Категорії курсів

Навчальний центр Планета знань

Заснований на 30 відгуках
На сайт школи

Про школу

Планета знань - прогресивний навчальний центр, з командою просунутих викладачів, які постійно розвиваються і впроваджують в навчальний процес інновації. Будь то новації податкового законодавства, комп'ютерних технологій і новаторства в світі професій, то, що дозволить нашим студентам бути конкурентними і потрібними на ринку праці. 

Наші навчальні аудиторії обладнані за останнім «словом техніки» в них комфортно навчатися і комфортно спілкуватися з одногрупниками, атмосфера цілком сприяє освоєнню нових знань. 

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Nataly Ivaschenko
5
02.11.2022
Дякуємо "Планеті знань" та Дар'ї Коробцовій за підготовку нашого сина до вступу в Технікум в Польщі. Нам дуже пощастило знайти таку програму для студентів за рекомендацією наших знайомих, і ми можемо із впевненістю рекомендувати її наступним абітурієнтам. Все під ключ, з турботою, професіоналізмом та увагою. Самому було б важко розібратися із всіма документами, а тут просто провели за руку до успішного вступу.
Весь відгук
Алина Штейнберг
5
25.11.2021
Окончила курс HR-менеджера в «Планете знаний». Выбрала именно этот учебный центр, так как очень заинтересовала программа курса, в которой были заявлены все интересующие меня темы. О своём выборе не пожалела ни разу. Курс очень информативный, интересный, подробно раскрывает все аспекты профессии HR-а. Хочу сказать БОЛЬШОЕ СПАСИБО Дарье, профессионалу своего дела и преподавателю высочайшего уровня. Каждая лекция – огромный объём знаний + практическая проработка пройденного мате… See more
Весь відгук
Соня Иванова
5
23.11.2021
Окончила курс HR-менеджер/ специалист по кадрам, получила много новых интересных знаний!Преподаватели доступно и интересно обьясняют.Отдельное спасибо Дарье, за очень информативные и интересные занятия, за знания и навыки, которые Вы нам подарили !
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Навчальний центр Планета знань

Курс BAS Бухгалтерія — для НеБухгалтерів

3 000 грн.
Курс призначений для новачків, які планують вивчити основи бухгалтерії.
Початковий
11 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс BAS Управління торгівлею

3 500 грн.
На курсі слухачі познайомляться з особливостями конфігурації «Управління торгівлею».
Початковий
10 годин
2 місяця
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (050) 522-48-17 +38 (067) 573-91-38
площа Конституції, 1, Харків, Харківська область, Україна