Категории курсов

Компьютерный Учебный Центр "Бейсик"

Основан на 86 отзывах
На сайт школы

Рейтинг школы

Рейтинг Facebook и Google, а так же динамика рейтинга
1.5
Основан на 137 отзывах
5
18%
4
1%
3
1%
2
25%
1
55%

Отзывы о школе

Оценки и отзывы пользователей из социальных сетей Facebook и Google
User Asus
5
18.02.2022
Курсы хорошие, стоят своих денег. Смотрю отзывы и оценки овощей ниже, которые и курсы то эти не проходили, а ставят оценку 1 только за то - что сайт на русском языке. Ребята, вам дорога одна - вільна каса =)
Весь отзыв
Illya Konovalov
5
04.09.2021
Я не розумію чого так затравили Бейсік через українську мову. Не думаю що це конструктивно. Можна було просто висловити свої зауваження керівництву центра. Щодо навчання, в Бейсік я пройшов курс програмування на Perl в 2000 році і був дуже задоволений. Так, давно прийшов час оновити ваш сайт, але не погоджуюсь з поганими відгуками тільки через мову.
Весь отзыв
Evgen Podolyah
5
04.09.2021
Записуввався на курс SolidWorks, пройшов майже половину навчання і можу сказати, що гроші які вони просять за курси себе виправдовують повністю. Викладання ведеться мовою якою хочеш ти, рос укр чи eng не має значення, головне щоб розумів. Інформация подається у стислій формі але змістовно, без зайвого, все по суті. Практики максимум що є безперечним плюсом. Викладач професіонал з досвідом. Загалом рекомендую.
Весь отзыв
Саня Правда (Анонім)
5
04.09.2021
Чудові фахівці, добре знають свою роботу але будьте люб'язні запишіться на курси української мови... Я розумію, що ви це не зробити але все ж, можливо, у вас прокинеться в душі ваш маленький українець якого ви поховали в собі давним- давно)) але надія є)
Весь отзыв
Оксана Нещерет
1
04.09.2021
Сайт не має локалізації державною мовою, сторінка у ФБ ведеться мовою однієї з національних меншин, навчання також ведеться мовою однієї з національних меншин.Ваші курси для національної меншини "русскіє"?Чому ви дискримінуєте українців?Найбільше зло - це освіта мовою окупанта!Ганьба!
Весь отзыв
Шалена Олена
1
04.09.2021
Наскільки зрозуміла, відсутнє навчання українською мовою. Інформація на сайті та на карті також не державною мовою. Комп'ютерні курси були б цікаві, але, мабуть, ця компанія не орієнтована на клієнта-українця... Дуже прикро та дивно.
Весь отзыв
Oleksandr Master
1
04.09.2021
Невже так важко написати назву курсів українською мовою? У мене всі налаштування браузера для української, але все одно бачу мову сусідньої держави-агресора.
Весь отзыв
Oleksandr Tovt
1
04.09.2021
Чому усе мовою російської меншини? Як вас можуть зрозуміти українці, що мову меншин не вивчали? За дискримінацію українців --найнижчий бал!
Весь отзыв
Vladyslav Semenchenko
1
04.09.2021
намагався зрозуміти що тут написано. Копіював. вставив в гугл транслейтор. написало,що мова оригіналу македонська. Не розумію,чому люди пишуть назву своїх закладів у гугл мепс македонською????? за це одиничку ставлю. ви ще б у Єгипті на івриті написали
Весь отзыв
User User
1
04.09.2021
Не можу зрозуміти про що мова .Начебто м.Київ, але мені українцю не можливо розібратися, чим саме компанія займається.Нажаль , болгарської не вчив..
Весь отзыв
Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам