Избранные
курсы

Mate Academy

(6 отзывов)

Дійсно круті речі потрібно створювати разом з крутими людьми. Ми любимо те, чим займаємося і тому в роботі викладаємося на повну. Команда Mate academy складається зі спеціалістів, які готові розвивати як технічні   навички, так і особистісні якості.

Наші тренери працюють в IT і мають не  тільки хороші теоретичні, але й практичні знання. Вони знають, що зараз  актуально на ринку, і дійсно мають чим поділитися. Ну, і, звісно, наші  HR friends допоможуть отримати роботу твоєї мрієї. Всім, хто має за ціль  потрапити в компанії такого рівня як Google, Facebook, Amazon ми можемо  допомогти досягнути своєї мети. Ми живемо нашою корпоративною культурою  і вважаємо її своєю сильною стороною.

Люди

Люди - ключ до успіху. Ми віримо, що в людей потрібно інвестувати.

Повага

Розвиток нашої команди супроводжується взаємоповагою як усередині компанії, так і за її межами.

Розмаїття

Ми знаємо, що успіх компанії залежить від людей з різними ідеями, особливостями, інтересами та культурою.


Обмін знаннями

Нам подобається вчитися самим, ділитися досвідом та допомагати іншим здобувати нові навички.

Оцените школу:

Женя Книженко 26.04.2019

Навчання в Mate academy — це: — невелика група і досвідчені викладачі; — постійна мотивація до навчання; — необмежене відвідування English speaking club; — допомога при створенні якісного резюме; — тестові співбесіди; — підтримка у пошуку роботи; — дружня атмосфера; — доступ до всіх курсів академії протягом трьох років. Навчання в Mate academy — це просто чудовий варіант для тих, хто хоче пов’язати своє життя з IT. Я знайшов роботу через місяць після закінчення курсу Java, але весь цей час я відчував підтримку команди Mate academy. Я всім рекомендую саме ці курси, вони реально круті!

Marina Vasyanovich 26.04.2019

Курсы в Mate academy это замечательная возможность сделать свое желание реальностью, для тех кто хочет работать в сфере IT! Я познакомилась с замечательной командой, которая поддерживает на протяжении всего обучения и потом в течении 3-х лет. Тут вы можете получить высококвалифицированное обучение, курсы английского (speaking club) с носителем языка или просто с замечательными преподавателями, которые можно посещать на протяжении недели, поддержку, помощь в составлении резюме и прохождении собеседований, поддержку при поиске работы, а также посетить уйму интересных ивентов, познакомиться с интересными людьми и становиться профессионалами вместе. Там работают специалисты, которые знают свое дело, и любят его. Курсы Mate academy я нашла случайно в интернете, еще до окончания обучения я нашла свою новую работу, как QA Engineer. Большое спасибо им за это! Если вы спросите моего совета какие курсы выбрать, я отвечу, что это Mate academy! ;)

Другие курсы от Mate Academy

Популярные курсы

Написать Mate Academy

Введите ФИО
Введите контактный номер
Введите Email
Введите сообщение