Категорії курсів

Курси програмування SPACELAB

На сайт школи

Про школу

SPACELAB - онлайн школа програмування компанії AVADA MEDIA, створена з метою пошуку та відбору талановитих спеціалістів з великим бажанням навчатися новим технологіям та розвиватися у даній сфері з подальшим працевлаштуванням у нашій компанії. 

Ми пропонуємо онлайн курси програмування з докладними відеоуроками, практичними завданнями та стажуванням на реальних проектах під керівництвом досвідчених програмістів. Такий вид навчання не пропонує жоден ВНЗ чи онлайн-школа. Завдяки такому підходу майбутні розробники можуть брати участь у всіх етапах розробки реального проекту, зіткнутися з реальними проблемами та навчитися їх вирішувати. Даний метод дозволяє в рази прискорити ваше навчання. 

Після навчання та успішної здачі всіх завдань найкращим студентам буде запропоновано роботу в команді AVADA MEDIA віддалено або в офісі компанії. 

Залишити відгук
Ви можете залишити відгук щоб допомогти іншим учням

Курси школи Курси програмування SPACELAB

Курс Frontend-розробка

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Frontend-розробник створює графічні інтерфейси сайтів та мобільних додатків, з якими взаємодіє користувач. У його зону відповідальності входить те, як контент відображається на пристрої, і як дані, що введені людиною, передаються на сервер і повертаються назад. Frontend розробник — це спеціальність, у якій творчий підхід гармонійно поєднується з точними науками та обчисленнями для досягнення неперевершеного результату. Крім верстки макета, такий фахівець повинен добре розумітися на серверній частині проекту, вміти впроваджувати скрипти і виконувати unit-тестування. Його робота передбачає реалізацію безлічі унікальних проектів у різних галузях бізнесу, а щоб залишатися затребуваним на ринку праці, він повинен постійно розвиватися і освоювати нові технології. Тож у цій спеціальності практично немає такого поняття, як «професійне вигоряння». Курси Front end онлайн у школі програмування SpaceLab проводяться під кураторством досвідчених менторів, які працюють у компанії AVADA-MEDIA. Це не теоретики, а практики, які щодня працюють над реалізацією високонавантажених проектів, які завжди зможуть відповісти на запитання студентів та направити їх у правильному напрямку.
Початковий, Середній
40 годин
online
Перейти на сайт курса

Курс Backend-розробка

Доступна розстрочка
с трудоустройством
Найчастіше користувачі навіть не замислюються над діями, що відбуваються за межами візуального інтерфейсу. Для них все обробляється «само собою» і не заслуговує на окрему увагу. Але, якщо ви звикли дивитися вглиб речей, і вам важливо не тільки те, що відбувається на екрані, але й те, які процеси залишаються «за кадром» — запрошуємо вас на курс Backend-розробника. Тут ви освоїте популярні мови програмування та їх фреймворки, і навчитеся з їх допомогою створювати унікальні програмні рішення, якими надалі зможуть користуватися мільйони звичайних користувачів. Для навчання в нашій безкоштовній онлайн-школі ми відбираємо лише наймотивованіших і найамбітніших студентів, які не просто хочуть працювати в IT, а прагнуть трансформувати весь світ за допомогою своїх цифрових продуктів.
Середній, Професійний
40 годин
online
Перейти на сайт курса
Дивитися всі курси

Контакти

Контактна інформація: інформація та місце розташування на карті, телефон, email та соціальні мережі
+38 (098) 049 40 18
вулиця Космонавтів, 32, Одеса, Одеська область, Україна