри, і на насиупний день, після завершення курсу, ми вже йшли на співбесіду, звісно не всі, а тільки ті хто себе проявив під час курсу (це вам мотивація вчитись) . Іншими словами, в них ті партнери, які вказані на сайті - це реальні партнери, а не просто логотипи аби замулити очі.Всім хто буде читати цей відгук, після того, як ви заквнчите в октені курси, не соромтесь звлишити відгук, не відмовляйтесь залишити відеовідгук після курсу (це звісно трошки ніяково, щось казати на камеру, але... ) , це дасть можливість іншим людям обрати вірний шлях одразу, не витрачати зацвий час та гроші, та обрати вірні курси. всеж таки відеовідгук неможливо підробити
Читать далее
Привіт всім, насамперед тим хто шукає собі курси!! В лютому я також цим питанням займався, і дуже радий що все таки вибрав саме OktenWeb. Пройшов курс Java Complex, і цей курс мені насправді дав дуже багато знань. Почну з мінусів, яких насправді навіть не згадаю, тому мінусів немає, одні плюси. Плюс за невелику кількість чоловік в групі, а саме 9, це величезний плюс, бо викладач приділяє час кожному, і відповідає на всі запитання. Плюс за атмосферу на лекціях, яка була просто як ніби ти займаєшся цікавими справами в колі друзів, це завжди був позитив, гарний настрій, багато жартів, і це все було в тему навчання. Плюс за відповідальність, бо навіть коли по графіку не встигали ніколи ніяких тем не пропускали, і не спішили брати декілька на раз. Плюс за додаткові консультації, які допомагають розібратися з темами які пропустив або ж не до кінця зрозумів на лекціях. Плюс за додаткові лекції та додатковий матеріал якого не має в плані занять. І особливий плюс за проект, який в кінці необхідно виконати щоб отримати сертифікат. Якщо ще посидіти, то плюсів можна написати ще дуже багато. Раджу всім OktenWeb, і навіть не вагаюся, бо саме там Вас хочуть та вміють навчити, а не просто зрубати з Вас бабло, до того ж ціна це ще один плюс...
Читать далее
5
13.07.2018
Всім привіт. Слів буде багато. А якщо швидко, тоді не просто 5/5, а 10 з 5, і в октені роблять свою справу відмінно. Мінуси : не вчать юніт тестам, але їх за день сам опановуєшь після курсу. А тепер детальніше Я закінчив курси в октені ще 8 місяців тому і тільки тепер готовий зробити об'єктивний відгук. Це було важко, особисто для мене, адже я зтикнувся з програмуванням тільки меньше року тому. Програма об' ємна. Зараз можу сказати, що вона найкраща серед всіх курсів. повірте, я вже знаю про що кажу, бо після октена була ще спроба піти на інші курси(хто саме казати не буду) , і відверто сказати вони виявились ну зовсім не такими крутими починаючи від підходу викладачів, закінчуючи програмою. Нового на інших курсах не дізнався нічого, до того ж зрозумів, що мені насправді дали тільки відсотків 60-65 від того, що я тут навчився. Також була спроба попасти на стажуаання у софтсерв через їх курси, і я їі завалив на англійській (((, а от технічну частину пройшов на відмінно. після першої спроби довелось чекати якийсь час що б подати заявку наново. і друга спроба була вдалою. А тепер головне. Нас в групі залишилось 8 людей, з яких 5!!! закінчували октен! Інфу яку дають на софті на 90 відсотків переплітається з інформацією яку вчив в октені. ті 10% - це написання тестів на свій код, яких в октені не було, але це настільки мізерна тема, що самостійно її вивчити нема проблем, влачно що і було зробленно. Висновки робіть самостійно, мою думкк ви почули.
Читать далее
5
02.10.2019
Всім привіт!Хочу поділитись своїми враженням про навчання в Okten-Web University.Я навчався на курсі Javascript Complex 2019-feb. Курси тривали близько 6 місяців, плюс практика 5 місяців.За час проходження курсу ми вивчали:html5/css3,javascript,nodeJS,angular,react,vueJS,ionic,бази даних SQL та MongoDB,docker,git,agile, scrum.Як бачимо список досить великий, тому ціна за курси аргументовано обгрунтована. Почнемо з того, якщо в тебе часу на навчання овер 10 годин та велике бажання навчатись то тобі саме СЮДИ!Навчання проходить в темпі нон-стоп. Лекції - домашка - практика - домашка. Подача інформації дуже класна, аналогу у Львові точно не знайдете! Викладачі дуже круті фахівці своєї справи!Стосовно практики то вона допомогла мені скласти усе що я вивчав на курсах і написати непоганий пет-проджект.Також вразило те що після курсів є змога пройти повторне БЕЗКОШТОВНЕ навчання!! Карл, безкоштовне!!Роботу після проходження курсів знайти більш чим реально. Сам Okten співпрацює з багатьма IT-компаніями Львова, які допомагають з працевлаштуванням студентів.Хочу виразити свою подяку викладачу Octen-Web University "Victor Kmin", який допомагав мені впродовж усього навчання, та не покинув навіть після! Він the-best! Мастєр-Node, який зможе зробити з тебе справжнього JS джедая!Якщо ти шукаєш місце де б ти зміг втілити свою мрію, не зволікай тут тобі будуть раді!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Курсы
Вы можете посмотреть 8 курсов представленных - OKTEN SCHOOL

Курс JavaScript Complex

Начальный
260 часов
Офлайн
Киев , Львов
Якщо Ваша мета отримати якісні комплексні знання у напрямку Javascript, тоді цей курс саме для Вас! Все, що необхідно майбутньому розробнику і навіть, а ще заняття з англійської мови!...

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 120
Часов 260
Месяцев 5
Тип обучения Офлайн
Город Киев, Львов
Трансляция Видеозапись
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Начальный
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • HTML
 • CSS
 • Python
 • Flask
 • Jinja2
 • JavaScript
 • MySQL
 • MongoDB
 • Angular
 • React
 • Ionic
 • Vue.JS
 • Typescript
 • Docker
 • Amazon Web Services
 • Англійська мова
Читать подробнее о программе курса

Курс Java Complex

Начальный
260 часов
Офлайн
Киев , Львов
Якщо Ви ваша мета отримати якісні знання у напрямку Java Developer, тоді краще курсу ніж Java Complex Ви не знайдете на всьому ринку України ! Він охоплює найбільший набір технологій. Все, що необхідно майбутньому розробнику і навіть більше, а ще заняття з англійської мови! Тривалість від 260 до 909...

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 144
Часов 260
Месяцев 6
Тип обучения Офлайн
Город Киев, Львов
Трансляция Видеозапись
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Начальный
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Java Core
 • Java Advanced
 • HTML/CSS
 • JavaScript
 • Angular
 • React
 • Vue.js
 • Spring
 • Hibernate
 • JDBC
 • JPA
 • Docker
 • MySQL
 • MongoDB
 • Англійська мова
Читать подробнее о программе курса
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38 (068) 260 46 46
+38 (073) 260 46 46
info@owu.com.ua
вулиця Академіка Богомольця, 9, Львів, Львівська область, Україна
+38 (068) 260 46 46
+38 (073) 260 46 46
info@owu.com.ua
вулиця Іоанна Павла II, 4/6, Київ, Україна

Написать OKTEN SCHOOL

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение