Категорії курсів

Про школу

Logos IT Academy – це новітній навчальний центр, мета якого полягає у розвитку ІТ-освіти в Україні. Навчання проводиться з максимальним наголосом на практику, а навчальні програми розроблені відповідно до сучасних потреб провідних ІТ-компаній України.

Кожен бажаючий може безкоштовно відвідати пробне заняття будь-якого курсу та пересвідчитись на власному досвіді у кваліфікації викладачів, підході до студентів та актуальності навчальних програм.

Також спеціально для тих, хто лише робить перші кроки в світ ІТ, розроблено безкоштовні курси: «Основи програмування», «Основи WEB-розробки», «Основи тестування ПЗ».

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Logos IT Academy

Курс IT HR Manager

21 500 грн.
с трудоустройством
За 4 місяці ти отримаєш затребувану професію Junior IT HR Manager і допомогу в стажуванні та працевлаштуванні в IT-компаніях з зарплатою від 350 $
Початковий, Середній
60 годин
4 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Веб-маркетинг

21 500 грн.
с трудоустройством
Чому варто стати Веб-маркетологом? Унікальні умови праці Комфортні умови для роботи, соціальний пакет, гнучкий графік - далеко не всі переваги професії веб-маркетолога. Постійний кар'єрний і фінансовий ріст Можливості кар'єрного і фінансового зростання практично не обмежені. Також є можливість релокейту в іншу країну. Високі зарплати в доларах У зв'язку з великим попитом на IT-фахівців, заробітна плата веб-маркетологів у всьому світі постійно і стабільно зростає. Зростаюча кількість вакансій Ринок IТ постійно зростає! Веб-маркетолог - це одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних професій у сфері IT.
Початковий, Середній
72 годин
3 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Навчальні курси в Logos IT Academy | DOU відгуки
Привіт. Можливо хтось уже відвідував або відвідує будь які курси Logos IT Academy. Мені цікавить, які у вас склалися враження про навчальний процес?
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (067) 990-37-93
вулиця Івана Франка, 61, Львів, Львівська область, Україна
вулиця Еспланадна, 20, Київ, Україна