Категорії курсів

Школа актерского мастерства «Маска»

Заснований на 3 відгуках
На сайт школи

Про школу

Школа актерского мастерства «Маска» открыла двери для всех, кто стремится к гармоничному творческому развитию, мечтает стать актером или актрисой, кто, возможно, никогда не был на сцене, но всегда мечтал об этом. Вас ждут увлекательные занятия по актерскому мастерству, сценической речи, вокалу, пластике и многое другое.

Актерская школа киевской актрисы Оксаны Коляденко имеет четко разработанную программу, рассчитанную на 2 года обучения. Курс школы состоит из 6 последовательных этапов продолжительностью 4-5 месяцев с частотой занятий от 1 до 3 раз в неделю. Занятия проводятся отдельно для детей, подростков и взрослых. На каждом этапе обучения предусмотрены бесплатные индивидуальные консультации, задать вопросы можно в социальных сетях, на наших официальных страницах.

Гибкий график и поэтапное обучение позволяют заниматься при любой занятости.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Катруся Франко
5
01.08.2023
В школі "Маска" працюють справжні майстри. Працюють з душею, віддають своїм учням частинку себе - і результат просто неймовірний! Рекомедную - навіть не для того, щоб стати актором, а для особистого розвитку, впевненності, розкриття внутрішніх сил!
Весь відгук
Natalia Polupanova
5
16.11.2021
Профессионалы во всем!Ребёнок 4х лет с радостью бежит на занятия, это о многом говорит! Спасибо! Вы - большие молодцы!
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа актерского мастерства «Маска»

Курс ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ: від ідеї до вистави

3 000 грн.
Вистава — сон. Сон, який наснився після того, коли прочитав текст драматурга. Вистава — свято. Вистава, якщо хочете — карнавал. Вистава — ритуал, який здійснюється перед глядачем. Театр сповнений сенсів. Все на сцені сповнено сенсу. Будь-яка деталь несе в собі інформацію, навіть якщо це старий аркуш паперу або старі чоботи, які Ви бачите на авансцені. Театр вказує нам на те, хто ми є. Театр — таємниця, яка відкриває таємниці. Театр щирий, відвертий. Театр, як влучний стрілець, який бьє в ціль. Театр вражає! Ваше перше заняття — наша перша репетиція. Ми вимальовуємо візерунки персонажу текстами п’єси. Ми в пошуку Вашого творчого потенціалу. Ми не просто вивчимо текст та одягнемо костюми. На сцені ми скажемо те, про що замовчуємо у житті . Театральна вистава ніби ставить життя на паузу і дає нам можливість роздивитися деталі.
Початковий
9 місяців
offline
Киев
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (097) 753 10 30
вулиця Богдана Хмельницького, 42/32, Київ, Україна
вулиця Олександра Довженка, 3, Київ, Україна