Категорії курсів

BELADENT

Заснований на 53 відгуках
На сайт школи

Про школу

Тут під одним віртуальним дахом об'єднані стоматологічний центр, багатопрофільний медичний центр, а також спа-центр.

Наш стоматологічний центр розкриє перед усіма охочими секрет посмішки «Беладент». Хірургічна і косметична стоматологія, а також діагностика і протезування, реставрація та імплантація, дитяча стоматологія найвищої якості - ми допоможемо Вам швидко і безболісно забути про будь-які проблеми і отримати бездоганну посмішку.

Ніхто так не подбає в Білій Церкві про Ваші здоров'я і красу як «Беладент»!

Якщо Вам потрібна дійсно хороша приватна клініка (Біла Церква) - рекомендуємо послуги центру здоров'я «Беладент». Кваліфіковані лікарі, новітнє обладнання, високий рівень обслуговування і демократичні ціни - все це чекає Вас тут. У нас приймають професійні лікарі всіх актуальних напрямів сучасної медицини. Якщо Вам потрібні дійсно високоякісний травматолог, кардіолог, гінеколог або лікар дерматолог (Біла Церква), а також будь-який інший класний фахівець - ласкаво просимо, телефонуйте, записуйтеся на прийом або отримуйте консультацію онлайн, для наших відвідувачів передбачені всі можливі форми зв'язку!

У всі часи здоров'я йшло рука об руку з красою. SPA-центр «Беладент» готовий надати все необхідне для тих, хто звик стежити за собою і виглядати чудово. Догляд за тілом та обличчям, турбота про нігті, апаратна косметологія і парафінотерапія - ми зробимо все, щоб Ваша краса і добре самопочуття залишалися з Вами завжди.

«Беладент» - це щира і ефективна турбота про Ваше здоров'я і красу!

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Anastasia Ozerova
5
17.08.2021
сегодня звонила в 18:00 никто не взял трубку и не перезвонили, такое не первый раз, во время локдауна записаться к специалисту несмогла и сейчас, ребята вы там вообще работаете вы не можете организовать свою входящую линию или вам не нужны клиенты??
Весь відгук
Anna Nigun
5
30.07.2021
С 2018 года я неоднократно обращалась в Беладент . И каждый визит оставлял только позитивные впечатления. Уютная атмосфера, вежливый персонал, современное оборудование, квалифицированные врачи.Отдельно хочу сказать "спасибо" стоматологу Цветковой Елене Павловне! У неё золотые руки и большое сердце! Может, прозвучит пафосно, но я действительно не встречала лучшего специалиста в этой сфере (а зубы приходилось лечить часто)!Также хочется отметить дерматолога Темляковскую Ирину… See more
Весь відгук
Людмила Ткачук
2
04.01.2019
Лікувалася у лікаря-ревматолога більше 2-х років. Знову було потрібно на прийом, але ревматолога який лікував і наблюдав- нема. Попросила іншого лікаря, сказали що щас немає у них.Потрібно було терміново шукати в іншій клініці лікаря. Попросила свою картку (де були мої результати аналізів, мої обстеження і які препарати я приймала) - відмовили...
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи BELADENT

Курсы для беременных в «Беладенте»

Центр здоровья «Беладент» организовал направление, которое помогает будущим мамам в вопросах зачатия, беременности и ухода за малышом в первые месяцы. Курсы подготовки к родам разработаны не только для мамы, но и для отца, включают в себя лекционные занятия, семинары и практикумы. Занятия для беременных проводят опытные специалисты с большим практическим стажем, а именно: врачи-акушеры, гинекологи, маммологи, педиатры и психологи. Подготовка к зачатию – это совместная работа будущих родителей. Мы расскажем и покажем как правильно подготовиться к беременности, как необходимо вести себя на разных сроках беременности, как питаться, какие упражнения будут полезны и многое другое.
Початковий
offline
Белая Церковь
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (096)1090707
вулиця Гагаріна, 25, Белая Церковь, Киевская область, Украина