Категорії курсів

Академия IMT

Заснований на 274 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.9
5
98%
4
1%
3
0%
2
0%
1
1%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Эдуард Браиловский
5
17.07.2023
Дуже раджу цей заклад. Хороші фахівці. Дуже гарна структура курсів. Дають дуже хороші знання. В усіх курсах викладають речі, які актуальні на даний момент часу.https://imt.academy
Весь відгук
Ирина Брусенцова
5
02.06.2023
Для всіх, хто цікавиться або хоче поглибити свої знання у Front-end development (верстка та JS) даю свій відгук. Стосовно Front-end в IMT академії м. Дніпро я рекомендую викладача Ярослава Лутського та його курс з підтримкою.Саме в цьому курсі розглядаються сучасні та актуальні інструменти для веб розробки. Відокремлені блоки по верстці та JS. Окрім відеолекцій з детальними, чіткими поясненнями та додакових матеріалів, викладач оперативно відповідає на запитання в чаті.… See more
Весь відгук
Oxana Svertoka
5
13.03.2023
Закінчила курс СММ. Сподобалось все - подача матеріалу, викладачі, практичні завдання, зворотній зв*язок. Сподобалось, що я сама можу регулювати свій час на навчання. Раджу всім! Дякую за навчання!
Весь відгук
Alexey Chigarev
5
15.06.2022
Пройшов курс SEO у форматі "заняття у записі + підтримка лектора". Хочу виділити широку інформаційну базу, яку надає дана школа. Практично до кожного заняття є практика, яка дозволяє закріпити матеріал. Хочу виділили викладача Оксану Артюшенко, яка завжди забезпечувала швидкий зворотній зв'язок, а також давала відповіді на всі запитання у форматі відео. Це дуже зручно. Рекомендую навчання у академії AMT.
Весь відгук
Анастасія Скуртул
5
11.04.2022
Закончила курс СММ- специалист. Очень довольна. Курсы выбирала долго. Понравилось что занятия идут 2.5-3 часа, преподаватель успевает рассказать много нужной информации. До этого пошла на эту же специальность в другую школу. Лекции длились 1 час, недостаточно было знаний. Поэтому вернула деньги и пришла сюда.Преподавателей было 5-6. Каждый делился своим опытом. Было очень интересно. Курс подходит для новичков. Все хорошо объясняют. Поэтому рекомендую!
Весь відгук
Светлана Деркач
5
04.09.2021
Доступная форма подачи материала. Получила знания, которые смогла применить на практике на реальных проектах.
Весь відгук
Роман Польовий
5
04.09.2021
Проходжу курс SEO , все доступно , інформативноПлюси:онлайн трансляція і можливість потім переглядати відео в будь який час (для тих в кого брак часу це дуже актуально!)Мінуси : нема інкубатора оланй, це більше як пропозиція хоча б 1 раз в 2 тижні робити зустрічі онлайн по темам які пройшли, питання - відповіді...проходили курси по таргетингу в фб такі зустрічі були присутні, правда кількість людей не велика але ті хто були залишились задоволенні на всі 100%, бо питань з часом виникає багато...це більше побажання)
Весь відгук
Андрій Білоус
5
04.09.2021
Довго вибирав академію.Зупинився на ІМT.Дуже класно дають інформацію.Проходив у режимі онлайн.Все доступно і зрозуміло.Дяку за ваш професіоналізм
Весь відгук
Каюк Роман
5
04.09.2021
Закончил в данной академии два курса. Первый - SEO - специалист, второй - Основы HTML и CSS. Что хочу сказать. Как по мне - это лучшая академия в Днепре, где можно получить знания в сфере интернет-магазина, диджитала. Видно, что была проведена большая работа. Академия развивается, предлагая своим студентам новые решения для комфортного учебного процесса. Хорошая программа и преподавательский состав. Думаю пройду ещё не один курс. Кстати: прохожу курс по графическому дизайну. Очень крутой курс. Преподаватель Виталий Дьяченко - настоящий профессионал своего дела. Спасибо Александру и его команде за работу. Вот профы.
Весь відгук
Юрий Канунников
5
04.09.2021
Совсем недавно прошел курс по контекстной рекламе. Всё круто, отзывчивые профессиональные преподаватели, приятная и коммуникабельная администрация школы ответит на интересующие вопросы. И цена на курсы весьма демократичная по рынку. Советую IMT академию для инвестиций в себя.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням