QA SCHOOL
4.9
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

QA SCHOOL заснована провідними спеціалістами-практиками. Готуємо молодих спеціалістів QA (тестерів). 

Професія QA інженер - найбільш перспективна (після програмістів) в галузі інформаційних технологій. Крім того, це найлегший спосіб потрапити в ІТ, бо потребує менше (у порівнянні з програмуванням) спеціальних знань, а сама теоретична база є відносно простішою для засвоєння і розуміння.

Тому якщо Ви хочете працювати в ІТ, але не бачите себе програмістом, QA інженер - професія саме для Вас.

Наші переваги:

  • МЕНТОРСЬКА ПІДТРИМКА. Чіткі і повні відповіді на запитання, що виникатимуть протягом проходження курсу.
  • СПІКЕРИ-ПРАКТИКИ. Діляться досвідом практики з провідних ІТ-компаній Львова.
  • ЗБАЛАНСОВАНА ПРОГРАМА. Ми достатньо часу приділяється як детальному вивченню теорії, так і практичній стороні. 
  • УНІКАЛЬНА ПРАКТИКА. Практичні заняття з розробки ПЗ в команді з програмістом, проджект-менеджером та замовником. Це дозволить зрозуміти процес створення продукту від ідеї до погодження.
  • БАЗА ДАНИХ. Практика роботи з базою даних реального проекту з використанням MS SQL Server.
  • ПОШУК ВАКАНСІЙ. Після завершення курсу школа організовує пробну співбесіду з технічним спеціалістом. Забезпечуємо допомогу HR-спеціалістів у підготовці резюме, пошуку гарячих вакансій та працевлаштуванні.
Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
04.09.2021
Рада поділитись враженнями від навчання в QA School 😊Курс був вдало поділений на достатню для початківця кількість теорії і багато практики. Викладачі дуже чітко подавали матеріал. Нову термінологію і визначення, які може бути складно зрозуміти самостійно, на уроках ми розбирали на прикладах з життя, то ж все відкладалось дуже добре. Ми навчились працювати з технічними вимогами, готувати тестову документацію і власне тестувати, репортувати і відслідковувати баги. Все це по сучасній гнучкій методології розробки Scrum, використовуючи найпоширенішу баг трекінгову систему Jira, систему керування базами даних MS SQL Server, Postman для API тестування і навіть ознайомились з Jmeter. Всі ці навички є дуже хорошим плюсом для пошуку своєї першої роботи 😉 За це, а також за постійну професійну і моральну підтримку на уроках і поза ними, під час і по закінченню навчання хочу подякувати Юрі і Наталі! Ці талановиті викладачі справді вірять у своїх студентів, а це дуже важливо 😊На курсах також визначали рівень володіння англійською і підказували як його покращити!Окремо хочу відзначити дуже корисне останнє заняття, на якому рекрутер Юля розповіла як правильно оформити CV, як підготуватись та чого очікувати на співбесідах. Перше враження має значення і тут вам допоможуть добре його справити спеціалісти своєї справи!Навчання на цих курсах сильно відрізняється від того формату, до якого ми звикли в університетах наприклад. Тут готують до реального життя 💪 Тож навіть іспит був у вигляді технічної співбесіди з викладачем з паралельної групи. Така практика дуже допомагає менше хвилюватись перед справжньою співбесідою 😉Великою перевагою і мотивацією добре себе зарекомендувати на курсах є можливість отримати свою першу роботу в Softserve. По успішному завершенню навчання викладачі рекомендують студентів для проходження технічної співбесіди вже там. Втім знання, отримані тут, відкривають різні дороги, тож я щаслива стажуватись в TechMagic 😊
Читать далее
5
04.09.2021
Усім привіт!!!Щаслива поділитись своїм досвідом навчання у QA school.Ще три місяці назад подумати собі не могла, що моя професія настільки швидко та кардинально зміниться( в шоці)Я - філолог, ніякого відношення до технічної освіти не мала, тому на курс пішла з думкою: « спробую чи моє чи ні». Спочатку теорія, яка подається ПРОСТО та ЗРОЗУМІЛО, нереально не зрозуміти) Потім багато-багато практики і найголовніше- постійне менторство викладачів!Особлива увага наприкінці курсу приділяється на підготовку до співбесіди, усе настільки серйозно та відповідально(останній раз так хвилювалась, як заміж виходила😓😂)На початку курсу Викладач Юра наголошує, що QA School співпрацює з SoftServe, тому це є великою мотивацією для усіх успішно зарекомендувати себе на курсах. Моя історія- все відбулось дуже швидко, підготовка до співбесіди, наступного дня телефонний дзвінок, ще наступного мене запрошують на співбесіду у SoftServe, - і через день - offer!!! ( насправді,я ще не можу повірити). І я ще не отримала сертифікат про закінчення курсу.уявляєте?Цю школу буду рекомендувати усім- тут якісні знання, приємна атмосфера, хороші спеціалісти- практики, кава, чай та смаколики, багато моральної підтримки і цікаві знайомства. Велике дякую адміністратору Уляні, яка завжди зустрічає з теплом та материнською любов’ю , також викладачу, ментору, коучу, едвайзору та психологу - Юрі, за чудовий курс, підтримку від першого заняття до останніх хвилин біля дверей співбесіди, а ще за те, що вміє вірити у вас так, як ви цього не можете!!!!
Читать далее
