Категорії курсів

Quality Assurance Group

Заснований на 93 відгуках
На сайт школи

Про школу

Освітня ІТ спільнота. Простір для обміну знаннями та досвідом. Навчайся онлайн за власним графіком. Вивчай нові технології та отримуй омріяну роботу. Розвивайся професійно та заробляй більше.

Чому ми?

  • 10+ років освітнього досвіду
  • 100+ ІТ-компаній роботодавців
  • 1000+ успішних випускників.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Eric William
5
03.04.2023
I can't keep this up to myself anymore. everyone contact this professional forex, crypto & market analyst called "Mathew navas" he is a dream come true to those in crypto community... Just within a week this man made me profits of $7,200 with just $600 amount of investment. Now I'm expecting profits every weekend each time i invest with him. You can Contact him now via WhatsApp or through his email address if you're interested. WhatsApp: +1 762-239-1392, Email address: [email protected]
Весь відгук
Екатерина Первушина
5
06.07.2022
Дякую за можливість отримання практичного досвіду, як в реальній команді. Мені це дуже домогло структурувати раніше отримані знання. Також сподобалось, що після захисту проекту ще є технічна співбесіда, яка допомагає підготуватися до реальних співбесід й побороти страх.
Весь відгук
Renata Rene
5
08.06.2022
SQL workshop. Преподаватель Тарас додає матеріал у надійно-спокійній манері, яка дуже сприяє до самого процесу навчання і вселяє веру в свої сили. Самое головне - на абсолютно всі питання викладач дає своєчасні та ОЧЕНЬ розвернуті відповіді. Ясно, що він щире бажає допомогти учащемуся. Рекомендую для навчання
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Quality Assurance Group

Курс ISTQB Test Design Techniques

3 500 грн.
Запрошуємо на міні-курс "ISTQB. Test Design Techniques", на якому Євген Пасєка допоможе опанувати QA фахівцям техніки проектування і розробки тестів, а також вірно застосовувати їх на практиці. Техніки дизайну тестів - це інструмент який допомагає покрити систему тестовими випадками по максимуму і без зайвих повторень, що підвищує імовірність знаходження усіх важливих помилок. Вміння застосовувати техніки дизайну тестів є критично важливим для кожного тест інженера, як ручного так і автоматизованого тестування.
7 годин
0,1 місяців
online
Перейти на сайт курса

Курс Тестування Практичний

30 500 грн.
с трудоустройством
40-ва версія «Практичного курсу Тестування з Працевлаштуванням» оновлена згідно з вимогами ІТ компаній. У курсі є абсолютно все, що необхідно знати не тільки для роботи Тест Інженером ручного тестування, а для швидкого розвитку особистої кар'єри в ІТ компанії будь-якого розміру, та будь-якої організаційної структури. Якщо Ви прийняли остаточне рішення, що ІТ - це галузь, де Ви хочете зробити успішну кар'єру, то Практичний Курс Тестування з Працевлаштуванням це саме для Вас.
Середній
78 годин
3 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38(099)3766505 +38(098)9036445
Соборна площа, 14, Львів, Львівська область, Україна