Категории курсов

Львівський навчальний центр програмування NIKOS-LTV

Основан на 70 отзывах
На сайт школы

О школе

Курси, які проводяться у Львівському навчальному центрі програмування «NIKOS-LTV», пропонують комплексну системну підготовку професіоналів, які відповідають міжнародним стандартам, а також вимогам українських та іноземних ІТ–компаній. 

Ми ретельно підійшли до вибору викладачів та обрали людей із практичним досвідом, які досягли успіхів в ІТ сфері та являються провідними спеціалістами в ІТ компаніях.

Курси програмування «NIKOS-LTV» розраховані як для людей, які ще не працювали у цій сфері, так і для практиків, які б хотіли вдосконалити свої знання. Наші курси допоможуть оволодіти професією ІТ-спеціаліста навіть тим людям, які не мають технічної освіти чи досвіду роботи в ІТ.

Ви отримаєте максимум практики та ніякої зайвої теорії. Наші випускники успішно працевлаштовуються та працюють в провідних ІТ компаніях.

Оставить отзыв
Вы можете оставить отзыв чтобы помочь другим ученикам

Курсы школы Львівський навчальний центр програмування NIKOS-LTV

Курс інтенсив Web Front-end: HTML5, CSS3, JAVASCRIPT

10 800 грн.
С трудоустройством
Курси веб програмування «NIKOS-LTV» допоможуть ефективно вивчити основи сучасних мов програмування за короткий термін. В процесі навчання Ви візьмете участь у міні-хакатоні, напишете повноцінний власний сайт, підключите випливаючі вікна, адаптивну корзину та багато іншого. Після проходження курсу, Ви будете готові до роботи в IT – компанії. Є декілька варіантів графіку навчання - ввечері, денний інтенсив та ін. з різною вартістю.
Начальный
80 часов
Онлайн, офлайн
Львов

Курс інтенсив ІТ Recruiting-HR

8 800 грн.
С трудоустройством
Всього лише за 80 годин теорії та практики, ти знатимеш, як знаходити цінні кадри, володітимеш знаннями в IT - сфері. Зумієш кваліфіковано розрізняти IT спеціалістів різноманітних напрямів та спілкуватимешся з ними їхньою мовою, як кваліфікований спеціаліст у своїй галузі.
Начальный
80 часов
Онлайн, офлайн
Львов
Смотреть все курсы

Контакты

Контактная информация: информация и местоположение на карте, телефон, email и социальные сети
+38 (067) 940 84 77 +38 (066) 673 44 41
вулиця Митрополита Андрея, 3, Львів, Львівська область, Україна