Категорії курсів

Школа професійного девелопменту

Заснований на 18 відгуках
На сайт школи

Про школу

Українська освітня платформа про девелопмент та будівельний менеджмент. Допомагаємо професіоналам ділитися досвідом з колегами по ринку. 

Не просто навчаємо. Ми створюємо спільноту

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Kateryna Burmina
5
03.01.2023
Курс «Управління будівельними проектами» - надзвичайно цікавий. Хоча він названий базовим, охоплення по інформації дуже об’ємне. Найбільше сподобалось розбирання робочих кейсів, авторка щедро ділилась шаблонами з напрацювань, за що я безмежно вдячна і планую використовувати в роботі. Стало ясно, куди можна рухатись далі, що потрібно змінити і роботі. Однозначно, рекомендую, особливо для новачків (як я), але впевнена і вищому керівництву компаній було би корисно для розширення… See more
Весь відгук
Сергій Бохонко
5
01.08.2022
Дякую, організаторам Школи професійного девелопменту за створення і реалізацію такого освітнього проекту. Скількох помилок можна уникнути спілкуючись з досвідченими практиками своєї справи і скільки часу можна економити обравши правильний шлях, це та Цінність яку дає Школа. Погано, що не пройшов таке навчання 10років назад, але добре, що зробив це зараз. Рекомендую!
Весь відгук
Alexander Danilov
5
09.06.2021
Дякую за корисну та практичну інформацію по темі управління проектами. Окрема подяка за актуальні приклади і документи. Дуже цінно для мене було побачити на прикладах (та лайфхаках), як структурувати взаємовідносини між учасниками будівельних проектів.Рекомендую!
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа професійного девелопменту

Курс ВІМ: управління будівельними проєктами

На курсі розберемо такі теми: Застосування ВІМ-моделей та технології доповненої реальності спростить впровадження інновацій у будівництві. Це дозволить краще сприймати інформацію та простір майбутнього об’єкту, зменшити кількість колізій. Діджиталізація процесів управління використання ВІМ дозволить контролювати послідовність та технологію виконання робіт на об'єкті, отримати детальну інформацію про кожен елемент конструкції та швидко приймати рішення щодо проєкту. Ви дізнаєтеся, як розвивати BIM-моделі до рівня деталізації 6D, 7D та впроваджувати елементи сталого розвитку відповідно до стандартів ООН. Цей курс допоможе вам і вашій команді визначити пріоритетний розвиток технологій.
Середній, Професійний
14 годин
1 місяць
online
Перейти на сайт курса

Курс прайс-менеджмент для девелоперів

На курсі розберемо такі теми: основи ціноутворення, управління асортиментом, контроль прибутку. Майстерне управління ціною та асортиментом, забезпечує стрімке зростання прибутку. Є два шляхи: ризикувати та помилятися чи впроваджувати управління ціноутворенням вже зараз.
Середній, Професійний
16 годин
1 місяць
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (098) 505 60 95
вулиця Гончарна, 9А, Київ, Ukraine