Категорії курсів

НВЦ «Професійна безпека»

Заснований на 1 відгуках
На сайт школи

Про школу

Навчально-виробничий центр «ПРОФЕСІЙНА БЕЗПЕКА» є сучасним центром, що динамічно розвивається. Ми працюємо з компаніями, які є лідерами українського та західного ринків. Тому для нас слова "професіоналізм", "якість", "відповідальність" і "індивідуальний підхід" - це не просто слова, а філософія всієї нашої команди.

Ми намагаємося забезпечити максимально комплексний підхід до кожного клієнта. Тому, в нашому центрі, Ви зможете пройти не тільки навчання з охорони праці і за професіями, а й отримати цілий ряд супутніх послуг.

Також, для проведення практичної частини курсу з навчання, створений один з кращих в Україні закритих полігонів для верхолазів-висотників і водіїв навантажувача. Навчання і атестація зварників проходять в спеціально обладнаних майстернях.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Татьяна Золотина
5
19.12.2018
спасибо огромное нашим шефам ТОВ НВЦ "Професійна безпека" за прекрасный зимний праздник день святого Николая. Ваш-Наш дед Мороз Роман самый лучший!!!
Весь відгук
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи НВЦ «Професійна безпека»

Курсы сварщиков

14 500 грн.
Курсы сварщика в Киеве проводятся по европейским стандартам и делятся на теоретическую и практическую части. Обучение проходит в учебных мастерских, укомплектованных современными сварочными постами, всеми ноебходимыми в процессе обучения расходными материалами, а также средствами индивидуалной защиты. Благодаря программе курсов вы освоите все тонкости сварочного дела.
1 місяць
online, offline
Киев
Перейти на сайт курса

Курсы обучение по профессиям

Курсы помогут пройти обучение по следующим рабочим профессиям: бетонщик, монтажник санитарно-технических систем и оборудования, электрогазосварщик, слесарь-ремонтник, слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования, электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования, электромонтер по испытаниям и измерениям, оператор заправочных станций, оператор котельной, машинист (кочегар) котельной, лифтер, машинист автовышки и автогидроподъемника, водитель погрузчика, стропальщик, машинист крана (крановщик). Вы можете выбрать для себя удобный формат обучения: очный, вечерний, дистанционный и индивидуальный.
online, offline
Киев
Львов
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (044) 501 00 45 +38 (044) 501 00 24 +38 (044) 501 00 41
проспект Перемоги, 118, Київ, Україна
+38 (032) 240 00 24 +38 (098) 711 21 53 +38 (068) 852 70 73
вулиця Лемківська, 15, Львів, Львівська область, Україна