Категорії курсів

Международная бизнес-школа Laba

Заснований на 1620 відгуках
На сайт школи

Рейтинг школи

Рейтинг Facebook і Google, а також динаміка рейтингу
4.9
4.8
5
96%
4
2%
3
0%
2
1%
1
1%

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Denys Plachynda
4
27.10.2023
Дякую Laba за цей Курс "Фінансовий аналіз" та добру подачу матеріалу з боку Валентина. Мені як не фінансисту все було зрозуміло та корисно на початкового загального розвитку. Плюсом є домашні завдання та їх перевірка з боку викладача. Рекомендую цей курс як фінансистам так і фахівцям інших напрямків для загального розвитку. Дякую.
Весь відгук
Denis Denisov
5
27.10.2023
Окончил курс "Project Management "от Laba с Павлом Хариковым. Впечатления следующие: материал очень грамотно подобран, по сути и лаконично изложен в двенадцати лекциях. Мне, как человеку не из этой профессии, все было предельно понятно, при этом познавательно и, что важно, интересно. Я получил достаточный объем материала, что б сформировать понимание основных направлений и методик в проектном управлении. Тесты и практические задания с комментариями и объяснениями от преподавателя очень помогли на практике применить материал лекций. Хочу отметить Павла, отчитал курс с привязкой к практике, разъяснил и поделился собственным опытом, за что ему огромное спасибо. Очень рекомендую.
Весь відгук
Дима Толмаченко
5
25.10.2023
Курс "Фінансовий директор" мені дуже сподобався. Лектор був кваліфікованим, хоча інколи трохи відходив від теми. Загалом, курс був дуже корисним, і у мене немає жодних зауважень до нього. Домашні завдання були актуальними і цікавими. Платформа, на якій проходив курс, була дуже зручною та легкою в освоєнні. 📊📚👍…
Весь відгук
Іванна Трофімчук
5
25.10.2023
Курс "Project Manager" мені сподобався на всі 100%! Особливо мені сподобалась організація курсу та зручна платформа для навчання. Лекції були інформативними та цікавими, а лектор чудово подав матеріал. Домашні завдання були захопливими, і коментарі до них допомагали зрозуміти матеріал більш детально. Рекомендую цей курс усім, хто цікавиться управлінням проектами! 📊📚👍
Весь відгук
Юля Ковач
4
23.10.2023
Курс "Фінансовий аналіз" був цікавий та інформативний. Лектор чітко пояснив як формуються основні звіти. Домашні завдання досить легкі. Метеріали для уроків трапляються з помилками. В цілому курс корисний для мене.
Весь відгук
Богдан Липовуз
5
21.10.2023
Отримані знання на курс "Фінансовий аналіз" були корисні. Лектор виявився досить кваліфікованим, хоча інколи були незначні труднощі з переходом між мовами. Що стосується завдань, то вони, на жаль, були досить легкими. Також було деякі проблеми з платформою для навчання. Тим не менш, здобуті знання були цінними. Для поліпшення курсу, можливо, варто додати більше викликів та важкіших завдань, щоб студенти могли більше зафіксувати знання.
Весь відгук
Igor Tryzub
5
21.10.2023
курс Power BI Викладач - Віктор Рижов - має талант донести складне просто, але й без зайвих витрат часу; дружньо, але й без панібратства; вимогливо, але й без фанатизму. Сам курс дав уявлення і практичні навички в автоматизації обліку та у візуальному й доступному "приготуванні" звітності для акціонерів. Збираюся співпрацювати з Laba і в наступних навчальних курсах = особливо тих, де викладатиме пан Віктор.
Весь відгук
Тетяна Присяжнюк
4
21.10.2023
Пройшла курс «HR business partner», в загальному - задоволена. На всі питання отримала відповідь, подача матеріалу систематизована. Хотілось би більше інформації про бюджет, можливо додати його як домашнє завдання і + - hr систем (які є (візуалізація )на якому етапі компанії підходять.
Весь відгук
Юлия Савицкая
5
21.10.2023
Спасибо за курс Advanced Excel и лектору Никите :) Было интересно, познавательно, местами сложно, в том числе из-за разности работы программ разных версий. Данный курс логичное продолжение курс Excel для бизнеса. Просьба в уроках дублировать все названия команд на английском.
Весь відгук
Мария Шматько
5
21.10.2023
Курс "Power BI" - це дуже корисний та цікавий курс. Все було детально розказано. Однак трохи не вистачало таймкодів для кращої орієнтації. Лектор майстерно розкривав теми, роблячи їх цікавими та зрозумілими. Домашні завдання були актуальними, вимагаючи від нас велику увагу та практики. Комунікація була на високому рівні. Рекомендую цей курс для поглибленого вивчення Power BI.
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням