Категорії курсів

Про школу

Сьогодні у креативі більше винятків, ніж правил. Те, що було круто вранці — по обіді вже кліше. Тренди змінюються швидше, ніж ти кліпаєш, а реклама схожа на будь-що, окрім, власне, реклами.

SKVOT — це онлайн-курси для тих, хто хоче стартувати швидко. База та авторські колаборації з найкращими практиками реклами, медіа, кіно та мистецтва. Тут ти отримаєш інструменти та навички. Тут лише праця. Зате так швидше.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Onoffline school SKVOT

Курс UX/UI DESIGNER

37 000 грн.
с трудоустройством
Рекомендований курс
За 6 місяців ти вибудуєш воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації. Навчишся складати Customer Journey Map, створювати прототипи, архітектуру й навігацію продукту. У результаті ти покладеш дизайн-кейси в портфоліо, а найкращі студенти потраплять на стажування в топкомпанії країни.
Початковий
46 годин
6 місяців
online
Перейти на сайт курса

Курс-професія 3D-художник. Старт в GameDev

37 000 грн.
с трудоустройством
Рекомендований курс
3D ARTIST – це фахівець, який розробляє та створює реальні або віртуальні об’єкти у тривимірному просторі. Фахівець, що може працювати в сфері GameDev, кіно або медіа. Софтовий курс-професія для тих, хто хоче вивчити новий софт — Maya, ZBrush, Substance Painter та Marmoset Toolbag — і прокачати скіли моделювання.
Початковий
55 годин
5 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (073) 678 78 06
вулиця Басейна, 3, Київ, Україна