Категорії курсів

Академія TMS

Заснований на 3 відгуках
На сайт школи

Про школу

Вчимо керувати втратами

Програми нашої бізнес-школи розроблені міжнародними фахівцями, які мають на меті надати якісні навички у сферах менеджменту та управління бізнесом.

Навчання проводиться як у формі відкритих семінарів та конференцій, так і у вигляді навчальних заходів за спеціально підготовленою програмою для спеціалістів окремого підприємства. Тематична спрямованість навчання будується на основі інтересів наших замовників і включає теоретичні та практичні аспекти.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Maksim Maksimov
2
06.04.2019
Потрібно уважно проводити роботу. Формальні процедури це добре надбання, але треба перевіряти не формально, а щоб був зворотній зв'язок з місць перевірок.
Весь відгук
Sergiy Kashutsky
2
05.04.2019
Если в конторе , в которой Вами была "подтверждена" система менеджмента качества возможно не только перепутывание дат поступления проб ( механизм перепутывания шифров образцов, данных результатов анализов аналогичны), но выдача двух различных протоколов под одним и тем же уникальным кодом, то доверие к Вашему сертификату резко падает. Возникает вопрос об уровне компетенции и объективности проверки сертифицируемых Вами объектов.
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Академія TMS

Курс основи впровадження та функціонування інтегрованої системи менеджменту ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 та ISO 50001:2018

1 800 грн.
В последние годы все больше компаний выбирают интегрированный подход к системам менеджмента. Создание и развитие интегрированной системы менеджмента – непростая задача, требующая широкого кругозора от специалистов, вовлеченных в этот процесс. Какими знаниями и компетенциями должен обладать специалист, чтобы выполнить возложенные на него обязанности? Как найти экономические выгоды от систем менеджмента и их сертификации? Как сделать процесс внутреннего аудита максимально эффективным? Как применить требования к пониманию контекста и риск-ориентированного мышления? Какие инструменты необходимы для развития систем менеджмента? Приглашаем Вас к обсуждению этих и других актуальных вопросов на нашем курсе!
Середній, Професійний
35 годин
online
Перейти на сайт курса

Курс внутрішній аудитор систем менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до ISO 22000:2018, ISO 19011:2018 і схеми сертифікації FSSC версія 5.1

1 500 грн.
Що потрібно знати спеціалісту з систем менеджменту безпеки харчових продуктів для розробки ефективної системи? Це посада чи покликання, це обов’язки чи повноваження? Чи має це бути людина, яка займається тільки безпекою продукції, що випускається на тому підприємстві, на якому вона працює, або може об’єднувати роботу і за іншими стандартами менеджменту? Що має знати ця людина, які компетенції та навички мати?
Середній, Професійний
14 годин
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (050) 41 96 912
ул. Сечевых Стрельцов, 50, оф 2б, Киев, Украина