Категорії курсів

Навчальний центр краси Іванни Пиріг

Заснований на 84 відгуках
На сайт школи

Про школу

Професійна авторська школа заснована 2007році. Ми проводим навчання по найрізноманітнішим напрямкам в індустрії краси: курси манікюру, курси макіяжу, курси педікюру, нарощування нігтів та вій, перманентний макіяж, курси косметології, курси масажу, епіляція, бікіні-дизайн, татуаж, глітер тату, перукарство, нарощування волосся,афрокосички. 

Індивідуальний підхід до кожного учня. Ви можете бути впевнені, що після Нас Вам не потрібно буде перевчатись. Після кожного курсу Ви отримаєте колосальний багаж знань, який допоможе Вам стати справжнім професіоналом у своїй справі. Навчання проводять дипломовані викладачі.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Виктория Савченко
5
09.12.2022
ДУЖЕ!!! ДУЖЕ ВДЯЧНА ЦЬОМУ ЧУДОВОМУ ЦЕНТРУ КРАСИ ІВАННИ ПИРІГ!!!! ОСОБЛИВО ВИКЛАДАЧУ ПО ПЕРМАНЕНТНОМУ МАКІЯЖУ- КРАВНЦЬКІЙ ГАЛИНІ!!!!! ЇЇ ТЕХНІКА НАВЧАННЯ І ПІДХІД ДО КОЖНОГО УЧНЯ ПРОСТО ЧУДОВИЙ!!!! ВІДКРИТА ТА ДОБРА ЛЮДИНА!!!! БЕЗТЯМИ ЗАКОХАНА В ТЕ, ЩО РОБИТЬ І ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ!!!!! Дівчата раджу кожній саморозвитку і в цьому Вам допоможе цей чудовий ЦЕНТР, де КОЖНА З ВАС МОЖЕ З ЛЕГКІСТЮ ОПАНУВАТИ ДЛЯ СЕБЕ НОВУ ПРОФЕСІЮ, ЯКА В ПОДАЛЬШОМУ СТАНЕ ВАШИМ ЖИТТЯМ!!!!!!!… See more
Весь відгук
Наталя Криворучка
5
04.10.2022
Пройшла навчання у центрі краси Іванни Пиріг задоволена дуже!!! Майстри викладали доступно, до кожного учня була увага та на усі питання були зрозумілі відповіді.
Весь відгук
Елена Ковальчук
5
16.01.2021
дуже дякую за надзвичайно якісний сервіс. задоволена на всі 100% зачіскою і мейком для фотосесіїВаші майстри подарували мені впевненість у собі, а доньці радість святкової події.Дуже дякую салону за конкурс і можливість отримати послуги за "Дякую"
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Навчальний центр краси Іванни Пиріг

Курс Індивідуальне навчання по напрямках Класика без мацерації або Комбіманікюр

5 000 грн.
Ви можете пройти індивідуальне навчання по напрямках "Класика без мацерації " або "Комбіманікюр " на ваш вибір. Викладач займається лише з одною ученицею,100% уваги лише для Вас. Вивчення всіх деталей, нюансів, виправлення всіх недоліків у роботі .
Початковий
offline
Львов
Перейти на сайт курса

Курс Депіляції

4 500 грн.
Кожен учень відпрацьовує 6 зон. Моделями забезпечуєм.Матеріали входять у вартість курсу. По закінченню всі учні отримують дипломи та знижки на придбання матеріалів.
Початковий
offline
Львов
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (063) 824 93 75 +38 (097) 157 67 00 +38 (066) 744 90 08 +38 (032) 234 06 07
вулиця Перфецького, 11, Львів, Львівська область, Україна