Категории курсов

Студія онлайн-освіти Educational Era (EdEra)

Основан на 160 отзывах
На сайт школы

О школе

EdEra — студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Курсы школы Студія онлайн-освіти Educational Era (EdEra)

Курс жіночий бізнес: шляхи розвитку та інструменти підтримки

Начальный
Онлайн
Онлайн-курс «Жіночий бізнес: шляхи розвитку та інструменти підтримки» розроблено в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (Проєкт ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент онлайн-курсу є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади

Європейський механізм захисту прав людини

Начальный, Средний
Онлайн
Цей курс має на меті ознайомити Вас з темою захисту прав людини через призму основних положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Конвенції) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Він буде цікавим та корисним для кожного, адже отримані знання Ви зможете застосувати не лише у професійній правничій сфері, а й у повсякденному житті.
Смотреть все курсы

Упоминание в интернете

Материалы о школе: интересные новости, интервью и прочее
Онлайн-просвіта: Ілля Філіпов про курси EdEra й те, чому західна освіта не краща за нашу
Для свого циклу інтерв’ю «Надлюдський фактор» Platfor.ma поговорила зі співзасновником та СЕО EdEra Іллею Філіповим про те, чому західна освіта не є кращою за нашу, як змусити сотні тисяч вчителів пройти онлайн-курс та скільки коштуватиме навчити айтішників бадмінтону.
Подробнее

Контакты

Контактная информация: информация и местоположение на карте, телефон, email и социальные сети
проспект Перемоги, 37, Київ, Україна