Категорії курсів

StartIT

Заснований на 54 відгуках
На сайт школи

Про школу

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Дмитро Рябченко
5
02.06.2023
Я задоволений онлайн курсами , які проходив на платформі Start IT. Це був чудовий досвід навчання, який допоміг мені отримати необхідні знання та навички для ручного тестування програмного забезпечення. Курси були цікавими та практичним. Я вивчав основи процесу розробки програмного забезпечення, життєвого циклу тестування, типів тестів, інструментів тестування та документації, також мав можливість, розробляти тест-кейси, виявляти та відстежувати дефекти. Викладач був досвідч… See more
Весь відгук
Tetiana Soloviova
5
01.06.2023
Дякую за курси QA і отримані знання! Дуже сподобався викладач Костянтин Клюєв та його лекції, я вважаю, що це дійсно кваліфікований наставник, який має великий практичний досвід і вже досягнув успіху в даній сфері. Вся інформація подається структуровано, чітко, зрозумілою мовою, з живими прикладами, які легко засвоїти новачку. Школа Start-IT - це реально старт в IT!
Весь відгук
Іван Беліков
5
28.02.2023
Рекомендую курс QA з Констянтином Клюєвим. Оскільки інформації подається структуровано, з живими прикладами які полегшують засвоєння нового матеріалу. По ходу заняття можна задавати питання які виникають, та одразу отримати відповідь. З першого заняття стає зрозуміло, що курси викладаються наставником який має великий практичний досвід, та досягнув успіху в дані сфері.Інформація подається простою та зрозумілою мовою. Всі заняття записуються, та є змога зберегти, для повторе… See more
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи StartIT

Курс QA Start

10 500 грн.
с трудоустройством
Курс QA Start надає учасникам знання і навички у сфері тестування програмного забезпечення. Під час курсу студенти ознайомляться з основними концепціями тестування, включаючи його роль у життєвому циклі розробки ПЗ. Вони також опанують роботу з програмними продуктами та інструментами, які використовуються в тестуванні, дізнаються про клієнт-серверні програми та їх специфіку у контексті тестування. Курс також охоплює вивчення різних методологій розробки ПЗ, вміння створювати технічну документацію, а також класифікацію видів та рівнів тестування. Учасники отримають практичний досвід у тестуванні різних програм, а також будуть підготовлені до співбесіди та успішного працевлаштування в цій галузі.
Початковий
30 годин
1 місяць
online
Перейти на сайт курса

Курс Javascript for QA

7 500 грн.
с трудоустройством
Під час курсу студенти ознайомляться з особливостями JavaScript у сучасній розробці, специфікаціями, роботою з функціями, масивами, класами, а також з незвичайними властивостями JavaScript, такими як однопоточність та асинхронність. Курс також включає вивчення NodeJS та npm і навчання, як з ними працювати. Учасники отримають практичні завдання та розроблять свій власний проект. Курс також охоплює основи JavaScript, включаючи змінні та управління потоком виконання. В результаті курсу студенти будуть мати практичні навички роботи з JavaScript і зможуть застосовувати їх в розробці та автоматизації тестів. Учасники також отримають доступ до Slack-чату з викладачами та одногрупниками для обміну досвідом та підтримки.
Середній, Професійний
24 годин
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (063) 835 26 56
вулиця Шота Руставелі, 40/10, Київ, Украина