Категорії курсів

Школа косметологии доктора Траут

Заснований на 25 відгуках
На сайт школи

Про школу

«Школа косметологии доктора Траут» имеет лицензию Министерства образования  Украины и может обучать граждан с медицинским образованием (среднее и высшее медицинское образование), а также лиц без медицинского образования.  Школа основана в 2006 году. С тех пор многие из выпускников стали не просто успешными профессионалами, но и пополнили ряды ведущих косметологов Украины и мира.

Обучение по каждому направлению начинается с азов с последующим подробным изучением протоколов всех процедур. Основное же внимание мы уделяем практическим занятиям, которые проходят в условиях, максимально приближенных к настоящему рабочему месту косметолога.

Обучение в школе косметологии доктора Траут проводят высококвалифицированные профессионалы-практики: врачи-косметологи, дерматокосметологи, специалисты по СПА-технологий, сертифицированные тренеры и инструкторы. Это преподаватели международного уровня, внедряющих в процесс обучения опыт Европейской школы эстетической медицины.

Відгуки про школу

Оцінки та відгуки користувачів із соціальних мереж Facebook і Google
Nika Galich
5
04.09.2021
Выражаю огромную благодарность Траут Светлане Алексеевне за полученную полную информацию, за первый шаг к новой профессии.За отзывчивость, за понимание, за хороших преподавателей, за уют. За вселение уверенности в себя.Планирую возвращаться к Вам на повышение квалификации.
Весь відгук
Николай Ранчу
5
28.04.2021
Нам приємно відзначити, що Школа косметології Доктора Траут в місті Дніпро отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання ЛІДЕР РОКУ 2021 в категорії – Навчання майстрів індустрії краси!Школа заснована в 2006 році, з тих пір багато хто з випускників стали не просто успішними професіоналами, а й поповнили ряди провідних косметологів України та світу.Керівник Школи Практичної косметології Траут Світлана Олексіївна, лікар-косметолог, Майстер естетичної медицини, член Європейського товариства естетичної медицини, член Українського товариства естетичної медицини, член Українського товариства мезотерапевта, член Українського товариства дослідження волосся.Маємо велику честь нагородити Світлану Олексіївну та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручити Школі косметології Доктора Траут штамп Гарантія Якості, як відзнаку за якість.1 11 коментар
Весь відгук
Василь Попов
5
28.04.2021
Нам приємно відзначити, що Школа косметології Доктора Траут в місті Дніпро отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання ЛІДЕР РОКУ 2021 в категорії – Навчання майстрів індустрії краси!Школа заснована в 2006 році, з тих пір багато хто з випускників стали не просто успішними професіоналами, а й поповнили ряди провідних косметологів України та світу.Керівник Школи Практичної косметології Траут Світлана Олексіївна, лікар-косметолог, Майстер естетичної медицини, член Є… See more
Весь відгук
Показати більше
Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Школа косметологии доктора Траут

Курс Навчання за спеціальністю "Косметик"

Курс надає студентам з медичною освітою широкий спектр знань та практичних навичок, необхідних для роботи в галузі косметології. Програма курсу охоплює такі дисципліни, як основи економіки, правові знання, анатомія та фізіологія шкіри, психологія, професійна етика, матеріалознавство, косметологія, візаж, манікюр, іміджелогія, охорона праці, інформаційні технології та електротехніка. Практичні заняття проводяться на клієнтах-моделях, що надається Школою. Курс надає студентам можливість отримати комплексні знання і вміння у галузі косметології, розширити свої професійні можливості і розуміння шкірних хвороб, а також розвивати навички використання професійної косметики та застосування інформаційних технологій. Вартість навчання включає всі необхідні матеріали та професійну косметику, а також підручники і рекомендовану літературу.
Середній, Професійний
6 місяців
offline
Днепр
Перейти на сайт курса

Курс Контурная пластика.

Коррекция носогубных и губоподбородочных складок, формы губ, подбородка, кисетных морщин, морщин-марионеток. Мы не продаем филлеры. Наша задача - передать вам мастерство!!
Середній
offline
Днепр
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (067) 565 48 89 +38 (097) 337 48 99 +38 (098) 178 09 01
вулиця Андрія Фабра, 23, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна