Категории курсов

Курс Программирование компьютерных игр для детей

9 360 грн.
У наш цифровий час майже неможливо знайти дитину, яка б жодного разу не грала в комп’ютерну гру. Але більшість юних геймерів навіть не підозрюють, що красива картинка і цікавий сюжет з’являються на екрані в результаті кропіткої праці та втілення творчих ідей команди талановитих програмістів. До речі, ці посидючі люди з яскравою уявою отримують за свою роботу не малі гроші. Чому варто записати дитину на курси по створенню комп’ютерних ігор? Наш курс з програмування комп’ютерних ігор – це унікальна можливість опинитися «по той бік» гри. Ваша дитина швидко зрозуміє, що створювати ігри не менш цікаво, ніж долати віртуальні перешкоди й виходити на нові рівні складності. Яка мета курсу? Мета цього курсу – наочно показати дітям, як створюють сучасні ігри. І на прикладах поступово переконати, що творчість розробників – заняття ще більш інтригуюче і захоплююче, ніж ігровий процес. Наші вихованці не лише здобудуть навички в програмуванні, а й удосконалять особистісні якості. Як курс посприяє розвитку дитини? Продукування ідей. Розробка гри завжди розпочинається з ідеї. Єдину концепцію доведеться виокремити з кількох десятків варіантів. Розвиток уяви. Продумування поворотів сюжету, унікальної картинки, індивідуальності персонажа стимулює уяву, яка є основою нестандартного мислення. Дисципліна. Розробка комп’ютерних ігор вимагає дисциплінованості, посидючості та уважності до деталей. Перший крок в IT. Навчання програмуванню комп’ютерних ігор посилює інтерес дитини до IT-технологій і мотивує до вивчення мов програмування.
Начальный
72 часов
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Программирование на Unity 3D и дополненная реальность для детей

9 360 грн.
Unity 3D є потужним ігровим движком, який використовується для розробки тривимірних ігор на різних платформах, таких як Windows, Mac OS, Linux, PS, Xbox, планшети та смартфони. Багато популярних ігор у різних жанрах створені саме на цій платформі. За допомогою Unity 3D ваша дитина зможе навчитися самостійно розробляти ігри та створювати потужні тривимірні шутери. Під час курсу учні будуть вчитися налаштовувати середовище Unity, створювати локації та скрипти, проектувати геймплей, аналізувати та розбирати існуючі ігри на основні елементи, додавати власні об'єкти, налаштовувати світлові та звукові ефекти, писати програми для руху об'єктів. В результаті навчання дитина розробить свою унікальну повноцінну гру, готову до запуску на комп'ютері, смартфоні або іншому пристрої. Це надзвичайно цінні навички просторового та логічного мислення, розширені знання в галузі програмування, фізики об'єктів, анімації, моделювання та дизайну. Запишіть свою дитину на курс створення 3D-ігор на Unity та допоможі
Начальный
72 часов
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Програмування на Python для дітей

9 360 грн.
Python є однією з найбільш доступних, простих і гнучких мов програмування. Вона широко використовується великими світовими компаніями, такими як Amazon, Disney, Instagram, Pinterest, YouTube, DropBox, а також Яндекс і Google. Python є незамінним для розробки веб-сайтів, веб-додатків, ігор, чат-ботів, штучного інтелекту та робототехніки. Курс "Програмування на Python для дітей" надає можливість дітям отримати початкові навички програмування, які є важливим фундаментом для успішної кар'єри в IT-сфері. Учасники курсу навчаться писати код, створювати алгоритми, розробляти сервіси, додатки, ігри та сайти. Курс акцентується на практичних завданнях, і в кінці курсу кожен учень буде мати свій власний портфоліо з кількома проектами. Вивчення Python надасть вашій дитині цінні навички, які будуть корисними при роботі над IT-проектами, аналізі даних та розробці програмних продуктів. Запишіть вашу дитину на цей курс, щоб дати їй можливість відкрити захоплюючий світ програмування та підготувати її до подальшого вивчення IT-спеціальностей та розвитку успішної кар'єри в цій сфері.
Начальный
72 часов
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Візуальне програмування на Scratch для дітей

9 360 грн.
Scratch - це ідеальна платформа для початківців, оскільки вона дозволяє створювати анімації, інтерактивні ігри, музику та багато іншого без необхідності писати складний код. Замість цього, програмування відбувається шляхом з'єднання кольорових блоків, подібно до складання конструктора Lego. Це допомагає дітям зрозуміти логіку та алгоритми, водночас розвиваючи їхню творчість та логічне мислення. Під час курсу ваша дитина буде ознайомлена з основами програмування, створить прості комп'ютерні програми та ігри, спостерігатиме за роботою програмних алгоритмів та розіб'ється з ключовими поняттями, такими як алгоритми, цикли, змінні, спрайти та умовні оператори. Вивчення Scratch створить міцну базу, яка дозволить дітям в подальшому вивчати будь-яку іншу мову програмування з більшою впевненістю. Допоможіть своїй дитині зробити перший крок до програмування! Реєструйтеся на безкоштовний пробний урок, де вона дізнається, наскільки цікаво і захоплююче може бути візуальне програмування за допомогою Scratch.
Начальный
48 часов
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Курс по створенню WEB-сайтів для дітей

9 360 грн.
В ходе обучения на курсе web-программирования дети изучают два основных направления: HTML+CSS и JavaScript. HTML является основой всего, что мы видим в сети, и используется для структурирования и содержания веб-страниц. CSS позволяет придать странице стильное и аккуратное оформление, определяя цвета, шрифты и расположение элементов. JavaScript отвечает за интерактивность веб-сайтов, позволяя создавать уведомления, меню, формы, галереи, слайдеры и другие интерактивные элементы. Он также используется в разработке приложений, игр и робототехнике, что расширяет его возможности и повышает его популярность. По завершению курса, ученики будут в состоянии сверстать свой собственный личный сайт, страницу о своем хобби или рекламный сайт. Курс поможет детям развить творческие и логические навыки, а также предоставит им фундаментальные знания в области веб-разработки, что может стать основой для дальнейшего изучения и применения в этой области.
Начальный
72 часов
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курсы unity c #

1 200 грн.
Научим разрабатывать игры. Введем в принципы разработки, логику игр, научим программированию на C #. Мы даём углублённые знания по 5 курсам: Construct; Godot; Unity 2D; Unity 3D; ProUnity.Каждый курс длится 1 год.
Начальный, Средний
Онлайн, офлайн
Киев
+3
Одесса
Днепр
Харьков
Львов
Запорожье
Кривой Рог
Николаев
Винница
Мариуполь
Херсон
Чернигов
Черкассы
Хмельницкий
Черновцы
Житомир
Ровно
Кропивницкий
Тернополь
Кременчуг
Луцк
Белая Церковь
Краматорск
Мелитополь
Ужгород
Бровары
Борисполь
Обухов
Васильков
Буча
Ирпень
Мукачево
Фастов
Умань

Курсы по Веб программированию

1 200 грн.
Научим web-программированию. Научим Frontend и Backend разработке, вёрстке сайтов, технологии html и css. В будущем ребенок сможет воплощать в жизнь проекты web-дизайнеров. Мы даем углублённые знания по 4 курсам: WEB: HTML, CSS; WEB:JavaScript; WEB: AJAX, SQL; WEB: Node.js. Каждый курс длится 1 год.
Начальный, Средний
Онлайн, офлайн
Киев
+3
Одесса
Днепр
Харьков
Львов
Запорожье
Кривой Рог
Николаев
Винница
Мариуполь
Херсон
Чернигов
Черкассы
Хмельницкий
Черновцы
Житомир
Ровно
Кропивницкий
Тернополь
Кременчуг
Луцк
Белая Церковь
Краматорск
Мелитополь
Ужгород
Бровары
Борисполь
Обухов
Васильков
Буча
Ирпень
Мукачево
Фастов
Умань

Курс 3D моделирование в BLENDER

Курс 3D-моделирования для детей - захватывающее погружение в мир компьютерной графики и дизайна. С помощью программы Blender, дети научатся создавать трехмерные модели, анимацию, спецэффекты и видеоигры. Благодаря легким в понимании инструментам, дети смогут воплотить свои творческие идеи, развивать логику и пространственное восприятие. Этот курс открывает двери в будущую профессию в сфере IT-технологий и стимулирует детей к дальнейшему обучению в этой области.
Начальный
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Програмування НА KODU GAME LAB для дітей

Курс Kodu Game Lab відкриває перед дітьми безмежні можливості створення власних ігор. За допомогою візуальної мови програмування Kodu, діти зможуть рухатися від простих до складних завдань і розкрити свій потенціал у галузі програмування. Вони вивчатимуть основи створення комп'ютерних програм, розвиватимуть логічне мислення та набудуть досвіду візуального програмування. Курс допоможе дітям зрозуміти, як створюються справжні ігри та як вносити зміни віртуальні світи. На заняттях діти вигадуватимуть цікавих персонажів, знатимуть основи логіки програмування, ознайомлятимуться з об'єктно-орієнтованим програмуванням та формуватимуть стійкий інтерес до професії програміста. Курс Kodu Game Lab є неймовірним стартом для майбутніх програмістів, які мріють про цікаву і престижну професію.
Начальный
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Програмування в Minecraft для дітей

