Категорії курсів

Приватний дитячий садок «Соняшник»

На сайт школи

Про школу

Наш розвиваючий садок для дітей - прекрасна альтернатива державним, яка дає можливість забезпечити цікаве та правильне дорослішання малюка. У нас вихователі та викладачі не підвищують голос, знаходячи підхід навіть до складних діточок з характером. Завдяки цьому атмосфера в класах панує приємна, а самі діти охоче повертаються знову. Для батьків це відмінна можливість довірити дитину надійним рукам, не турбуючись чи все з нею добре, чи вчасно поїла, чи отримує належний догляд і як себе почуває.

Чому приватний сад - гарне рішення?

Головна перевага, яку має приватний дитячий сад поблизу, це повністю закрита територія. Діти протягом всього дня знаходяться під наглядом і в цілковитій безпеці — сторонні особи потрапити всередину не можуть. Також серед плюсів приватних установ можна виділити:

  • повноцінне перебування дитини цілий день;
  • немає черг;
  • не потрібні репетитори і додаткові гуртки;
  • харчування корисне і якісне;
  • з дітьми займаються, щоб початок шкільних років був успішним;
  • приміщення чисті і оснащені всім необхідним;
  • крім ігор, спілкування і навчання можна відвідувати додаткові гуртки.

Ми гарантуємо, що догляд за дитиною буде забезпечено на належному рівні. Тут приділяють увагу кожному вихованцю, беручи до уваги його індивідуальні особливості.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Приватний дитячий садок «Соняшник»

Курс лепка

100 грн.
С рождения ребенок начинает познавать окружающую среду, используя слух, зрение, вкус, обоняние и осязание. Именно эти природные инструменты способствуют развитию и формированию малыша как личности. Наш кружок лепки из пластилина и соленого теста для детей позволяет улучшить осязание и зрение. При этом, в процессе развивается мышление, фантазия, креативность и память. Создавая отдельные объекты или полноценные композиции, ребенок работает руками. Благодаря этому развивается мелкая моторика, умение решать поставленные задачи двумя руками, глазомер и ориентация в пространстве. Лепка для детей — отличное творческое увлечение. Им будет интересно создавать что-то самостоятельно, не имея под рукой четких наставлений преподавателя. Такой досуг — полет фантазии, где можно визуализировать любые зарисовки.
Початковий
offline
Перейти на сайт курса

Курс актерского мастерства

100 грн.
В процессе взросления каждый ребенок начинает проявлять интерес к самым разнообразным занятиям. Актерское мастерство — одно из популярных направлений. Немногие знают, но именно здесь ребенок учится развивать свою речь, уверенность и умение владеть собой. Наша театральная студия для детей при детсаду поможет творческим людям обрести хорошую базу, чтобы начать заниматься в профессиональных школах. Для многих актерство — способ самовыражения и демонстрации эмоций, мировоззрения и жизненной позиции. Каждый новый персонаж — своя история, с которой развивается и сам актер.
Початковий
offline
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (097)973-26-20 +38 (095)722-77-26
Вишнёвая улица, 20, Никитинцы, Ивано-Франковская область, Украина