Категорії курсів

Европейская школа дистанционного обучения ЕШКО

Заснований на 17 відгуках
На сайт школи

Про школу

Главный офис ЕШКО находится в Голландии, а филиалы действуют в Украине, Беларуси, Казахстане, России, Польше, Румынии и Венгрии.

На протяжении вот уже более 20 лет в ЕШКО обучаются сотни тысяч студентов. Начав свою деятельность с дистанционного обучения английскому языку, сегодня мы предлагаем более 80 курсов не только языковых (включая японский, арабский и китайский языки), но и профессиональных, хобби и компьютерных курсов.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Вячеслав Гетьман
5
09.04.2020
Однажды в детстве я прошел курсы ЕШКО по английскому.Потом еще раз. И потом еще два раза. Присылали мне пакеты с уроками и кассетами. Классный красный фильтр магический.. Я отправлял в конвертах домашку на проверку проподавателям, кажется в Харьков. Они присылали мне все в красной пасте...Я столько раз терял надежду, столько раз разочаровывался сам в себе, но терпение и истинная заинтересованность другими странами положила знания уроков ЕШКО в правильную колею.Английский с… See more
Весь відгук
Олег Васильович Погинайко
5
27.07.2019
Спасибо "ЕШКО" за интересные, легкие курсы и учебу на дому. Мне 44, но учиться люблю доселе. Рекомендую "Ешко" всем, кто решил снова стать студентом и обогатить свои знания.
Весь відгук
Сергей Петриченко
5
01.07.2019
YESHKO THE BEST COURSES ENGLISH LANGUAGE ALL OVER THE WORLD THE LOW PRICES INTERACTIVE LEARNING ALL 500 HRYVNES IN MONTH OR AMOUTH 20 $ ON THE MONTH POST ENDING COURSES YOU GIVE SERTIFICATE FOR ENDING COURSES
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Европейская школа дистанционного обучения ЕШКО

Курс Нетрадиційна медицина

6 216 грн.
Рекомендований курс
Приділіть увагу власному здоров'ю, пройдіть курс нетрадиційної медицини, який допоможе подбати про себе та своїх близьких. Наш курс поєднав у собі основні принципи народних та нетрадиційних методів лікування, так званоï альтернативноï медицини, перевірених століттями та досвідом безлічі людей. Навчання вдома, без зайвих витрат часу та коштів, з гарантованою підтримкою викладача - вам буде комфортно, легко та вигідно. Після завершення курсу студенти отримають знання та навички, які дозволять їм бути своїм помічником у підтримці здоров'я та краси, зберігати молодість та рівновагу. Курс надає можливість покращити загальний стан організму та позбавитися від багатьох проблем, надаючи лише 20-30 хвилин на день для навчання.
Початковий, Середній
16 місяців
online
Перейти на сайт курса

Курс Швидкісне читання й запам'ятовування

6 216 грн.
Рекомендований курс
Курси з освоєння технік швидкісного читання та запам'ятовування допоможуть отримати важливі навички, які сприятимуть у вирішенні різних освітніх та робочих завдань. Нас оточує море корисної та цікавої інформації, а швидкість отримання нових знань безпосередньо залежить від того, наскільки швидко ви можете їх обробляти i, бiльш того, як якісно запам'ятовувати. Ось тут і знадобляться методики швидкісного та ефективного читання та запам'ятовування, які докладно висвітлені у матеріалах ЄШКО. Цей курс надає учасникам можливість розвивати їхні потенційні можливості, покращувати швидкість читання та здатність запам'ятовування інформації, а також впроваджувати ці навички в різних аспектах життя для досягнення успіху і підвищення продуктивності.
Початковий
16 місяців
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 0800 211 700
проспект Гагаріна, 70, Харків, Харківська область, Україна