Категорії курсів

Mate Academy

Заснований на 184 відгуках
На сайт школи

Про школу

Ми - онлайн-академія IT професій.

Команда Mate academy складається зі спеціалістів, які вміють розвивати як технічні навички, так і особистісні якості. Наші тренери працюють в IT і мають не тільки хороші теоретичні, але й практичні знання. Вони знають, що зараз актуально на ринку, і дійсно мають чим поділитися. Ну, і, звісно, наші HR friends допоможуть отримати роботу твоєї мрії.

Студентів отримують роботу в ІТ-компаніях  - 90%

Працевлаштованих випускників - 2 500+


Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Elena Bogomaz
5
22.02.2022
Великолепные курсы, отлично структурированные и превосходная подача. Для того, чтобы войти в IT просто must-have! Менторы поддерживают почти круглосуточно, сильнейшая теория и практика! Не трудоустроиться после такого невозможно!
Весь відгук
Diana Kozova
5
18.02.2022
Мой любимый MateЦеню вас и буду рекомендовать каждому! Я прошла курс UI/UX дизайна (full time) и вчера получила оффер от очень прогрессивной команды.Время на курсе пролетело очень незаметно. За время обучения, мы с ребятами стали одной семьей. Женя, Ануш, Настя, Влад, Мария Эдуардовна - вы просто невероятные! Очень благодарна за ваш труд, за вашу поддержку круглосуточную, знания. … See more
Весь відгук
Vlada Guziy
5
14.02.2022
Зробили оффер вже після першого етапу співбесід - це не про історію з жанру фантастики, а про круту підготовку від Мейт. Було важно на початку, але ще важче в кінці, з навчанням ніколи легко не буває. Але воно того варте, коли на кожній технічній співбесіді відбиваєш питання тех-ліда на 5+. Море теорії, ще більше практики, а атмосфера ІТ - приємним бонусом. Якщо змінювати професію, то тільки з Мейт.
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Mate Academy

Курс Java Developer із працевлаштуванням

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Рекомендований курс
Java-розробник — топова IT-професія Такі фахівці потрібні всюди: від роботи над мобільними додатками до вебу, від фінансової сфери до аграрної. Java — це мова програмування, яка дозволяє працювати з великим обсягом інформації навіть під великим навантаженням. А головна перевага — логічність та швидкодія. На нашому курсі Java ти зможеш з нуля стати впевненим Junior Java розробником за 4 місяці навчання.
Початковий
680 годин
4 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Frontend Developer із працевлаштуванням

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Рекомендований курс
Front End розробник відповідає за те, щоб сторінка мала гарний вигляд на різних пристроях, реалізує анімації та інші візуальні ефекти. Важливо, щоб користуватися сторінкою було зручно та все працювало без затримок. Front End Developer може легко створити посадкову сторінку чи вебдодаток, який працюватиме з джерелом даних. На курсі ти навчишся створювати сайти: дізнаєшься, як працює браузер, як застосовувати HTML, CSS та JavaScript.
Початковий
800 годин
5 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Отзывы о компании Mate academy - Вакансии | DOU
Если кто-то ещё сомневается записываться, или нет, эти пару строчек для вас. Будьте готовы, что эти 3(в среднем) месяца будут весьма неординарными в вашей жизни. Вы встретите довольно много интересных людей, получите необходимые знания для работы и, при должном упорстве, получите её. Но так же, это время будет весьма напряжённым.
Детальніше
Історія Mate academy — платформи для вивчення програмування, що бере гроші після працевлаштування студентів
Співзасновник Mate academy Роман Апостол розповів журналісту AIN.UA, як до команди прийшла ідея сервісу, як розвивати подібну платформу в Україні і що у компанії в планах на майбутнє.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38(067)106-1143
вулиця Богдана Хмельницького, 51А, Київ, Україна