Категорії курсів

OKTEN SCHOOL

Заснований на 473 відгуках
На сайт школи

Про школу

OKTEN SCHOOL (в минулому Okten Web University) — школа програмування на базі ІТ компанії BigBird, де розробники, які мають вже більше 100 проектів за плечима, передають свій досвід майбутнім випускникам. Ставайте одним з них.

Починаючи з 2016 року ми відточували наші методи навчання і знайшли найбільш дієвий спосіб, який дає можливість студентам опановувати програму краще і в більшому об'ємі:

  • Лекційний матеріал подається окремо. Це дає змогу зосередитись на ознайомленні з ним не відволікаючись на виконання будь-яких дій.
  • Практичні заняття проходять в окремі дні і включають завдання по попередній лекції. При цьому, частина завдань не містить абстрактних умов. Це дає змогу чітко закріпити пройдений матеріал. Але є завдання, які змусять вас розвиватись, оскільки будуть вже більш абстрактними, і їх виконання буде залежати від вашої уяви.
  • Як результат поєднання попередніх фактори ви опануєте теоретичну частину, закріпите її на практиці в двох різновидах завдань.

Під час створення програми навчання ми спирались на новітні технології та рекомендації наших партнерів, щоб після закінчення навчання ви могли швидше влаштуватись на роботу.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Ross Cross
4
04.09.2021
Навчався на JS ComplexЗагалом курси себе виправдали.Пишу свою суб'єктивну думку:Плюси:*Доволі багато охоплених технологій*Дуже гарно розжованні html, css та більш-менш JS.*Зручне місцерозташування*Більш-менш комфортні умови*ФідбекМінуси:*Занадто мало годин виділено на фреймворки(Vue, Angular, React, Ionic)*Хочеться кращої структури викладання фреймворківЗагалом після проходження курсів можна отримати достатньо знань, для подальшого працевлаштування.Можна звісно й самому пройти весь цей матеріал, який подають на курсах, але для мене це зайняло б більше часу і виникало б більше питань. А так, получається, що у тебе немає вибору, бо ти віддав гроші і не хочеш їх банально просрати.Викладачі старались допомогти при виникненні труднощів, ганяли по питаннях, які задають на співбесіді.Єдине, що краще було б, якби розглядався лише один конкретний фреймворк, але детально і з великою кількістю завдань(від банальних до складних).P.S. Зараз знаходжусь на інтернатурі, на яку потрапив із першої спроби.Тому вважаю, що навчання тут - це хороша інвестиція, яка принесе дивіденди, якщо старатись та вчитись!!!
Весь відгук
Romich 2000
5
04.09.2021
Курс JS Complex.навчання:Інтенсивне і складне(особливо з середини навчання), часу треба вкладати в навчання надзвичайно багато, але воно того варте. На курс я прийшов з мінімальними знаннями, а тепер сам готовий "творити чудеса".Викладачі:Олег - HTML був супер, прослухав би ще раз;Назар - твої пояснювальні малюнки божественні. Як почне щось пояснювати — не зупинеш));Вітя - не їв, не спав і робив усе щоб тільки ми щось зрозуміли. Просто топ, 100/10.Іра - Scrum прекрасний...особливо ідея з конструктором;Сєрий - пояснюєш як БОГ, жаль мало лекцій мали з тобою.Бажаю успіхів у розвитку.
Весь відгук
Ruslan Mudrak
5
04.09.2021
Довго моніторив різноманітні курси в і-неті, і те що зупинився на курсі JavaScript Complex в OktenWeb а ні трохи не жалію.Дуже правильно структуровані та організовані курси. Комбінація лекцій і практик + додаткові консультації. Фахові практикуючі ментори - завжди готові вам допомогти в будь-яких траблах із навчанням і практично цілодобово супортять вас. Завжди стараються мотивувати та підтримувати. А мотивація відіграє дуже важливу роль під час навчання. Круті викладачі. Круті курси. Так що наполегливо рекомендую Курси в OktenWeb UniversITy!
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи OKTEN SCHOOL

Курс JAVASCRIPT COMPLEX

26 900 грн.
з працевлаштуванням
Курс "JavaScript Complex" є розширеним курсом, який охоплює широкий спектр технологій і інструментів, необхідних для розробки сучасних веб-додатків. Програма курсу включає такі теми, як HTML/CSS для створення структури та стилізації веб-сторінок, JavaScript для програмування клієнтської частини додатків, бази даних MySQL та MongoDB для зберігання і взаємодії з даними, систему контролю версій Git для керування кодом, фреймворк React для розробки інтерактивних і швидких інтерфейсів. А також мову програмування TypeScript для створення масштабованих додатків, фреймворк Angular* для побудови складних веб-додатків, серверну технологію Node.js для розробки серверної частини додатків, DevOps для автоматизації та управління розробкою та розгортанням додатків, а також методологію Scrum для керування проектами з використанням гнучкого підходу.
Початковий, Середній
963 годин
5 місяців
online, offline
Перейти на сайт курса

Курс JAVA COMPLEX

26 900 грн.
з працевлаштуванням
Курс "Java Complex" розроблений для студентів, які бажають поглибити свої знання та навички у розробці програмного забезпечення на мові Java. Курс охоплює широкий спектр тем, включаючи основи Java, розширені концепції, бази даних, веб-розробку, DevOps та Scrum. Студенти будуть навчатися створювати веб-додатки з використанням HTML/CSS, JavaScript, React і Angular, інтегрувати їх з базами даних, такими як MySQL і MongoDB, а також розробляти серверну логіку з використанням мови Java та фреймворку Spring. Вони також отримають знання про управління версіями засобами Git та засоби автоматизації DevOps.
Початковий, Середній
960 годин
5 місяців
online, offline
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (068) 260 46 46 +38 (073) 260 46 46
вулиця Академіка Богомольця, 9, Львів, Львівська область, Україна
+38 (068) 260 46 46 +38 (073) 260 46 46
вулиця Іоанна Павла II, 4/6, Київ, Україна