Категорії курсів

Про школу

Coursera співпрацює з більш ніж 275 провідними університетами та компаніями, щоб надавати гнучке, доступне та практичне онлайн-навчання для осіб та організацій по всьому світу. Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для навчання — від практичних проектів та курсів до сертифікатів, які готують до роботи, а також до програм з отримання диплому.

Ми віримо, що навчання є джерелом людського прогресу. Воно має силу перетворити наш світ — від хвороби до здоров'я, від бідності до процвітання, від конфліктів до миру. Навчання має силу змінити наше життя — для нас самих, для наших родин, для наших спільнот.

Незалежно від того, хто ми є і де ми знаходимося, навчання дарує нам можливість змінитися і рости, переосмислюючи те, що можливо. Тому доступ до найкращого навчання є правом, а не привілеєм.

І саме для цього існує Coursera. Ми співпрацюємо з найкращими установами, щоб принести найкраще навчання в кожний куточок світу. Таким чином, кожна людина будь-де має можливість перетворити своє життя за допомогою навчання.

Курси школи Coursera

Основи програмування на Python

Доступна розстрочка
Цей курс має на меті навчити кожного основам програмування на комп'ютерах за допомогою Python. Ми розглянемо основи того, як створювати програму з послідовності простих інструкцій на Python. Курс не має жодних попередніх вимог і уникає всього, крім найпростіших математичних операцій. Будь-хто з помірним досвідом роботи з комп'ютером повинен змогти оволодіти матеріалами цього курсу. Курс охоплює глави 1-5 підручника «Python для всіх». Після проходження цього курсу студент буде готовий до вивчення більш складних програмних курсів.
19 годин
online
Перейти на сайт курса

Основи технічної підтримки

Доступна розстрочка
Цей курс є першим у серії, яка має на меті підготувати вас до ролі початківця спеціаліста з підтримки ІТ. Ви будете введені в світ Інформаційних технологій, або ІТ. Ви дізнаєтеся про різні аспекти Інформаційних технологій, такі як комп'ютерне обладнання, Інтернет, комп'ютерне програмне забезпечення, усунення несправностей та обслуговування клієнтів. Цей курс охоплює широкий спектр тем в ІТ, які призначені, щоб дати вам огляд того, що вас чекає в цьому сертифікатному програмі.
Початковий
21 годин
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси