Категорії курсів

Детальніше про курс

Курс QA Start надає учасникам знання і навички у сфері тестування програмного забезпечення. Під час курсу студенти ознайомляться з основними концепціями тестування, включаючи його роль у життєвому циклі розробки ПЗ. Вони також опанують роботу з програмними продуктами та інструментами, які використовуються в тестуванні, дізнаються про клієнт-серверні програми та їх специфіку у контексті тестування. Курс також охоплює вивчення різних методологій розробки ПЗ, вміння створювати технічну документацію, а також класифікацію видів та рівнів тестування. Учасники отримають практичний досвід у тестуванні різних програм, а також будуть підготовлені до співбесіди та успішного працевлаштування в цій галузі.
Сертифікат
Занять 10
Годин 30
Місяців 1
Періодичність 2 рази на тиждень
Тип навчання online
Трансляція Прямий ефір
Вступний іспит
Перевірка домашнього завдання
Дипломний проект
Допомога в працевлаштуванні
Вікова категорія для дорослих
Рівень підготовки Початковий
Ментор
Розстрочка
Мова Українська

Чого ви навчитеся на цьому курсі?

  • Студент буде мати глибше розуміння того, що таке тестування програмного забезпечення і яку роль воно відіграє у життєвому циклі розробки ПЗ.
  • Студенти отримають навички роботи з основними програмними продуктами, які використовуються тестувальниками ПЗ, такими як інструменти для автоматизованого тестування, системи управління багами та інші.
  • Студенти зрозуміють особливості тестування клієнт-серверних програм і набудуть навичок у роботі з цим типом програм.
  • Студенти будуть ознайомлені з різними методологіями розробки ПЗ, зокрема зі Scrum, і зрозуміють, як вони впливають на процес тестування.
  • Студенти навчаться створювати та підтримувати технічну документацію, яка є важливою частиною роботи тестувальника ПЗ.
Детальніше про програму курса

Для кого курс?

Курс корисний для тих, хто має інтерес до роботи в сфері тестування ПЗ і бажає отримати необхідні знання та навички для розпочатку кар'єри в цій галузі.

Ментор

Усі курси проходять онлайн, але у форматі живого спілкування з тренером.

Сертифікат

Після закінчення курсу, якщо студенти виконували домашні завдання та брали участь у 90% уроків, видаються сертифікати про проходження курсу.

Домашнє завдання

Велика кількість домашнього завдання, результати виконання якого спільно розбиратимуть на заняттях.

Працевлаштування

На курс приходять багато компаній із запитом на підбір QA. Якщо команда курсу бачить, що є випускник, який підходить під профіль компанії, команда обов'язково його порекомендує на позицію. Також команда проводить лекцію про працевлаштування та допомагає скласти резюме.

Додаткова інформація про курс

Курс створено так, щоб людина без досвіду змогла комфортно засвоїти нову інформацію, отримати необхідні навики та комфортно себе почувати при проходженні співбьесіди. Вища технічна освіта або досвід роботи з комп'ютером буде вашим бонусом, але не є обов'язковим. Під час проходження курсу англійська не обов'язкова. Буде багато англійських слів, але тренер усе перекладає та пояснює. Англійська важливий при працевлаштуванні та впливає на успіх у проходженні співбесіди. Кількість вакансій, які вимагають знання англійської - понад 80%. Це безпосередньо вплине на швидкість працевлаштування. Бажаний рівень англійської не нижче Intermediate (читаю-розумію, пишу). Після закінченню курсу кожен студент складає іспит у форматі співбесіди.

Про компанію StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
4.6
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Відгуки StartIT

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Дмитро Рябченко
5
02.06.2023
Я задоволений онлайн курсами , які проходив на платформі Start IT. Це був чудовий досвід навчання, який допоміг мені отримати необхідні знання та навички для ручного тестування програмного забезпечення. Курси були цікавими та практичним. Я вивчав основи процесу розробки програмного забезпечення, життєвого циклу тестування, типів тестів, інструментів тестування та документації, також мав можливість, розробляти тест-кейси, виявляти та відстежувати дефекти. Викладач був досвідч… See more
Весь відгук
Tetiana Soloviova
5
01.06.2023
Дякую за курси QA і отримані знання! Дуже сподобався викладач Костянтин Клюєв та його лекції, я вважаю, що це дійсно кваліфікований наставник, який має великий практичний досвід і вже досягнув успіху в даній сфері. Вся інформація подається структуровано, чітко, зрозумілою мовою, з живими прикладами, які легко засвоїти новачку. Школа Start-IT - це реально старт в IT!
Весь відгук
Іван Беліков
5
28.02.2023
Рекомендую курс QA з Констянтином Клюєвим. Оскільки інформації подається структуровано, з живими прикладами які полегшують засвоєння нового матеріалу. По ходу заняття можна задавати питання які виникають, та одразу отримати відповідь. З першого заняття стає зрозуміло, що курси викладаються наставником який має великий практичний досвід, та досягнув успіху в дані сфері.Інформація подається простою та зрозумілою мовою. Всі заняття записуються, та є змога зберегти, для повторе… See more
Весь відгук
На сайт курсу
StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.4.8
4.6
Детальніше про школу