5
04.09.2021
Дуже рекомендую QA school. В повному захопленні від того, що зі мною відбулося за три місяці навчання. Надзвичайно професійні викладачі і грамотно побудована програма навчання. Все чітко і по суті, і лише те що треба, ніякої лишньої теорії. Подача теоретичного матеріалу дуже зручна і легка для сприйняття, і мені реально було просто дуже цікаво, бо викладачі вміли захопити своїм доступним методом викладання. Ну і практика практика практика, і ще раз багато практики :) Ще до закінчення навчання мене рекомендували в Софтсерв, а звідти одразу покликали на співбесіду, і зразу ж після першої співбесіди отримала оффер. Окрім того, дали дуже приємний фідбек після співбесіди, що задоволені високим рівнем підготовки, і дуже відчувалося, що до тих, хто приходить з QA school є особлива довіра, і що школа має авторитет. Ну і не можу втриматися щоб персонально не згадати наших викладачів Юру і Ігора, вони неймовірні, дуже турботливі і терпеливі. Спокійно пояснювали стільки скільки треба було, те що не доходило, постійно підтримували і підбадьорювали, коли треба було були строгими, і вболівали за кожного з нас з першого дня навчання і до пропозиції роботи. Та і після того відчувається їхня підтримка, і в мене є впевнене відчуття, що завжди зможу звернутись до них за підказкою і порадою і надалі.
Читать далее
5
04.10.2019
Всем привет)Друзья, хочу поделиться с Вами мнением о данных курсах.Сравнить мне не с чем, так как это единственные курсы, которые я посещал.Тем не менее, нужно судить по факту.А по факту, я получил предложение от фирмы Perfectial за месяц до окончания курсов (а курсы длятся всего 3 месяца).Обстановка дружеская. Кофе, чай, все на "ты". Это Вам не университет, где нужно поднять руку и попросить разрешения преподавателя, чтобы выйти )))Теоретическая подготовка хорошая. Всё рассказывают, показывают, обьясняют.И самое главное - "студенты" записывают.Возможность перечитать записанную в тетрадь информацию мне помогло систематизировать всё в голове.Для сравнения, когда я смотрел какие-то видеоуроки, в голове ничего не оставалось ...Есть практика на веб-браузерном приложении.Учат писать документацию для тестирования, обучают SQL, API.Ключевая фраза - "этой программы курсов ДОСТАТОЧНО, чтобы получить предложение" !!Более того, я эти курсы уже посоветовал другу, и буду советовать всем тем, кто будет пробовать себя в тестировании.От себя хочу добавить - если Вы хотите работать тестировщиком, то всё зависит ТОЛЬКО ОТ ВАС !Какие бы курсы не были хорошие, если Вы НЕ УЧИТЕ = Вы НИКОГДА не получите работу!И не думайте, что если в какой-то рекламке пишет, что какие-то курсы ГАРАНТИРУЮТ ТРУДОЙСТРОЙСТВО, то Вы получите работу )))Если Вы не будете учится на курсах, то в ИТ сфере Вам делать НЕЧЕГО!ИТ сфера предполагает ПОСТОЯННОЕ обучение и развитие, в том числе САМОРАЗВИТИЕ.Вывод : знаний, полученных на курсах QA School, БОЛЕЕ ЧЕМ ДОСТАТОЧНО, чтобы получить работу.Всем успехов)
Читать далее
5
13.08.2018
Усім привіт!!!Щаслива поділитись своїм досвідом навчання у QA school.Ще три місяці назад подумати собі не могла, що моя професія настільки швидко та кардинально зміниться( в шоці)Я - філолог, ніякого відношення до технічної освіти не мала, тому на курс пішла з думкою: « спробую чи моє чи ні». Спочатку теорія, яка подається ПРОСТО та ЗРОЗУМІЛО, нереально не зрозуміти) Потім багато-багато практики і найголовніше- постійне менторство викладачів! Особлива увага наприкінці курсу приділяється на підготовку до співбесіди, усе настільки серйозно та відповідально(останній раз так хвилювалась, як заміж виходила)На початку курсу Викладач Юра наголошує, що QA School співпрацює з SoftServe, тому це є великою мотивацією для усіх успішно зарекомендувати себе на курсах. Моя історія- все відбулось дуже швидко, підготовка до співбесіди, наступного дня телефонний дзвінок, ще наступного мене запрошують на співбесіду у SoftServe, - і через день - offer!!! ( насправді,я ще не можу повірити). І я ще не отримала сертифікат про закінчення курсу.уявляєте?Цю школу буду рекомендувати усім- тут якісні знання, приємна атмосфера, хороші спеціалісти- практики, кава, чай та смаколики, багато моральної підтримки і цікаві знайомства. Велике дякую адміністратору Уляні, яка завжди зустрічає з теплом та материнською любов’ю , також викладачу, ментору, коучу, едвайзору та психологу - Юрі, за чудовий курс, підтримку від першого заняття до останніх хвилин біля дверей співбесіди, а ще за те, що вміє вірити у вас так, як ви цього не можете!!!!
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Упоминания о школе в интернете
Ниже предоставлены ссылки на материалы о QA SCHOOL
Про навчальну програму, розвиток школи, цінову політику та співпрацю з компаніями в інтерв’ю ДОУ розповів засновник школи Андрій Балушка.
Контакты
Связь с школой и местоположение
+38(067)937-55-23
info@qaschool.com.ua
вулиця Лемківська, 9а, Львів, Львівська область, Україна

Написать QA SCHOOL

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение