Категорії курсів

Школа водійської майстерності REGA

На сайт школи

Про школу

Школа водійської майстерності "REGA" – єдина організація у Львові, яка професійно проводить курси з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навичок.

Ми є призерами України з авторалі та готові поділитися досвідом. Ви маєте змогу навчатися за комплексною програмою підвищення рівня водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять у будь-який час доби та незалежно від пори року. Це дозволить вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті та поза ним,  впевненіше почуватися на засніжених, слизьких ділянках, знаходити вихід зі складних дорожніх ситуацій.

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа водійської майстерності REGA

Курс Карпатське кільце

2 190 грн.
Мета курса - підготувати «універсального», готового до будь-яких дорожніх умов та обставин, водія. Не секрет, що водійська майстерність приходить не з роками за кермом, а з проїханими кілометрами.
Початковий
6 годин
1 місяць
offline
Львов
Перейти на сайт курса

Курс урокі водіння для початківців

9 600 грн.
Курс розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні. Навчання відбувається від простого до складнішого, від роботи з органами керування автомобіля на безпечному майданчику школи і до впевненого руху у напруженому транспортному потоці великого міста.
Початковий
18 годин
1 місяць
offline
Львов
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 032 290 2606, +38 098 444 1240
Стрийська вулиця, 199, Львів, Львівська область, Україна
+38 032 290 2606, +38 098 444 1240
вулиця Єрошенка, 28, Львів, Львівська область, Україна