Категорії курсів

Детальніше про курс

Java-розробник — топова IT-професія Такі фахівці потрібні всюди: від роботи над мобільними додатками до вебу, від фінансової сфери до аграрної. Java — це мова програмування, яка дозволяє працювати з великим обсягом інформації навіть під великим навантаженням. А головна перевага — логічність та швидкодія. На нашому курсі Java ти зможеш з нуля стати впевненим Junior Java розробником за 4 місяці навчання.
Сертифікат
Занять 80
Годин 680
Місяців 4
Періодичність щодня
Тип навчання online
Вступний іспит
Перевірка домашнього завдання
Дипломний проект
Допомога в працевлаштуванні
Вікова категорія для дорослих
Рівень підготовки Початковий
Ментор
Мова Українська, English

Чого ви навчитеся на цьому курсі?

  • Вивчиш базовий синтаксис мови програмування Java.
  • Будеш писати цикли та логічні оператори, які допоможуть тобі розв'язувати базові задачі за допомогою коду.
  • Познайомишся із базовими командами термінала, а також дізнаєшся, що таке система контролю версій Git та як нею користуватися.
  • Познайомишся з поняттям бази даних, а також дізнаєшся, які існують види баз даних.
  • Будеш знати, що таке INNER JOIN та для чого він використовується, будеш вміти сортувати та групувати дані за потрібними критеріями, а також застосовувати різні функції конкретної БД.
  • Навчишся створювати вебдодатки, які будуть доступними користувачам з усього світу, розберешся з основами авторизації та автентифікації, навчишся приймати інформацію від користувача та у відповідь відображати вебсторінку.
  • Дізнаєшся, як користуватися Spring Boot, як він працює «під капотом» та які «плюшки» пропонує.
  • Вивчиш концепції Angular, від основ і структури проєкту до складних тем, таких як форми, компоненти, спостережувані параметри, управління станом, обробка помилок і оптимізація продуктивності.
Детальніше про програму курса

Для кого курс?

Наш курс розрахований і на новачків, тож відсутність технічного бекграунду не має бути проблемою. Більшість студентів Mate не мають технічної освіти. Ми навчимо тебе всім основам і допоможемо у всьому. IT-фахівцям якщо у вас вже є базові знання та навички, наш курс допоможе вам в їх систематизувати та поглибити.

Фінансові умови

Ти не платиш нічого впродовж 4 місяців навчання. Після того, як ти закінчиш навчання і працевлаштуєшся, ти почнеш платити 12% своєї зарплати щомісяця впродовж 3 років (36 платежів).

Ментор

Ментори допомогають "розблокуватися", а також дають зворотній звʼязок по домашнім завданням. За допомогою додаткових питань направлять тебе на знаходження вірного рішення і при необхідності, пояснять складні моменти, щоб тобі все стало зрозуміло.

Додаткова інформація про курс

Додатковий бонус від нашого курса це безкоштовні заняття з англійської для студентів Java повного дня. Не треба шукати додаткові курси — усе доступно в Mate academy. Інтерактивні вправи допоможуть миттєво вдосконалити твої знання англійської мови, і ти дуже скоро побачиш результат!

Про компанію Mate Academy

Ми - онлайн-академія IT професій.

Команда Mate academy складається зі спеціалістів, які вміють розвивати як технічні навички, так і особистісні якості. Наші тренери працюють в IT і мають не тільки хороші теоретичні, але й практичні знання. Вони знають, що зараз актуально на ринку, і дійсно мають чим поділитися. Ну, і, звісно, наші HR friends допоможуть отримати роботу твоєї мрії.

Студентів отримують роботу в ІТ-компаніях  - 90%

Працевлаштованих випускників - 2 500+


Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.9
5
97%
4
2%
3
0%
2
1%
1
1%

Відгуки Mate Academy

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Elena Bogomaz
5
22.02.2022
Великолепные курсы, отлично структурированные и превосходная подача. Для того, чтобы войти в IT просто must-have! Менторы поддерживают почти круглосуточно, сильнейшая теория и практика! Не трудоустроиться после такого невозможно!
Весь відгук
Diana Kozova
5
18.02.2022
Мой любимый MateЦеню вас и буду рекомендовать каждому! Я прошла курс UI/UX дизайна (full time) и вчера получила оффер от очень прогрессивной команды.Время на курсе пролетело очень незаметно. За время обучения, мы с ребятами стали одной семьей. Женя, Ануш, Настя, Влад, Мария Эдуардовна - вы просто невероятные! Очень благодарна за ваш труд, за вашу поддержку круглосуточную, знания. … See more
Весь відгук
Vlada Guziy
5
14.02.2022
Зробили оффер вже після першого етапу співбесід - це не про історію з жанру фантастики, а про круту підготовку від Мейт. Було важно на початку, але ще важче в кінці, з навчанням ніколи легко не буває. Але воно того варте, коли на кожній технічній співбесіді відбиваєш питання тех-ліда на 5+. Море теорії, ще більше практики, а атмосфера ІТ - приємним бонусом. Якщо змінювати професію, то тільки з Мейт.
Весь відгук
На сайт курсу
Mate Academy

Ми - онлайн-академія IT професій.

Команда Mate academy складається зі спеціалістів, які вміють розвивати як технічні навички, так і особистісні якості. Наші тренери працюють в IT і мають не тільки хороші теоретичні, але й практичні знання. Вони знають, що зараз актуально на ринку, і дійсно мають чим поділитися. Ну, і, звісно, наші HR friends допоможуть отримати роботу твоєї мрії.

Студентів отримують роботу в ІТ-компаніях  - 90%

Працевлаштованих випускників - 2 500+


4.9
4.9
Детальніше про школу