Категорії курсів

Компьютерная Академия ШАГ

Заснований на 1672 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.8
4.7
5
91%
4
5%
3
1%
2
1%
1
3%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Ольга Ищенко
5
26.10.2023
Дитина відвідує табір в Академії. Дуже подобається, син просто летить туди кожного дня. Дуже гарно продумане дозвілля: є і навчання і активності, вечірки, прогулянки. Батькам надсилаються фото протягом дня, щоб можна було побачити чим зайнята дитина - це дуже зручно. Після дня в таборі дитина просить увечері ноутбук, щоб створювати ігри свої - цьому навчили у таборі - це щось неймовірне! Дуже рада що обрала саме Академію!
Весь відгук
Ксения Бабич
5
26.10.2023
Тільки розпочала навчання в академії IT step. Але вже в захваті від навчання. Проходжу онлайн інтенсив з таргертової реклами.
Весь відгук
Viktoria Farion
5
26.10.2023
Я навчаюсь на курсі Анімації та мультиплікації - це супер. Вчителі виявляють індивідуальний підхід до кожного учня, допомагаючи їм розвивати навички програмування, створення власних інтернет-проектів та роботи з різноманітними технологіями. IT Step Academy використовує сучасні методи навчання, інтерактивні підходи та педагогічні ігри, що роблять навчання цікавим та захоплюючим для дітей. Вони створюють безпечну та позитивну атмосферу для навчання, де діти відчувають себе комфортно та стимульовано. Це робить навчання більш захоплюючим та допомагає дітям розвивати креативність. За допомогою IT Step Academy, діти отримують цінні навички у сфері інформатики, які можуть стати відмінною основою для їхньої майбутньої кар'єри в інформаційних технологіях. Раджу всім дітям спробувати себе, які прагнуть розвивати потенціал.
Весь відгук
Роман Семенец
5
26.10.2023
Тільки почав вчитися але все подобається! Класно все зроблено! Все зручно! І я дійсно почав вчитися! Викладається все дуже доступно! Викладачі кваліфіковані. В процесі при виникненні питань все вирішується дуже швидко! Рекомендую!
Весь відгук
Maksym Latkov
5
26.10.2023
Я давно цікавився програмуванням. У IT STEP ACADEMY прийшов, щоб покращити свої знання з програмування. Академія IT STEP дає великий вибір різноманітних напрямків. Є можливість навчання не тільки офлайн, але й онлайн, що в наші часи дуже зручно. Багато інформації, все структуровано, легка і цікава подача матеріалу/ Хотілося б відзначити роботу нашого викладача Геннадія, який крім професійно викладеного теоретичного та практичного матеріалу, відповідає на наші запитання та ділиться своїм досвідом. Також він поділився своїм контактом, щоб завжди був зв'язок та запевнив у допомозі для вирішення проблем з програмами або сайтом. Також дякую академії за зручну організацію процесу та приємні бонуси. Слава Україні!💙💛
Весь відгук
Alia Miller
5
25.10.2023
Комп’ютерна академія ШАГ - це винятковий заклад освіти, котрий надає багатий комплекс знань в галузі програмування. Навчання відбувається як онлайн так і оф лайн. Викладачі допомагають студентам під час навчання, адже це дуже важливо. Програмування дуже складне саме по собі, і наразі багато людей стикаються із потребою отримання нових спеціальностей та знань, котрі допоможуть у майбутньому. А комунікація із вчителем онлайн майже 24 години на добу, це дуже гарний підхід но навчання студентів. Матеріали для навчання надаються студентам в повному обсязі, для того, щоб мати змогу добре оволодіти знаннями під час навчання. Рекомендую
Весь відгук
Emili
5
25.10.2023
навчаюся в ITакадемії ШАГ вже місяць і можу сказати, що я зробила правильний вибір, коли вирішила записатися на курси графічного дизайну саме в цій академії. професійні та чудові викладачі, добре та цікаво подають матеріал, завжди допомагають та відповідають на запитання. загалом, я в захваті.
Весь відгук
Misha Meshko
5
25.10.2023
Починаю свій шлях з ITstep. Подивимось, що з того вийде. Перші враження дуже позитивні. Мені подобається, як викладач подає новий матеріал. Максимально старається допомогти у виконнанні завдань. Академія надає багато матеріалів, щоб максимально охопити вибраний напрямок. Із недоліків: не зрозумілі для мене критерії оцінювання, і те, що MyStat збиває всі нагороди і рейтинг не відповідає реальним здобуткам учнів. Дякую.
Весь відгук
Зоряшик Чумакова
5
25.10.2023
Навчаюся в Академії майже півроку. Навчання онлайн, але це не менш цікаво, та загалом дуже комфортно. Викладання на вищему левлі, як адміністратори, так і викладачі знаходять підхід індивідуальний до кожного студента. А саме головне - ти дійсно отримуєшь знання, а не лише диплом по завершенню. І цих отриманих знань більш ніж достатньо щоб вільно перейти у IT сферу. Навіть з повного нуля, як я) Ми створюємо портфоліо робіт з практичних занять, що у подальшому, після завершення навчання в академії, допоможе нам довести роботодавцю, що ми маємо досвіт у данній спеіальності. Адже усі вони першочергово шукають спеціалістів з досвідом. ІТ Step надає саме цей досвід.
Весь відгук
Ксения Чайка
5
24.10.2023
Нарешті збулася моя мрія! І я студент академії IT Step! Довго обирала курс, збиралася з думками і мій вибір припав на вивчення Fukk Stack. Викладач із величезним досвідом, терпляче повторює та розповідає всі незрозумілі моменти. З кожним уроком все стає простiше та зрозумiлiше. Дуже мотивує та стимулює приватний кабiнет в якому ти бачиш своi оцiнки за домашнi роботи та весь рейтинг серед своiх одногрупникiв. Це не перше моє навчання i менi є з чим порiвнювати, Я з гордiстю всiм кажу де навчаюсь та не замислюючись рекомендую. В академii багато спецiальностей, кожен може обрати собi по душi та можливостям. Тепер моя мета заохотити свого сина почати навчатися в IT Step як тiльки вiн навчиться тримати мишку в руках. Це найкращий мiй вибiр! Рекомендую!
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням