Категорії курсів

Детальніше про курс

Курс "API Start" призначений для тих, хто бажає оволодіти навичками роботи з API (інтерфейсом програмного забезпечення) та використанням інструментів для тестування API. Під час курсу ви дізнаєтесь, як шукати і використовувати документацію з API, налаштовувати та використовувати Postman - популярний інструмент для тестування API. Крім того, ви дізнаєтеся про запуск колекцій запитів за допомогою Newman CLI, що дозволить вам автоматизувати процес тестування API. Курс буде корисним для тестувальників програмного забезпечення, розробників та будь-яких інших фахівців, які працюють з API та бажають поглибити свої знання та навички в цій сфері.
Сертифікат
Занять 2
Годин 6
Періодичність індивідуальний графік
Тип навчання online
Трансляція Прямий ефір
Вступний іспит
Перевірка домашнього завдання
Дипломний проект
Допомога в працевлаштуванні
Вікова категорія для дорослих
Рівень підготовки Початковий, Середній
Ментор
Розстрочка
Мова Українська

Чого ви навчитеся на цьому курсі?

  • Студент буде вміти знаходити та працювати з документацією з API. Він зможе ідентифікувати основні елементи документації, такі як ендпоінти, параметри, формати запитів та відповідей.
  • Студент буде володіти навичками установки та запуску Postman популярного інструменту для тестування API. Він зможе створювати та відправляти запити до API за допомогою Postman.
  • Студент буде вміти створювати колекції запитів в Postman для організації та категоризації своїх API-запитів.
  • Студент буде мати навички роботи зі змінними оточення в Postman. Він зможе використовувати змінні для динамічної зміни значень запитів та автоматизації робочих процесів.
  • Студент буде вміти створювати тести в Postman для автоматизованої перевірки функціональності API. Він зможе перевіряти правильність відповідей сервера, статус коди, заголовки та тіло відповіді.
Детальніше про програму курса

Для кого курс?

Цей інтенсив розрахований на тих, хто хоче розпочати автоматизувати тестування API вже сьогодні, без знань JavaScript.

Ментор

Усі курси проходять онлайн, але у форматі живого спілкування з тренером.

Сертифікат

Після закінчення курсу, якщо студенти виконували домашні завдання та брали участь у 90% уроків, видаються сертифікати про проходження курсу.

Домашнє завдання

Велика кількість домашнього завдання, результати виконання якого спільно розбиратимуть на заняттях.

Працевлаштування

На курс приходять багато компаній із запитом на підбір QA. Якщо команда курсу бачить, що є випускник, який підходить під профіль компанії, команда обов'язково його порекомендує на позицію. Також команда проводить лекцію про працевлаштування та допомагає скласти резюме.

Додаткова інформація про курс

Для проходження курсу "API testing Start" вам знадобиться лише мінімальне розуміння API, REST та http запитів, решту ми розповімо.

Про компанію StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
4.6
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Відгуки StartIT

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Дмитро Рябченко
5
02.06.2023
Я задоволений онлайн курсами , які проходив на платформі Start IT. Це був чудовий досвід навчання, який допоміг мені отримати необхідні знання та навички для ручного тестування програмного забезпечення. Курси були цікавими та практичним. Я вивчав основи процесу розробки програмного забезпечення, життєвого циклу тестування, типів тестів, інструментів тестування та документації, також мав можливість, розробляти тест-кейси, виявляти та відстежувати дефекти. Викладач був досвідч… See more
Весь відгук
Tetiana Soloviova
5
01.06.2023
Дякую за курси QA і отримані знання! Дуже сподобався викладач Костянтин Клюєв та його лекції, я вважаю, що це дійсно кваліфікований наставник, який має великий практичний досвід і вже досягнув успіху в даній сфері. Вся інформація подається структуровано, чітко, зрозумілою мовою, з живими прикладами, які легко засвоїти новачку. Школа Start-IT - це реально старт в IT!
Весь відгук
Іван Беліков
5
28.02.2023
Рекомендую курс QA з Констянтином Клюєвим. Оскільки інформації подається структуровано, з живими прикладами які полегшують засвоєння нового матеріалу. По ходу заняття можна задавати питання які виникають, та одразу отримати відповідь. З першого заняття стає зрозуміло, що курси викладаються наставником який має великий практичний досвід, та досягнув успіху в дані сфері.Інформація подається простою та зрозумілою мовою. Всі заняття записуються, та є змога зберегти, для повторе… See more
Весь відгук
На сайт курсу
StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.4.8
4.6
Детальніше про школу