Категорії курсів

Детальніше про курс

Курс "UI Automation Start" предназначен для изучения основных навыков автоматизации пользовательского интерфейса (UI) с помощью инструментов и подходов, таких как Cypress.io и Jenkins. В ходе курса вы научитесь создавать автотесты с использованием Cypress.io, позволяющего эффективно тестировать веб-приложения. Курс "UI Automation Start" предоставит вам базовые навыки и знания, необходимые для успешной автоматизации пользовательского интерфейса веб-приложений с использованием Cypress.io, а также интеграции тестов с помощью Jenkins.
Сертифікат
Занять 2
Періодичність індивідуальний графік
Тип навчання online
Трансляція Відеозапис
Вступний іспит
Перевірка домашнього завдання
Дипломний проект
Допомога в працевлаштуванні
Вікова категорія для дорослих
Рівень підготовки Середній
Розстрочка
Мова Русский

Чого ви навчитеся на цьому курсі?

  • Студент будет владеть навыками создания автоматизированных тестов с использованием Cypress.io. Этот инструмент позволяет эффективно тестировать веб-приложения и студент сможет создавать надежные и масштабируемые тесты с помощью данного фреймворка.
  • Студент научится производить различные действия с элементами интерфейса, такими как нажатие кнопок, отметка чекбоксов, заполнение полей и другие действия.
  • Студент овладеет навыком сравнения значений, полученных в результате выполнения автотестов, с ожидаемыми значениями.
  • Студент научится настраивать автоматический запуск автотестов при определенных событиях с помощью Jenkins. Это важный навык для интеграции автоматизированных тестов в процесс разработки и обеспечения непрерывной интеграции и доставки (CI/CD).
  • Студент научится находить элементы на веб-странице, даже если у него нет глубоких знаний HTML и CSS.
Детальніше про програму курса

Для кого курс?

Данный воркшоп идеально подходит для QA-инженеров, не имеющих опыта в автоматизации и желающих начать автоматизировать тестирование веб-приложений в кратчайшие сроки.

Сертифікат

По окончании курса, если студенты выполняли домашние задания и участвовали в 90% уроков, выдаются сертификаты о прохождении курса.

Працевлаштування

На курс приходят многие компании с запросом на подбор QA. Если команда курса видит, что есть выпускник, который подходит под профиль компании, команда обязательно его порекомендует на позицию. Также команда проводит лекцию о трудоустройстве и помогает составить резюме.

Додаткова інформація про курс

Какие знания необходимы: минимальное понимание синтаксиса JavaScript (желательно); минимальное понимание HTML (обязательно); минимальное понимание CSS (обязательно); минимальное знание Linux консоли (желательно). Инструменты: Компьютер с macOS, Linux, Windows 10 64bit Pro/Enterprise (желательно); GitHub Desktop; Visual Studio Code; Node JS 10+.

Про компанію StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
4.6
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Відгуки StartIT

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Дмитро Рябченко
5
02.06.2023
Я задоволений онлайн курсами , які проходив на платформі Start IT. Це був чудовий досвід навчання, який допоміг мені отримати необхідні знання та навички для ручного тестування програмного забезпечення. Курси були цікавими та практичним. Я вивчав основи процесу розробки програмного забезпечення, життєвого циклу тестування, типів тестів, інструментів тестування та документації, також мав можливість, розробляти тест-кейси, виявляти та відстежувати дефекти. Викладач був досвідч… See more
Весь відгук
Tetiana Soloviova
5
01.06.2023
Дякую за курси QA і отримані знання! Дуже сподобався викладач Костянтин Клюєв та його лекції, я вважаю, що це дійсно кваліфікований наставник, який має великий практичний досвід і вже досягнув успіху в даній сфері. Вся інформація подається структуровано, чітко, зрозумілою мовою, з живими прикладами, які легко засвоїти новачку. Школа Start-IT - це реально старт в IT!
Весь відгук
Іван Беліков
5
28.02.2023
Рекомендую курс QA з Констянтином Клюєвим. Оскільки інформації подається структуровано, з живими прикладами які полегшують засвоєння нового матеріалу. По ходу заняття можна задавати питання які виникають, та одразу отримати відповідь. З першого заняття стає зрозуміло, що курси викладаються наставником який має великий практичний досвід, та досягнув успіху в дані сфері.Інформація подається простою та зрозумілою мовою. Всі заняття записуються, та є змога зберегти, для повторе… See more
Весь відгук
На сайт курсу
StartIT

StartIT -це курси для початку карьери в тестуванні (junior QA). Без досвіду в ІТ ви зможете опанувати всю необхідну інформацію для розуміння тестування ПЗ та проходження співбесіди на intern QA або junior QA.

Нашою метою є допомогти реалізуватися та розпочати свій кар'єрний шлях у тестуванні та продовжувати його, у тому напрямку до якого лежить душа;)

Всі наші курси розроблені та викладаються виключно практикуючими спеціалістами.

Ми не просто it курси, які видають сертифікати. StartIT – це ком'юніті людей, які бажають постійно розвиватися.4.8
4.6
Детальніше про школу