Категорії курсів

Про школу

Prometheus – найбільша платформа онлайн-освіти в Україні. В партнерстві з найкращими лекторами, а також провідними компаніями та міжнародними організаціями, ми створюємо онлайн-курси з найбільш популярних тем.

Якісна освіта – це ключ до кращого майбутнього. Від економічного зростання до наукового прогресу – поступ в освіті прискорює розвиток всіх сфер нашого суспільства. Місія Prometheus – зробити найкращу освіту доступною кожному.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Платформа Prometheus

Курс Підприємництво: Хто ваш клієнт?

Доступна розстрочка
Чим ідея відрізняється від бізнесу? Бізнес має клієнта, який платить. І саме про це ми будемо говорити на курсі "Підприємництво: Хто ваш клієнт?" Массачусетського технологічного інституту. Ви навчитесь збільшувати групу ваших цільових клієнтів, а значить – збільшувати оберти вашого бізнесу. Курс заснований на дослідженнях стартап-компаній Массачусетського технологічного інституту та їхніх засновників. Завдяки цим дослідженням ви зможете ознайомитися з інноваціями в мобільних застосунках, 3D-друку, енергетичній електроніці, годинниковому виробництві тощо. Ви дізнаєтеся, як спілкуватись з потенційними клієнтами, зрозуміти суттєву різницю між аналізом ринку згори донизу та знизу вгору, а також розробите стратегічну основу для прийняття рішення про те, які ринки слід використовувати для вашого товару чи послуги.
2,5 місяця
online
Перейти на сайт курса

Курс Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал.

Доступна розстрочка
Ви готові до карколомних змін у житті та кар’єрі? Втомились вчитись та нічого не запам’ятовувати? Хочете подолати всі перешкоди на шляху до нових знань? Прагнете змінити професію та почати заробляти більше? Зустрічайте новий курс від авторів найпопулярнішого курсу в світі «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» – Барбари Оклі та Терренса Седжновскі. Всі секрети кардинальних змін в одному кліку від вас! Цей курс допоможе вам покращити кар’єру та життя в сучасних швидкоплинних умовах. Попри вік та стать, попри стан здоров’я та спосіб життя, попри будь-які перепони ми навчимо вас найголовнішого. Цей курс можна проходити разом з курсом «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» або після нього. Ми радимо вам опанувати обидва, адже «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» спрямований на розуміння навчального процесу, а «Думай навпаки: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий прихований потенціал» допоможе вам застосовувати знання на практиці та змінювати кар’єру й життя у будь-якому віці.
Початковий
1 місяць
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Згадка в інтернеті

Матеріали про школу: цікаві новини, інтерв'ю та інше
Интервью с Иваном Примаченко, основателем Prometheus
О том, куда движется образование, как на него повлияет искусственный интеллект, чему нужно учиться в современном мире – в интервью сайту "Сегодня" рассказал Иван Примаченко.
Детальніше

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі