Категорії курсів

Академия стиля и дизайна Андре Тан

Заснований на 80 відгуках
На сайт школи

Про школу

Академия стиля и дизайна Андре Тан – это коктейль из уникальных авторских fashion-программ, профессиональных преподавателей и душевной атмосферы.

Вас будут обучать ведущие модельеры-конструкторы, стилисты и профессионалы из мира моды: люди, через чьи руки проходят все модные новинки и настоящие фешн-шедевры.

Обучение у нас – это, прежде всего, развитие собственной индивидуальности и безупречного вкуса. Вас ждут эксклюзивные мастер-классы и увлекательные занятия.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Alina Al
1
04.09.2021
Купила 2 недели назад штаны, размер xs, на резинке, модель вообще бомба , сидят идеально, стильно. Можно одеть как под каблук так и под кеды , универсальные. Но!!! Ткань конечно 👎🏻👎🏻👎🏻 я одела их всего лишь один раз, как образовались катышки , очень печально 😢 😞😔 модель супер, а вот ткань лучше подобрать другую
Весь відгук
Наталья Билоконь
5
27.08.2021
С Академией познакомились пол года назад на курсе «Стильный подросток" и это любовь с первого взгляда.На курсах преподают действительно профессионалы своего дела, которые вкладывают в курс не только практические знания, но и душу. Увлекательный курс, талантливые преподаватели и приятная атмосфера, вот что мы нашли тут.Отдельно хочу отметить коллектив администрации, не раз выручали нас в различных ситуациях!Спасибо Академия, к вам хочется возращаться!
Весь відгук
Доминика Тимошенко
5
06.08.2021
Закінчила курс по Стилю в Академії Андре Тана. Для мене це був справжній прорив у саморозвитку та професійному зростанні. Висококласні викладачі не шкодують своїх знань та енергії для студентів. Адміністрація оперативно і позитивно вирішує будь-які організаційні питання. Багато практики, приємна атмосфера, цікаве навчання. Раджу всім!
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Академия стиля и дизайна Андре Тан

Курс Виготовлення одягу. Поясні вироби

9 000 грн.
Розроблений курс є першим щаблем, що дозволяє отримати необхідні теоретичні і практичні знання навички для конструювання базових, поясних конструкцій (основ) одягу. Ми навчимо вас мислити конструктивно при вирішенні побудові лекал. Освоїте правила конструктивного моделювання (Правила переходу від базової конструкції до модельної). Придбаєте практичні навички в швидкому та точному будуванні базових лекал. У навчанні використовуються авторські методики конструювання та моделювання поясного одягу.
Початковий, Середній
32 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Digital- 3D проектування одягу

4 500 грн.
Курс "FDigital- 3D проектування одягу" надає учасникам знання та навички у сфері використання програми для 3D проектування одягу. Курс охоплює широкий спектр тем, починаючи від основ програми до роботи з тканинами, фурніторою, анімації та рендерингу. Основна мета курсу - навчити учасників проектувати та створювати віртуальний одяг з використанням програми. Автоматизований метод діджитал-проєктування одягу- Marvelous designer, що дозволяє реалізувати різні принципи площинної та тривимірної побудови викрійок та ескізів одягу. Программа 3-х мірного моделювання та анімації одягу, яка дозволяє строворювати fashion колекції та текстиль різної складності з нуля. Таке проєктування дає можливість робити в тому числі й промислові зразки одягу, в які є можливість вносити зміни в реальному часі. Усі вироби можна одразу проектувати та приміряти на віртуальну модель людини. За допомогою 3D моделювання ви зможете візуалізувати будь-яку, навіть найскладнішу вашу творчу фантазію.
Початковий, Середній
16 годин
1 місяць
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Андре Тан, український дизайнер - Укрінформ
Іноді трапляється, що ти довго-довго знаєш ім'я людини, навіть носиш речі, до яких торкалася її рука, але сприймаєш її, виключно, як абстрактний бренд, потім раптом зустрічаєш у реальному житті, а людина – надзвичайно живий і цікавий співрозмовник. У мене так вийшло з дизайнером Андре Таном.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (067) 224 67 00 +38 (044) 277 26 15
вулиця Дмитрівська, 92-94, Київ, Україна