Цей курс навчає дітей програмуванню на мові Python за допомогою середовища гри Minecraft. Він спрямований на розвиток навичок програмування, використовуючи популярну гру та мову програмування Python. На заняттях діти будуть покращувати навички свого улюбленого персонажа в Minecraft та вивчати різні концепції програмування. Під час курсу діти будуть вчитися телепортуватися, використовуючи змінні, ознайомлятимуться з середовищем програмування MakeCode, розумітимуть поняття "істина" та "брехня" у булевих значеннях, будуть логічно аналізувати та вдосконалювати свої алгоритми та виявляти помилки в них. Кінець курсу передбачає створення кількох успішних проектів, які стануть частиною портфоліо учнів. Отримані теоретичні знання та практичні навички стануть цінними для подальшої кар'єри в галузі IT. Записуйтеся на курс "Програмування в Minecraft" і допоможіть вашій дитині поєднати її ігрові захоплення з вивченням програмування.
Начальный
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Изучение PHOTOSHOP

На цьому курсі діти отримають знання та навички у роботі з Photoshop, найвідомішим та популярним інструментом для редагування цифрових зображень. Уроки проводяться досвідченими викладачами-практиками, що розробили програму, яка відповідає потребам та інтересам дітей. На цьому курсі діти навчаться: Створювати красиву графіку та використовувати головний інструмент графічного дизайнера. Створювати дизайн для веб-сайтів. Ретушувати фотографії та портрети. Підготовляти кольорові матеріали для друку. Створювати привабливі банери та інші графічні елементи. Цей курс надасть дітям можливість розширити свої творчі можливості та навчитися використовувати потужний інструмент для створення та редагування графічних зображень. Діти зможуть реалізувати свої ідеї, розвивати власне бачення гармонії об'єктів у просторі та вдосконалювати свої творчі навички. Запишіть свою дитину на курс "Photoshop для дітей" і відкрийте для неї захопливий світ комп'ютерної графіки та графічного дизайну.
Начальный
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курс Робототехніка та програмування для дітей

Візуальне програмування з використанням Scratch: Учні вивчатимуть мову програмування Scratch, яка спеціально адаптована для дітей. За допомогою візуальних блоків, діти зможуть створювати ігри, анімації, контролювати роботів та отримувати дані через сенсори. Це дозволить їм побудувати сильну основу в програмуванні та створити власні проекти. Робототехніка: На цьому напрямку учні будуть створювати свої власні автономні роботи. Вони будуть застосовувати знання з програмування, механіки, електроніки, фізики та математики, щоб побудувати функціональних роботів. Це допоможе дітям розвинути творчість та логічне мислення, а також надасть їм можливість побачити результати своєї роботи в реальному світі. Моделювання та друк на 3D-принтері: Учні ознайомляться з основами 3D-моделювання та матимуть можливість створювати власні дизайни. Вони навчаться використовувати програмне забезпечення для моделювання та надрукувати свої створення на 3D-принтері. Цей напрямок сприятиме розвитку уяви, креативності та технічних навичок. Цей курс надає дітям можливість поглибитися у світ робототехніки, програмування та 3D-друку. Вони отримають практичні навички та знання, які можуть бути корисними у майбутній кар'єрі в IT-сфері. Запишіть свою дитину на цей захоплюючий курс, щоб допомогти їй розкрити свій потенціал у світі робототехніки та інформаційних технологій.
Начальный
Онлайн, офлайн
Ирпень

Курсы Робототехника и программирование.

1 200 грн.
Мы даем углубленные знания. Выбирая направление, ребенок получит углублённые знания в выбранной сфере и полноценную профессию. Мы разработали поэтапную и гибкую систему обучения, пройдя которую, ваш ребенок сможет стать квалифицированным специалистом. 5 курсов этого направления: Start 2.2; RoboMiddle; Pro 1.0; Pro 2.0; Expert.Каждый курс длится 1 год.
Начальный, Средний
Офлайн
Киев
+3
Одесса
Днепр
Харьков
Львов
Запорожье
Кривой Рог
Николаев
Винница
Мариуполь
Херсон
Чернигов
Черкассы
Хмельницкий
Черновцы
Житомир
Ровно
Кропивницкий
Тернополь
Кременчуг
Луцк
Белая Церковь
Краматорск
Мелитополь
Ужгород
Бровары
Борисполь
Обухов
Васильков
Буча
Ирпень
Мукачево
Фастов
Умань

Курсы Разработка программного обеспечения.

1 200 грн.
Изучив язык программирования Java, ребенок сможет разрабатывать программы для ОС Android. Наша программа позволяет овладеть одним из самых популярных языков программирования в мире. 4 курса:Processing; Java I;Java II; ProJava. Каждый курс длится 1 год.
Начальный, Средний
Офлайн
Киев
+3
Одесса
Днепр
Харьков
Львов
Запорожье
Кривой Рог
Николаев
Винница
Мариуполь
Херсон
Чернигов
Черкассы
Хмельницкий
Черновцы
Житомир
Ровно
Кропивницкий
Тернополь
Кременчуг
Луцк
Белая Церковь
Краматорск
Мелитополь
Ужгород
Бровары
Борисполь
Обухов
Васильков
Буча
Ирпень
Мукачево
Фастов
Умань