Категорії курсів

Детальніше про курс

Цей курс для того, щоб почати кар’єру ландшафтного дизайнера правильно — з хард-скілами та портфоліо. Студенти пройдуть всі етапи роботи над проєктом: ​​від ідеї — до реалізації та презентації. Для цього засвоять софтову базу: створять документацію в Archicad, візуалізують в Lumion та відточать фінальну версію у Photoshop. Навчаться поєднувати рослини, щоб і клієнтські смаки, і технічні моменти були враховані. Розберуться в правових нюансах та зможуть самостійно готувати необхідну документацію — без паніки та дзвінків юристам. У результаті — покладуть у портфоліо два кейси: приватної та громадської ділянки, зможуть створювати ландшафтні проєкти — у студії чи на фрилансі.
Сертифікат
Занять 54
Годин 81
Місяців 8
Періодичність 2 рази на тиждень
Тип навчання online
Вступний іспит
Перевірка домашнього завдання
Дипломний проект
Допомога в працевлаштуванні
Вікова категорія для дорослих
Рівень підготовки Початковий
Ментор
Розстрочка
Мова Українська

Чого ви навчитеся на цьому курсі?

  • Ведення проєкту на всіх етапах: від аналізу ділянки та створення концепту — до складання кошторису та презентації клієнту
  • Впевнене користування Archicad, Lumion і Photoshop та оптимізування роботи над проєктом
  • Знання особливостей проєктування для різних типів ділянок, проєктування функціональних дизайнів
  • Створення ландшафтних композицій, з урахуванням особливостей рослин, побажаннь клієнта й технічних моментів
  • Підготовка необхідної документації, розуміння юридичних нюансів, ефективна комунікація та презентація проєктів клієнту
Детальніше про програму курса

Для кого курс?

Цей курс для тебе, якщо ти: - студент або випускник профільного вузу: розбереш воркфлоу ландшафтного дизайнера на практиці, покладеш перший кейс у портфоліо та зможеш стукати в дизайн-студії; - архітектор приміських ділянок, дизайнер інтер’єрів: додаси +1 скіл до портфоліо, зможеш самостійно працювати над ландшафтним дизайном для клієнтів та підвищиш чек на свої послуги; - світчер: отримаєш практичний скілсет для старту в кар’єрі: від хард-скілів у софтах та побудови композиції — до комунікації з клієнтом та просування власного бренду

Фінансові умови

Оплата частинами від SKVOT або розстрочка від банку

Ментор

онлайн-лекції + домашні завдання + Q&A сесії після кожного модулю та після проходження складних підтем; - 1 воркшоп по дизайну (розбір та аналіз ландшафтного дизайну); - 2 презентації проєктних робіт, на яких студенти продемонструють фінальні версії проєктних робіт; + 4 заняття з запрошеними лекторами: - лекція-воркшоп по генерації ідей; - візуалізація ідей для тих хто не вміє малювати; - open talk з юристом (лектор та юрист обговорять основні проблеми з якими зустрічається ЛД в своїй роботі та розкажуть як можна убезпечити); - особистий бренд ЛД (розкажемо про те як розвивати та просувати свій бренд, зокрема в соц мережах)

Сертифікат

Студент отримує диплом, якщо набрав 160+ балів, сертифікат ― якщо набрав менше.

Вступний іспит

Необхідність встановити програми: - Archicad, версія у лектора - Archicad 23-24 (надаємо навчальну ліцензію на 6 місяців); - Lumion, версія у лектора Lumion 12 (можна 10-11-12 версії); - Photoshop, версія у лектора - СС 2018; Додатковий софт (можна не вивчати, але ми дамо бонусні уроки): - SketchUp (оскільки доволі часто на рівні з Archicad зʼявляється в вакансіях); - Realtime Landscaping Architect (для тих, хто планує працювати сам на себе) Технічні вимоги: • Процесор: 64-розрядний процесор з 4 та більше ядрами; • Пам’ять: для роботы з великими та складними моделями може знадобитися 16 ГБ та більше; • Жорсткий диск: рекомендовано встановлювати ARCHICAD на диск SSD (або Fusion). Для повного встановлення ARCHICAD необхідно 5 ГБ вільного дискового простору. Додатково необхідно 10 ГБ та більше дискового простору для кожного проекту; • Рекомендовано використання відеокарт, що підтримують режим OpenGL 2.0 з об’ємом відеопам’яті 1024 МБ та більше; • Монітор: рекомендовано використання монітора із роздільною здатністью 1440х900 та більше.

Домашнє завдання

Перевірка дз і фідбек від лектора. Весь контент курсу буде зберігатися в особистому кабінеті, доступ до якого залишається назавжди.

Дипломний проект

Дві проєктні роботи, які ви зможете покласти в портфоліо - приватна ділянка (повний перелік всіх необхідних креслень) та громадська ділянка (концептуальна частина проєкту).

Додаткова інформація про курс

Ландшафтний дизайн це - мистецтво, що знаходиться на стику трьох напрямків: з одного боку, архітектури, будівництва та проектування (інженерний аспект), з іншого боку, ботаніки та рослинництва (біологічний аспект) і, з третього боку, у ландшафтному дизайні використовуються відомості з історії (особливо з історії культури) та філософії

Про компанію Onoffline school SKVOT

Сьогодні у креативі більше винятків, ніж правил. Те, що було круто вранці — по обіді вже кліше. Тренди змінюються швидше, ніж ти кліпаєш, а реклама схожа на будь-що, окрім, власне, реклами.

SKVOT — це онлайн-курси для тих, хто хоче стартувати швидко. База та авторські колаборації з найкращими практиками реклами, медіа, кіно та мистецтва. Тут ти отримаєш інструменти та навички. Тут лише праця. Зате так швидше.

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4
На сайт курсу
Onoffline school SKVOT

Сьогодні у креативі більше винятків, ніж правил. Те, що було круто вранці — по обіді вже кліше. Тренди змінюються швидше, ніж ти кліпаєш, а реклама схожа на будь-що, окрім, власне, реклами.

SKVOT — це онлайн-курси для тих, хто хоче стартувати швидко. База та авторські колаборації з найкращими практиками реклами, медіа, кіно та мистецтва. Тут ти отримаєш інструменти та навички. Тут лише праця. Зате так швидше.

4
Детальніше про школу