Категорії курсів

Про школу

Громадський Простір більше 15 років працює на розвиток громадянського суспільства України,  висвітлюючи громадські активності, презентуючи неурядові організації (НУО) та їхні досягнення, а також налагоджуючи продуктивні комунікації.  

Місія — сприяння розвитку громадянського суспільства через інформаційну підтримку громадських організацій України, розбудову медіа партнерств, візуалізацію та промоцію досягнень НУО.

Візія —  творимо відкриту платформу знань, можливостей та комунікацій для ефективного розвитку громадянського суспільства України.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи EuProstir

Курс «Оцінювання організаційних інновацій, розвитку та ефективності»

Доступна розстрочка
Курс складається з 4-х лекцій, які ви можете переглянути на відео всього за 35 хвилин. Завдяки курсу ви дізнаєтеся, чому слід приділяти більше уваги інтелектуальному навчанню у вашій організації, в тому числі оцінюванню. Авторки курсу надихнуть вас на те, аби уважніше ставитися до процесів оцінювання, підкажуть як практикувати метод позитивно орієнтованого дослідження, аби власний досвід перетворювати на актив.
Початковий
online
Перейти на сайт курса

Практичний курс «Як писати просто»

Доступна розстрочка
Цей невеликий практичний курс допоможе зрозуміти, як писати ефективні тексти для комунікації з громадськістю, а проектно-кабінетну мову залишити для спілкування з донорами. Практичний курс складається із семи частин. Навички, отримані під час навчання, дозволять студентам писати просто, логічно та зрозуміло для різних читачів. Вони зможуть ефективно спілкуватися письмово, створювати вміст, який привертає увагу та досягає поставлених комунікаційних цілей.
Початковий
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+380 (44) 220 0764
Kyiv, Ukraine