Категории курсов
Quality Assurance Group
4.9
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Освітня ІТ спільнота. Простір для обміну знаннями та досвідом. Навчайся онлайн за власним графіком. Вивчай нові технології та отримуй омріяну роботу. Розвивайся професійно та заробляй більше.

Чому ми?

 • 10+ років освітнього досвіду
 • 100+ ІТ-компаній роботодавців
 • 1000+ успішних випускників.
Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
04.09.2021
Метою курсів для мене було швидке працевлаштування як QA Junioг. Знайомі які уже проходили тут курс порадили QAGroup, як компанію, що навчає якісно.На роботу пішов ще до закінчення курсів. За рекомендацією HR з QAGroup пішов на співбесіду, яку успішно пройшов. Курси проходять у вечірній час три рази на тиждень, в центрі міста, дуже зручне приміщення. Викладачі-практики пояснюють все на прикладах реальних проектів, пояснюють матеріал доступно навіть для початківців.Курс для мене був досить насиченим, нудьгувати не прийдеться, включає як теорію, так і багато практики у роботі з вимогами, тест-кейсами, баг-репортами. Всім ражу приготуватись до наполегливої праці. Використовували на заняттях як класичний Waterfall так і всім відомий Scrum. Отримали базові навички роботи з API, Web, Mobile тестування, а також навчились писати запити до баз даних SQL. Створювали і працювати з Traceability Matrix.Працювали з такими тулзами як Jira, Test Rail, MySQL server, Postman , Android Studio,Дуже корисною є практика в кінці курсу де ми ділимось на групи і працюєм над реальним проектом, тобто «як на роботі» - саме ця практика додала впевненості для проходження співбесіди, навчила працювати в команді, навчила працювати на загальний результат.Бажаю всім гарно повчитись і працевлаштуватись!
Читать далее
5
04.09.2021
Загалом враження дуже позитивні. Можна сказати, навіть, перевищили сподівання)).Переваги:- викладачі! різні (на кожну тему інший викладач), зі значним практичним досвідом і вмінням доступно пояснювати матеріал (Сергію респект!);- програма курсу - від азів до ознайомлення з більш складними і спеціалізованими напрямками в тестуванні;- практичні заняття - багато, і по кожній темі, як самостійні так і в класі з викладачем;- самостійна робота над реальним проектом в межах окремої підгрупи. Фактично ви працюєте в якості трейні і маєте можливість консультуватися по ходу роботи - дуже корисний досвід;- зручне розташування, та і сам офіс загалом;- там же на місці постійно проводиться купа різних івентів пов’язаних з тестуванням і не тільки;- коворкінг - дуже зручно для тих хто має вільний час посеред дня;Недоліків для себе не знайшов)Загалом треба бути готовим до інтенсивної роботи, якщо хочете взяти від курсів по максимуму.
Читать далее
1
04.09.2021
Закінчувала в QAGroup 2 курси. Двічі були якісь проблеми з сертифікатами. Після закінчення курсу "Реляційні бази даних" переїхала на постійне місце проживання в інше місто, змоги забрати сертифікат немає. Домовились з адміністраторами про те, що мені його надішлють поштою. Однак чекаю вже 3 місяці. Після 4 чи 5 листа зі мною нарешті зв'язались і сказали, що сертифікат загублено, тому видадуть мені новий в травні, тобто через 7 місяців після закінчення!. Дуже непрофесійна робота адміністраторів.
Читать далее
5
04.09.2021
Курс дає всі необхідні для роботи теоретичні знання та практичні навички.Викладачі курсу допомагають у вирішенні виниклих запитань та дають хорошу мотивацію до навчання.Великими перевагами даного курсу є досвід у кількох проектах впродовж навчання, практика англійської з носієм мови, заняття по софт скілах та допомога у працевлаштуванні, створенні резюме, проходженні співбесід.В підсумку - рекомендую даний курс всім, хто має на меті стати тестувальником.
Читать далее
5
04.09.2021
Досвідчені викладачі намагаються максимально роз`яснити важкі технічні терміни та застосування тулзів на практиці. Плюсом є введення додаткових начиток та практикумів актуальних у часі. Отже,якщо ви хочете бути на хвилі новинок та навчатись тому,що затребуване сьогодні - вам сюди!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Курсы
Вы можете посмотреть 19 курсов представленных - Quality Assurance Group

Курс ISTQB Test Design Techniques

Начальный, Средний
7 часов
Онлайн
Запрошуємо на міні-курс "ISTQB. Test Design Techniques", на якому Євген Пасєка допоможе опанувати QA фахівцям техніки проектування і розробки тестів, а також вірно застосовувати їх на практиці. Техніки дизайну тестів - це інструмент який допомагає покрити систему тестовими випадками по мак

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 3
Часов 7
Месяцев 0,1
Периодичность 3 раза в неделю
Тип обучения Онлайн
Город Львов
Трансляция Прямой эфир
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Начальный, Средний
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Вміння застосовувати техніки тест дизайну на своїх проектах.
 • Покривання вимог тестовими випадками за допомогою технік.
 • Оптимізація та керування існуючими тестами.
Читать подробнее о программе курса

Курс Тестування Практичний

Средний
78 часов
Онлайн
40-ва версія «Практичного курсу Тестування з Працевлаштуванням» оновлена згідно з вимогами ІТ компаній. У курсі є абсолютно все, що необхідно знати не тільки для роботи Тест Інженером ручного тестування, а для швидкого розвитку особистої кар'єри в ІТ компанії будь-якого розміру, та будь-якої ор

Подробнее о курсе

Сертификат
Занятий 26
Часов 78
Месяцев 3
Периодичность 2 раза в неделю
Тип обучения Онлайн
Город Львов
Трансляция Прямой эфир
Вступительный экзамен
Проверка домашнего задания
Дипломный проект
Помощь в трудоустройстве
Возрастная категория для взрослых, для студентов
Уровень подготовки Средний
Чему вы научитесь на данном курсе?
 • Ознайомитесь з Бізнес Аналізом,
 • Потестуєте у Waterfall, Scrum,
 • Попрацюєте з Базами Даних (SQL),
 • Проведете Тестування Навантаження (Perfomance Testing),
 • Потестуєте АРІ,
 • Пізнаєте Автоматизоване Тестування та Тестування Мобільних додатків.
 • Ознайомитесь з Проектним Менеджментом
Читать подробнее о программе курса
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38(099)3766505
+38(098)9036445
Соборна площа, 14, Львів, Львівська область, Україна

Написать Quality Assurance Group

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение