Категорії курсів

Школа Projector

Заснований на 486 відгуках
На сайт школи

Про школу

Школа Projector — онлайн-платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні та точкові навички в дизайні інтерфейсів, графдизайні, розробці, менеджменті, маркетингу, анімації та суміжних сферах.

Основний капітал школи — люди. Людські стосунки ми цінуємо вище грошей, планів і амбіцій.

Між теорією і практикою ми оберемо практику. Між думати і робити оберемо думати і робити.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
George Sopelnyk
5
04.09.2021
Крутое местечко для тех кто стремится к знаниям в области дизайна. Дружелюбные ребята на Рецепшн и профессиональная команда преподавателей прокачают ваши скилсы. Советую!
Весь відгук
Nadia Schmitz
5
04.09.2021
Работаю здесь уже несколько месяцев - спокойно, доброжелательно, чисто, прохладно, все условия прекрасные и с каждым днем улучшаются - например, за лето был сделан и уже освоен ковокерами летний дворик, есть возможность поговорить или просто сделать перерыв на свежем воздухе. Вкусные кофе и чай, приветливый персонал и очень привлекательная цена.
Весь відгук
vol4ik europe
3
04.09.2021
это отличное место, комфортное, в нем есть все для вашей комфортной работы. но бывает реально шумно. а вот на счёт обучения, не советую
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа Projector

Курс 2D Animation

24 000 грн.
Міккі Маусу вже 92 роки, але це не означає, що двовимірна анімація — вчорашній день. Базові навички необхідні будь-якому художнику й аніматору. Ми створили курс, який не просто дасть розуміння принципів 2D анімації, а й покаже всю їхню різноманітність на прикладі трьох основних світових шкіл — американської, французької та японської. Для цього ми ознайомимося з програмою TVPaint Animation та пройдемо по всіх ключових моментах створення 2D анімації. Дізнаємося, що таке принцип захльостування та поняття ваги в анімації, як опрацьовувати шот і сміливо імпровізувати, аж до тонкощів мікроміміки персонажа та стилізації його рухів. У фіналі кожен студент обов'язково вибере собі школу до душі та створить власний анімаційний ролик.
Початковий, Середній
4 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Книжкова обкладинка: технічний бік

2 000 грн.
Дводенний інтенсив, на якому ви навчитеся працювати з книжковими обкладинками, верстати їх в Illustrator, Photoshop та InDesign, створювати макети та готувати файли до друку.
Початковий
offline
Киев
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Мнения о дизайн-среде Projector | DOU
Кто-нибудь имеет опыт обучения на длительных курсах в Projector’e? Больше всего интересует Основы веб-дизайна, но в принципе, интересен и важен любой опыт. Буду благодарен за любое мнение в разрезе качества обучения, перспективы трудоустройства после обучения и общих впечатлений от преподавателей.
Детальніше
Дивитися всі згадки

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 097 015 9272 +38 099 236 6838