Категории курсов
SMART business school
4.8
5
На сайт курса
Перейти на страницу школы и записаться на курс

Компания SMART business, в рамках проекта SMART business school, предлагает широкий спектр обучающих программ по управлению проектами, бизнес-анализу, продуктам Microsoft Dynamics, а также, предоставления услуг по сдаче экзаменов в центре сертификационного тестирования.

Компания SMART business — лидер украинского рынка консалтинговых услуг в сфере предоставления современных решений для эффективного управления бизнесом на платформе Microsoft Dynamics (AX, NAV, CRM).

Показать все
Отзывы
Отзывы предоставлены Facebook и Google
5
22.10.2021
Хороший сертифікаційний центр. Гарний сервіс.Приїхав заздалегіть, надали можливість скласти сертифікацію раніше запланованого часу.
Читать далее
4
04.09.2021
Новый офис компании довольно неплохой, близко к кпи что удобно для студентов, которых охотно принимают на работу. Компания заботится о сотрудниках. Есть страховка, корпоративные поездки и много плюшек с символикой компании. Но, как и у любой быстро развивающийся компании, есть свои минусы.
Читать далее
5
04.09.2021
Українська компанія, що професійно займається впровадженням корпоративних систем (ERP, CRM, портали, документообіг, аналітика, машинне навчання і т.д.) на базі продуктів Microsoft. Чудовий і енергійний колектив, компанія динамічно розвивається. Є представництва в Польщі, Канаді, Азербайджані.
Читать далее
4
04.09.2021
Здавав тут екзамен у Київському офісі.Для того, щоб потрапити у Смарт Бізнес, спочатку треба пройти квест по пошуку входу. Через стоянку зі сторони вул. Польової зайти не можна, треба ломитися через двері під написом "Діловий центр Лагода", хоча туди заходиш - а там типу кафешка. Треба не зважати на кафешку, а намагатися зайти через турнікети, перепустки від яких, звісно, немає, отже теоретично треба когось просити, щоб пустив. Я зайшов не тудою, а через той хід, що збоку -йшов упевнено, охорона нічого не сказала. Проте коли виходив - уже мене тудою не пустили, прийшлось просочуватися через турнікети.Після входу в діловий центр треба пройти через увесь до входу у корпус "Б". Проблема у тому, що таких входи два, і через перший у "Смарт Бізнес" не потрапиш. Треба йти у другі, дальні двері. Далі наліво, у ліфт. Смарт- на другому поверсі, також наліво.Я зовсім не розумію, чому б ту схему проходу, тобто потрапляння до Смарту не викласти на сайті. Там навіть не написано, що треба іти на другий поверх! Навіщо піддавати всіх своїх відвідувачів мукам пошуку офісу - я не розумію. Самк за це не ставлю 5 зірок.У самому Смарті, якщо вже його знайшов, - все просто суперово. Тестовий центр - новий, класний. Сучасний дизайн хай-тек, усюди класна фурнітура, у туалеті зачотна сантехніка, компи з нормальними моніторами, каву роблять смачну, печеньки дають пристойні ))Але у самому тестовому класі учасники екзамену сидять просто в одному приміщенні ніяк не відділені один від одного (перегородок немає), там же присутній і працівник центру - це трохи заважає. Мені пощастило, що за час мого тесту тільки ще одна людина приходила щось здавати крім мене, і то не на довго, а от у декого інших здаваючих було багато. Крім цього, за вікном там поруч залізниця і частенько їздять поїзди, електрички і всяка інша машинерія, яка сильно пищить, гримить, дирчить, шумить і не дає зконцетруватися. Беруші не видають!
Читать далее
5
21.07.2021
Деловой центр Лагода достаточно уютное место, несмотря на удалённость от центра. Компания Smart Business смогла нестандартно подойти к оформлению своего офиса. Много переговорных комнат, комнаты для обучения. В каждой детали интерьера чувствуется забота и любовь к своему делу. Похоже, что им удалось отойти от стереотипа стандартных айтишных галер 😁😉 Надеюсь, что руководство компании в будущем сможет ещё чем-то удивить мир IT и своих сотрудников 🤓
Читать далее
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам
Контакты
Связь с школой и местоположение
+380 (44) 585-3550
ул. Полевая, 21, Киев, Украина

Написать SMART business school

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение