Категорії курсів

Видеокурсы по программированию ITVDN (IT Video Developers Network)

Заснований на 776 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.9
5
95%
4
3%
3
0%
2
1%
1
1%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Ruslan Stepanov
5
01.08.2023
Проста та зрозуміла платформа для навчання з програмування та отримання навиків із запропонованих матеріалів для навчання та самоосвіти.
Весь відгук
Дмитро Сатановський
5
15.06.2023
Пройшов курс з адміністрування серверів Windows. Отримав дуже багато корисної інформації. Матеріал подається доступно, без лишньої інформації. Практичні завдання цікаві й допомагають повністю розібратись в прослуханому матеріалі. Викладач дуже класно пояснює матеріал. Рекомендую ITVDN та даний курс для тих хто хоче розпочати кар'єру в ІТ. Доступна подача актуального відеоматеріалу з практичною частиною, домашні завдання, тестування. Все на високому рівні. Курси варті уваги пр… See more
Весь відгук
Dmytro Kocherha
5
13.06.2023
Останнього разу проходив курс з адміністрування серверів Windows, який був відкритий безплатно на 10 днів. Думав це просто і швидко) Скажу чесно інформації дуже багато і пройти в такий термін дуже складно, хоча і подача і структуризація інформації на вищому рівні, як і в інших курсах ITVDN, які повністю були завершені мною. Ніразу не пошкодував, що вчився з ITVDN. Всім успіхів!
Весь відгук
Андрій Мокрицький
5
12.06.2023
Вивчаю системне адміністрування Win Server 2019,2022. Доступна подача актуального відеоматеріалу з практичною частиною, домашні завдання, тестування. Все на високому рівні. Курси варті уваги при тому, що підписка не дорого коштує і часто з'являються дуже вигідні акційні пропозиції
Весь відгук
Анатолій Лалак
5
09.06.2023
JAVASCRIPT стартовий - супер курс Дмитра Охріменко! Найкращий тренер! Дякую! Все просто і зрозуміло, Особлива подяка за мову! Слава Україні!
Весь відгук
Олександр Діхтярук
5
03.06.2023
Вітаю! Я був учасником курсу "Вивчай JavaScript українською мовою" на освітньому ресурсі ITVDN і хочу поділитись своїми враженнями.Приємно вражений об'ємом навчального матеріалу, що значно розширив для мене можливості використання цієї мови програмування (попередньо вивчав схожі курси для початківців і маю з чим порівнювати), наявними домашніми завданнями для закріплення вивченого матеріалу та тестами для самоперевірки. Окремо хочу відзначити високий професіоналізм викладач… See more
Весь відгук
Basoon Vlad
5
01.06.2023
Нові курси Java Script українською це просто awesome!!! Багато нового узнав і вивчив, а також те що я раніше не розумів мені пояснили простою зрозумілою мовою.
Весь відгук
Dmytro Pasko
5
01.06.2023
Попался бесплатный курс по JS.несмотря на то, что в инете куча инфы по этому, то как были составлены уроки у них на платформе с разными тестами и дз заслуживает особого поклона и похвалы!
Весь відгук
Nedov Alexey
5
17.05.2023
Всі курси, що я проходив, прості в розумінні, в поданні інформації. В цілому, весь поданий курс зрозумілий
Весь відгук
Artem Teteria
5
11.05.2023
Найкраща компанія!Всі уроки доступно пояснюються.І вже під час проходження курсу можна самому написати застосунок.Велике дякую!
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням